User Tag List

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324
454 sonuçtan 438 ile 454 arası

Konu: Konya drag nİsan 27

erdem325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslinda canli yayin olsa konya da bizler baska sehirlerden gidip izlemesek.
    su an konya kendi seyircisini bile kaldiramaz durumda maalesef.
    25bin kisiden bahsediliyor, ciddi bir rakam bu.
    zamanla olgunlasmasini, pistin yeterlilik duzeyinin artmasini beklemekten baska care yok benim sahsi dusuncem.
    insanlar gelip izleyemeyince tel orguleri kaldirip daldilar piste gozumun onunde.
    tamam dogru birsey degil yaptiklari ama o insanlar da her ne kadar cogu kisi hor gorsede oraya yaris izlemeye geliyorlar.
    ciddi anlamda ben izleyemedim yarisi mesela, padokta elimde nos tupuyle armut gibi kaldim.
    pistin sag tarafindaki toprak yukseltiden izleyeyeim dedim, zaten ruzgar dolayisi ile toz firtinasi vardi resmen, toza ragmen izleyeyim o kadar yol geldik dedim ama taaaa pistin sonuna dogru anca kafami uzatip izleyebilecek bir yer bulabildim ki yarim saat ancak dayanabildim toza.
    biraz pist disindaki cekici uzerinden izlemeye calistim ama orasida kalabalik oldu baktim dusecez ordan da indim.
    tribun zaten imkansizdi girmek, insanlar tribunlerin arkalarindan falan tirmanmaya calisiyorlardi.
    start alani da tribunden zaten farksizdi.
    yani ciddi anlamda izleyecek bir yer bulamadim tel orguler disindan.
    sadece bizim arabalar yarisacagi zaman start alanindan izledim o kadar.
    sahsen bosuna gittigimi dusunuyorum.
    canliyayin bir nebze rahatlatir diye dusunuyorum, en azindan il disindan gelenleri azaltir bir nebze.
    ama konyanin daha zamani var organize bir yaris icin.
    pist guzel ama talebe maalesef yetersiz.
    If you have no LAG, you have no turbo..

cenkr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz batililar okadar km geliyoruz wankelin videosunu cekip donuyoruz

Wankel yoksa bizde yokuz
    Puahahahaahaa

Cuneyt İzmite seyretmeye gelecem özellikle belki öğrenirim nasıl kalkacağımı
    Hızlı rwd leri bir görelim bakalım nasıl kalkıyorlar amerika videolarında kalkan Supra bekliyor herkes üzgünüm amerika gibi pistimiz yok yerden ısıtmalı full wth koydumu 2 bar launchta önü yerden kessin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Typerali bey ; organizasyonun aksakliklarindan çok herkes seyircilerin taskinliklarina dem vuruyor ! Bence ilk önce buna bir çözüm bulmanız gerek sonrasında varsa sizin eksik yada hatalariniz onları halledersiniz.
    cüneyt kardeşim merhaba seyirciden hiç bir şekilde ücret alamıyoruz sebebi pisti yapan spor toto il müdürlüğüne devrederken şerh düşülmüş( halkı spora özendirmek amacıyla hiç bir şekilde ücret alınamaz) bu madde bizi bitiren madde geçen yıldan bu yana neredeyse her hafta tribün ve güvenlik önlemlerinin artırılması istemiyle mail ,dilekçe, şifai taleplerimiz ödenek yetmezliginden dolayı hep askı da kaldı. bu yıl başında talebimiz dikkate alındı şimdi ödenek çıkmasını bekliyoruz inş. daha güzel ve kalıcı bir tesis dileğinden başka bir şey gelmiyor elimizden.

not : maalesef federasyonumuz da bu noktada gereken özeni göstermemekte kanaatindeyim.
    SEVDİĞİNİ BULAMIYORSAN, BULDUĞUNU SEVECEKSİN;

xILuciferIx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teknik aksaklıklar ve hava muhalefetine lafım yok elbette olur olacaktır biri kul yapısı biri Allah'ın takdiri ama, Herkesin dilinde bir girişte para alınsa kimse girişte para falan alamaz almaya çalışır da kim? verecek.
    Etrafı duvarlarla tellerle çevrili statlara ücretsiz giriş engellenemezken Konya pistine ücretli girmek ve oradaki halktan girişe para vermesini beklemek ütopya olur sadece 40 yaşında adam padoğa tellerden atlayarak giriyor.
    Olay zihniyetle alakalı bir durum sadece Konya değil her yerde aynı tip insanlar mevcut, Konya'da biraz daha fazlaymış, insanlarda insan olma bilinci olmadıktan sonra ne yapılsa boş çözümü ne olur yada çözülür mü bilmem Allah sabır versin organizasyon yapan herkese

