User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 16 Şubat 2014 1.ayak Drag yarısı izmir

atabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post 16 Şubat 2014 1.ayak Drag yarısı izmir

16 Şubat 2014 pazar günü , İzmir drag yarışları hayırlısı ile başlıyor, tüm katılımcı ve bu spora gönül veren arkadaslara aynı zamanda camia mıza basarılar dilerim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni lisans için sağlık kontrolü vs. isteniyor bilginize... Katılmak isteyenler pistle bir konussun...

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otoparka bin tane şahin dolar mı yine ?
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef Kontrolsüz davranışlarda bulunan, kuş serisi araçlara sahip ,anti sosyal kişilik sergileyen arkadaşların Yarış pistindeki aktiviteleri olumsuz etkiliyor olmaları kimsenin umrunda değil gibi.
    otopark ucretını (gırıs ucretini) ödeyen kamyon bile olsa pist işletmesinin de umrunda değil.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her etkinliğe gelmek istiyorum , kaskom da yok şimdi otoparkta sıfır çizmeye çalışan bir sperm israfı çarpsa sıkıntı , yolu desen bin türlü bela. Bir kere kız arkadaşlarımızı getirdik görsünler diye bin pişman olduk. Bir etkinlik olsun almasalar bunları , düşünürler belki küçük de bi ihtimal olsa hani bizde ne yanlış var diye
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her etkinliğe gelmek istiyorum , kaskom da yok şimdi otoparkta sıfır çizmeye çalışan bir sperm israfı çarpsa sıkıntı , yolu desen bin türlü bela. Bir kere kız arkadaşlarımızı getirdik görsünler diye bin pişman olduk. Bir etkinlik olsun almasalar bunları , düşünürler belki küçük de bi ihtimal olsa hani bizde ne yanlış var diye
    düşüncek beyin yok ki ak öküzlerinde. içeri almadılar diye çıkışı kapatır 0 çizememeye çalışırlar
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o tayfa olmasa da, başka sorunlar var izmir pistinde, 13:00 yarış başlıo diye gidilio 16:00 da kalkıyo ilk araba. diğer eksikleri söylemiyorum bile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o tayfa olmasa da, başka sorunlar var izmir pistinde, 13:00 yarış başlıo diye gidilio 16:00 da kalkıyo ilk araba. diğer eksikleri söylemiyorum bile.
    Kesinlikle katılıyorum saldım çayıra mevlam kayıra,,,kurumsal lisans ve katılım ücretleri vs kurallar anlatılıyor toplantılarda ,haydi ..0/400 OLAMAYAN ...piste ,neden katılıyoruz sorusu da alternatif bir pist yok o yüzden cevapları verıyoruz aramızda,,
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle katılıyorum organizasyonel sıkıntılara. Teknik eksikliklere. Fakat o tayfa olmasa , tayfa da değil sürü mü demeli bilemedim , yine İNSANLAR ile beklenir teknik sıkıntılara katlanılır yada insanca çözüm aranır.

Ama zaten eğitimsiz ,sıfatsız bir kitle gelip otoparkı dolduruyor. Sırf benzin israfı yapıp egzoz sesi dinletmekle tatmin de oluyorlar. Hele iki de hızlı araba görseler tamam orgazmın doruğu. Şimdi bu kitle mi eleştirecek organizasyonu
    Bunlar elemine edilebilse , kaliteli kitle ; bakın şunlar şunlar yanlış dediğinde , duvara söylese yine bişeyler farkedilebilir.

Ancak şu kadar yılda gördüğüm odur ki , otoparka eşşek de girse para alalım maganda da girse yeter ki para alalım ; özetle para alalım. Tek motto bu olmuş. Üzülüyor insan..
    -Fırat

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf bu tarz tiplemelerle aynı ortamda olmamak için gitmem zaten. organizasyon vs geçtim
    Byte-R
    instagram: dogancglr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acıkcası son 3 yıldırben ve katılımcı arkadaslarımız pist içinde aktif oldugumuz için otoparkta yasananlara sahıt olamıyoruz .c tesi time trail biz bize tadından yenmiyor..pazar gunu panayır havası na mecburen katlanıyoruz.bu yıl organizasyonu muhammed ülkü almış insallah düzelirbu sıkıntılar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nasıl durumlar ?
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video çeken arkadaş yok mu

