User Tag List

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
232 sonuçtan 229 ile 232 arası

Konu: Türkiye de tercih edilebilecek Drift Otomobilleri

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en ucuza nasıl başlanır sorusunun cevabı sierra galiba dedim , ama yarışan bi sierra var m50b25 atmış galiba, madem işin sonu m50ye gidecek, direk e36 3.25 almak daha mantıklı gibi, sierrayı e36 kıvamına getirene kadar harcayacağın para yine 3.25 e36 fiyatına gelir diye düşünüyorum.

kafalar karışık, 25k nakiti olan ve benzin,bakım,beklenmedik sorunlar dışında ayda maks 100-150 harcayabilecek birisi dişini sıkıp e36ya mı zorlasın?

yoksa hiç hayallere kapılmayıp, aşağıdaki sierra ayarında mı eğlenmeye çalışsın?

çok değil, aşağıdaki videodaki gibi bi coil, bi kaynak ve yağmur duası beni tatmin eder gibi
    tabii kaynak varsa, bakkala arabayla gitmeye son.. sadece yanlamaya çıkarsın bu arabayla, a noktasından b noktasına gitmek için kullanamazsın, yanlış mıyım?

TechTurkey
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı edr55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en ucuza nasıl başlanır sorusunun cevabı sierra galiba dedim , ama yarışan bi sierra var m50b25 atmış galiba, madem işin sonu m50ye gidecek, direk e36 3.25 almak daha mantıklı gibi, sierrayı e36 kıvamına getirene kadar harcayacağın para yine 3.25 e36 fiyatına gelir diye düşünüyorum.

kafalar karışık, 25k nakiti olan ve benzin,bakım,beklenmedik sorunlar dışında ayda maks 100-150 harcayabilecek birisi dişini sıkıp e36ya mı zorlasın?

yoksa hiç hayallere kapılmayıp, aşağıdaki sierra ayarında mı eğlenmeye çalışsın?

çok değil, aşağıdaki videodaki gibi bi coil, bi kaynak ve yağmur duası beni tatmin eder gibi
    tabii kaynak varsa, bakkala arabayla gitmeye son.. sadece yanlamaya çıkarsın bu arabayla, a noktasından b noktasına gitmek için kullanamazsın, yanlış mıyım?

kaynakla her yere gidersin sorununun bi tek olsun abartıldıgı kadar kotu bisey degil inan kullanınca anlarsın. Gönül ister ki kilit olsun tabi. Bmw de işler degisik biraz, ucuz diye alacagın araba seni cok uzebilir, ayda 100 lira butcede seni cok sıkıntıya sokabilir bilemedim isin zor.. Ama bence e36 ile basla sierrayı sonra satman vs.. de zor olacak, e36 ile baslarsan hic olmaz ise harcadıgın paraya da uzulmezsin o platform hep sende kalır ileride swap falan yapsanda onun şasi olarak açık.
    A programmer is an organism that turns coffee and pizza into software

www.drecu.com

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaynakla her yere gidersin sorununun bi tek olsun abartıldıgı kadar kotu bisey degil inan kullanınca anlarsın. Gönül ister ki kilit olsun tabi. Bmw de işler degisik biraz, ucuz diye alacagın araba seni cok uzebilir, ayda 100 lira butcede seni cok sıkıntıya sokabilir bilemedim isin zor.. Ama bence e36 ile basla sierrayı sonra satman vs.. de zor olacak, e36 ile baslarsan hic olmaz ise harcadıgın paraya da uzulmezsin o platform hep sende kalır ileride swap falan yapsanda onun şasi olarak açık.
    aynen öyle, sierra ucuz olduğundan 'en ucuza sierra ile başlanır' diye düşündüm ama 3-4 yıllık bi plan yapınca, e36/e34 çok daha mantıklı duruyor.Hem harcadığın paranın karşılığını daha fazla alırsın, hem en kötü elinde güzel bi şasi kalır.

bunun yanında herşeyin pahalı olduğu dönemde elimi hiç bulaştırmasam mı diye düşünüyorum, e ne zaman girişecem ki bu işe?

en güzeli e36/e34 kovalamak.Alt takım, motor güzel bi araba bulup yolumuza devam etmek.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu vergi, araç ve benzin fiyatlarıyla bence en mantıklı araç

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)