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya sert konusucam simdi ne wankeli ya, polemikten baska bir seyini gordunuzmu? kimse yanlis anlamasin kizmasin bozulmasin daha 1 kere duzgun kalkti oda 11 kusurlu birsey, yillarin emekleri var, yariscilari var, adana tayfasi, minikler, adem, meray, sato, ahmet ve ismail cam, bir suru hizli adam varken daha wankel diyorsunuz, daha duz kalkmadi grubundaki adamlar korkuyor kayacak ustume gelecek diye. kimse kusura bakmasin once bir basari gostereceksin, bir sure koyacaksin sonra isim olacaksin, hicbir sey yapmadan isim olmak olmaz. kalksin duz gitsin derece yapsin tebrik edelim, helal olsun diyelim hep beraber ama isterse 10000 beygir olsun sure belli. ust sinifa cikip kursuye cikmak adil mi?
    Guc;
    Bilgi ve Tecrubedir.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Insan konya insani deniyor da izmir ulku deki draglarda otoparki karistiran adamlar kim?
    Akhisardaki 2011 yarisinda o kadar az seyirciye ragmen huseyin cevik in anonslarini gayet iyi hatırlıyorum. Butun yaris boyunca insanlari yaris duvarindan uzaklastirmaya calisti. Sanki her yerde insanlar elinde viski ve pipo ile yaris izliyor da bi konya sapitiyor. Turbo sahin ve bmw nin oldugu her yerde bu kitle cosar ve bu arabalar da bu isin icinde oldukca fazlalar. Girislerin ücretli olmasi imkansizsa davetiye ve bilet usulune geçilir ve onemli olan giris tek bir yere alinir. Aama girişi engellemek icin tellere nasil bi çözüm gerekir bilemiyorum artik elektrik falan vermek gerekir herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sert konusucam simdi ne wankeli ya, polemikten baska bir seyini gordunuzmu? kimse yanlis anlamasin kizmasin bozulmasin daha 1 kere duzgun kalkti oda 11 kusurlu birsey, yillarin emekleri var, yariscilari var, adana tayfasi, minikler, adem, meray, sato, ahmet ve ismail cam, bir suru hizli adam varken daha wankel diyorsunuz, daha duz kalkmadi grubundaki adamlar korkuyor kayacak ustume gelecek diye. kimse kusura bakmasin once bir basari gostereceksin, bir sure koyacaksin sonra isim olacaksin, hicbir sey yapmadan isim olmak olmaz. kalksin duz gitsin derece yapsin tebrik edelim, helal olsun diyelim hep beraber ama isterse 10000 beygir olsun sure belli. ust sinifa cikip kursuye cikmak adil mi?
    Abi diline sağlık kimsenin söylemediğini söyledin. Senin bi üst sınıfındaki araçlar ne güzel kalktı. Hem biz güzel denemeler gördük hem sürücüler eğlendi. Ama wankell bi üst sınıfa geçti direk 2. Oldu nerde bu işin sporculuğu diye soruyor insan....

Tugral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vankeli falan bilmem, emek harcanmış, birşeyler yapılmaya çalışılmış ama araç kasadan kaybediyor sanırım. 1 kere kalkabildi onda da seri kalkış yapmadan yavaşça çöktü gaza. Gücünü gösteremediği bariz ortada. Vankel yerine Meray servisin yaptığı supra ve s13 gayet stabil kalkışlarla göz doldurdular. Tork garajın araçlarını saymıyorum artık . Birde launch sevdası nedir arkadaş, peşpeşe kaç kere kaldırabilirsin launchla. Gri saxo'nun turbonun ömrünü yiyişini her kalkışta duyduk, son kalkışında 15 kişilik arkadaş grubumuza bu araç bizim hizamızda biter dedim, bizim hizamızda bitti. Meray, Tork ve İsmail çam'ın araçları olmasa yarış hiç çekilmez olacakmış
    Dört tekerlekle uçar gider kelebek gibi
    Otobanlarda açar renk renktir çiçek gibi
    Güzel havada var mı onunla gezmek gibi
    Ayağı yerden kesen güzellik otomobil