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonuclar nedır

ozellıkle 106 saxo grubunda ıddalı araclar vardı ılk 3 kım oldu ?
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuclar nedır

ozellıkle 106 saxo grubunda ıddalı araclar vardı ılk 3 kım oldu ?
    106 saxo grubu diye bir grup yarışmadı. sağolsunlar Cuma akşamı lisans için son gün olduğu için bugün lisans vermediler yeni sezon olduğu içinde kimse giremedi. birtek Kırmızı Saxo vardı kayıt yaptırabilen oda çekildi. Sezon un ilk yarışında lisans için bu şekilde bir uygulama çok saçmaydı gerçekten.

10-12 araba vardı çoğuda ülkü lerin çevresiydi sanırım. ferrari porche x1 x6 335d m5 polo cup aracı vs.vs.vs. yarış için hazırlanmış emek verilmiş arabalar caddy , Egetuning Mustafa abinin turbo 325 i birde batuların cupra ydı sanırım.

zaten katılım bu kadar az kaldığı için yarış bittikten sonra 15-20 arabaya kapıları açıp gösteri kalkışı yaptırdılar.

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lisansla ilgili kuralları pist değil TOSFED koyuyor ve artık bu sene geçen senekinde farklı şekilde yürüyor işler. Kısacası lisansı olmayan yarış günü oraya gidip yarışa gircem diyemiyecek... Herkes lisansını aldıktan sonra böyle bir sıkıntı olmayacak...

Bu sene TOSFED in isteklerinin ne kadarı pist tarafından karşılanır bilinmez çünkü bu sene artık kurallar çok farklı...

Megachips Izmir olarak Seat Ibiza Cupra PD160 ı Batunun şöförlüğünde super sport kategorisine soktuk ve eglenceli geçti. Teknik aksaklıktan dolayı NOS basamadık...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lisansla ilgili kuralları pist değil TOSFED koyuyor ve artık bu sene geçen senekinde farklı şekilde yürüyor işler. Kısacası lisansı olmayan yarış günü oraya gidip yarışa gircem diyemiyecek... Herkes lisansını aldıktan sonra böyle bir sıkıntı olmayacak...

Bu sene TOSFED in isteklerinin ne kadarı pist tarafından karşılanır bilinmez çünkü bu sene artık kurallar çok farklı...

Megachips Izmir olarak Seat Ibiza Cupra PD160 ı Batunun şöförlüğünde super sport kategorisine soktuk ve eglenceli geçti. Teknik aksaklıktan dolayı NOS basamadık...
    Batucan TOSFED in bütün kurallarını yerine getirsin pist lisans olayı halledilir.. Kura olayındaki saçmalığı bizzat siz yaşadınız orda. Ibıza yı kurasız porsche la kaldırmaya çalışmadılarmı?

1.8 turbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benı ferrarıyle kaldırcaklardı 320i e36 yarıstan cekılcem parada ıstemıyorum onumuzdekı yarısa kalsın dıyorum, paran yanar dıyorlar.
    sonradan şov kalkısı yaptırdılar onuda dogrdu duzgun yaptıramadılar. konusmayı bılmeyen saygısız ınsanlar orda yonetıcı,organızator oldugu surece o pıst kaybetmeye mahkum
    E30 M50 TURBO & F30 320i ED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1.8 turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benı ferrarıyle kaldırcaklardı 320i e36 yarıstan cekılcem parada ıstemıyorum onumuzdekı yarısa kalsın dıyorum, paran yanar dıyorlar.
    sonradan şov kalkısı yaptırdılar onuda dogrdu duzgun yaptıramadılar. konusmayı bılmeyen saygısız ınsanlar orda yonetıcı,organızator oldugu surece o pıst kaybetmeye mahkum
    Aynen katılıyorum böyle bir işletme ve kurumun temsilcilerinin ciddiyetsiz, umursamaz ,kibirli,kendi egolarının hazzında takılan insanlar izlemini verdikleri hiç şüphesiz amac belli geldik gördük , m.ülkünün Ferrari'den inip Polo Cup'un a binip kendi tayfası ile drag yapması bile hakemleri komik duruma düşürdü,,,Show amaçlı pist işletmesi yapan kendileri olmuş haberleri yok,, bir daha da ne konusunu acarım ne sohbetini yaparım bu pistin ...
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)