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cenkr1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puahahahaahaa

Cuneyt İzmite seyretmeye gelecem özellikle belki öğrenirim nasıl kalkacağımı
    Hızlı rwd leri bir görelim bakalım nasıl kalkıyorlar amerika videolarında kalkan Supra bekliyor herkes üzgünüm amerika gibi pistimiz yok yerden ısıtmalı full wth koydumu 2 bar launchta önü yerden kessin
    Abi sen benim dediklerime neden aliniyorsun ? Bi yanlisim mı var sana karşı Yada biri birşey mi söyledi ? Yada alıngan mısın bu aralar anlayamadım ? Bir soru sordum cvp verdin bende cvp verdim düzgünce hala uzatiyorsun. Olur abi gel kalkarim kalkalım beraber korfeze geçersin geçerim sorun yok !
    Bu arada bir sorun varsa Telim var ara konuşalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typerali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cüneyt kardeşim merhaba seyirciden hiç bir şekilde ücret alamıyoruz sebebi pisti yapan spor toto il müdürlüğüne devrederken şerh düşülmüş( halkı spora özendirmek amacıyla hiç bir şekilde ücret alınamaz) bu madde bizi bitiren madde geçen yıldan bu yana neredeyse her hafta tribün ve güvenlik önlemlerinin artırılması istemiyle mail ,dilekçe, şifai taleplerimiz ödenek yetmezliginden dolayı hep askı da kaldı. bu yıl başında talebimiz dikkate alındı şimdi ödenek çıkmasını bekliyoruz inş. daha güzel ve kalıcı bir tesis dileğinden başka bir şey gelmiyor elimizden.

not : maalesef federasyonumuz da bu noktada gereken özeni göstermemekte kanaatindeyim.

Anlıyorum ali bey sizi ama seyirci kaliteside ortada maalesef. Güvenlik önlemlerini ya sponsor yada sporculara extra maliyetle cozeceksiniz o zaman yarislara devam etmek istiyorsaniz.

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar insanların emeklerine saygı göstermezlerse

Hepimize tepeden bakarlarsa

Ve bu kibride devam ettirirlerse sadece kendilerine zarar verirler

3 ncu sezonu wankelin bu sene süre ortada

İlk sene hepimize atar yaptı 9 saniyeye inen ilk araç olcaktı doğmamış bebeğe don biçtiler ne oldu ?

Hala daha eankeli izlemeye geldiler diyorlar nekadar komik

Youtube acarım gün boyu grs motorsport izlerim 6 saniye koşuyorlar

Neyse korhan biz yine ılımlı olumlu olucaz bu insanları da kazanacaz zamanla inanıyorum o yüzden 3 ncü şahısların lafıyla sinirlenmeye gerek yok

Sizide tekrar tebrik ederim
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

cenkr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen benim dediklerime neden aliniyorsun ? Bi yanlisim mı var sana karşı Yada biri birşey mi söyledi ? Yada alıngan mısın bu aralar anlayamadım ? Bir soru sordum cvp verdin bende cvp verdim düzgünce hala uzatiyorsun. Olur abi gel kalkarim kalkalım beraber korfeze geçersin geçerim sorun yok !
    Bu arada bir sorun varsa Telim var ara konuşalım.
    Bende kıymetin olduğu için lafından alınıyorum cüneyt yorumu foruma değil banada yapabilirdin bende sana anlatırdım ne olduğunu neden öyle yaptığımı diğer türlüde denediğimi aksine daha kötü sonuç aldığımı , uzatmıyorum konuyu öpüyore

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cenkr1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kıymetin olduğu için lafından alınıyorum cüneyt yorumu foruma değil banada yapabilirdin bende sana anlatırdım ne olduğunu neden öyle yaptığımı diğer türlüde denediğimi aksine daha kötü sonuç aldığımı , uzatmıyorum konuyu öpüyore
    Eyvallah abi kusuruma bakma Art niyet yok biliyorsun. Bende seni öpüyorum

FeVıDun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel gundü basarılıydı aksılıkler oldu belkı bıraz fazla oldu ama emek harcanmıs gercekten bu işe gönul veren abılerımız arkadaslarımız var. evet hatalar vardı yok deil. ama ben insanımızı anlamıyorum oraya yarış izlemeye gelıyorlar ama padok alanına gırıyorlar ya arkadaşım ne işin var padokta sen o aracın nasıl gıtdıgını göruceksın sabıt duran aracın yanında ne işin var neden kurallara uymuyosun anlamıyorum. akın abının dedıgı gıbı bu işden anlamaz bılmez ama boş boş konusurlar benım arac daha ıyı bunu ıcınmı geldık gıbı ozaman gelme dostum gıt senı zorla getırenmı var anlamıyorum. gercekten pıst guzel alı abı elınden gelenı yapmıs tebrıklerımı sunarım kendısıne. ama pıstımız padok alanı ve tribün kucuk hatrı sayılır makamlardakı kısıler bu spor a deger verıldıgını gorse yardımcı olsalar süper olur. o gunkı aracların hepsıne sahıplerıne tek tek tesekkur ederım. cenk,ismail,tüm oto erkan,meray akın abiler e ve tork garaj a burdan guzel arac yapdıkları için tesekkur ederım. umarım olumsuzluklar her gecen gun dahada azalır ve daha ıyı süreler alınır...

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit .
    RACE WERKS

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahmet abi benim gibi bi çok düşünenler olacaktır ama söylemeden edemiycem.
    Yanlışım varsa düzeltin, şimdiden özür dilerim..
    Setup hayalimde olan bi setup. Çok güzel ve özel bi proje.
    Ama araç için söylemeden edemiycem. Neden bi şahin ki abi?
    Tercihlere, fikirlere saygım sonsuz ama kendi motorunu turbolayınca bile sapıtan bi araçla tutunmak gerçekten imkansız.
    Bari e-30 'a falan swaplasanız tutunmayı çözseniz bence yeterli diye düşünüyorum.
    Tekrardan belirtmek isterim amacım kimseyi kızdırmak, küstürmek değil. Şahsi bi öneri olarak bakılması..
    06 WTF 36 Corsa 1.7 ///06 FA 9273 İbiza cupra CTH SOLD..
    06 JZ 556 200SX S13 Forged , Drift Car Project

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet arkadaşlar olan oldu geçen geçti şimdi önemli olan hatalardan ders almaktır ki sanırım Ali Başkan konya ile alakalı özeleştirisini yapacaktır . Akhisarda Deniz Başkan ve ekibi , Konyada Ali Başkan ve ekibi istanbulda ben ve ekibim türkiyedeki tüm pistlerde sizleri organizasyonlarımızda misafir ediyoruz . Konyada bir aksiliktir olmuş eksikler hatalar masaya yatırılır saygı ve sevgi çerçevesinde konuşulur düzeltilir , telafi edilir . Sizlerden ricam bu spordan vazgeçmemeniz Tosfed kupasına yeni bir pist yeni yarışlar çok uzak değil seneye ulusal bağlamda çok daha ileride olmak için tüm imkanlar zorlanıyor hedefimiz Tosfed Kupasının Katılımcısı ile organizasyonu ile kuralları ile kusursuz olmasıdır . Bu standartlar Mahalli yarış standartlarınında kalitesini yükseltecek sizlere daha iyi ve doğru yarışma imkanları sunacaktır . Yarışlar Kulüpler tarafından düzenlenir Tosfed kural koyucu ve konulan kuralların uygulanması sırasında gözlemci konumundadır Mahalli olarak düzenlenmiş bir yarışta yaşanan aksaklıklar sonrasında lafın dönüp dolaşıp Tosfed'e gelmesi manasızdır. Bu durum kaldırımların bozuk olmasına kızıp iktidara yüklenmek gibidir halbüki burdaki sorumlu mercii belediyedir .
    Bunlar forum ortamına taşınacak konular değildir. Hepinizden ricam Bu sporu yıpratmadan sporcuları yıpratmadan organizatör kulüpleri yıpratmadan bu işin devamlılığı için çaba göstermenizdir .
    Sporcusundan seyircisine herkez emek verdiğinde önümüzdeki seneler hepimize bayram olacaktır .
    Allah tekrar yaşatmasın Antalya kazası sonrasında bu sporun cenazesi kalktıktan sonra herkezin emeğiyle şimdi tekrar dirilmemiz bir arada durup hedefe yürümemiz gerekmektedir Tosfed Kupasından ve Mahalli organizasyonlardan desteğinizi esirgemeyiniz .

K.Buğra YILDIRIM
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)