User Tag List

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
175 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Turk Drift

GorkemCosgun
    Misafir
    Alıntı __FrK__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    girişiminiz heyecanlandırıcı umarım başarılı olursunuz.
    nacizane tavisiyem tr de yapılacak olan böyle bi organizasyonun programın selahiyeti için drit academy ve (pist günleri) Buğra nın da fikirlerini desteklerini istemeyi unutmayın. Ayrıca bu yarışlar için tosfed in vs izni bilgilendirilmesi gerekmeyecek mi ?
    Bu organizasyonlara yardımcı olmak isteyen kendisi gelir desteğini verir. Biz bu noktaya gelinceye kadar kimseden yardım almadık bundan sonrasınıda yaparız. Tabikide herkesiin yardım elini uzatması bizim isimizi kolaylastırır ve ustumuzdeki yükü azaltır. Ama biz gidipde onlara hadi gelin bize destek verin demeyiz çunku ihtiyacımız yok. kendi organizasyonumuzu kendimiz yapabilcek gucteyiz.

2012 senesine kadar tosfed drift i spor olarak gormuyordu biliyorusunuz. Bu sene apo abi nin (drift academy) sayesinde tosfed drift i de spor olarak tanıyacak. Suanda apo abi tosfede 2 adet hakem in yazdıgı 1 er sayfa kurallar dosyasını iceri verdi. Bu sayede tosfed yetkilileri drift kurallarını yazacaklar. Tek umidim bu kuralları yazan kisinin bu isi bilen biri olmasıdır. Yoksa gene kendi kendilerine sacma sapan kurallar yazıp abuk subuk seyler cıkarta bilirler.

Eskiden drift organizasyonları toplumsal etkinlik adı altında belediye den alınan izinler ile yapılabiliyordu ancak bu girisim ile butun yarısmacıların tosfed den sertifikalı olması dahi istenebilir. Kısacası bu spor icin iyi bir sey mi yapıldı yoksa bu sporda mı tosfed in girdabına girdi yakında gorecegiz.

Tosfed suanda bugun icin konusuyorum izin istemiyor ancak kuralları yazdıkları gun baslayacaklar bize gelin demeye. Onu da o gun asabilcek durumda oldugumuza inanıyorum.

GorkemCosgun
    Misafir
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun bu işi yapmak için 2 seçenek var ya çok zengin olucaksın parayla yapıcaksın herşeyi kimse dur diyemez ztn her türlü olur yada inanılmaz tecrübeli olcaksın kurnazlıklarıyla püf noktalarıyla bir şekilde bu organizasyonu yapıcaksın. şimdi ortada drift academy var 5 senedir koşturan yarış yapan antrenman yapan onlar her nekadar desede bizim için para ikinci plan diye değil bir antrenman parası vermeyınce direk diskalifiye edip birdaha antrenmana bile sokmayan bir kuruluş var ortada... sen şimdi çıkmışsın koe geliyo 5 kuruş para vermiceksiniz yarışcaksınız diyosun neye dayanarak diyosun adını koyda bizde ona göre hazırlanalım... yazdıklarımı yanlış anlama her türlü arkandayız böyle bişeyi başarırsan çoğu insana kapak etceksin
    ben 5 kuruş para vermeyeceksiniz demedim. Pro yarıslara katılmıs olanlar ve drift academy den sertifika almıs olanlar ücretsiz girecek dedim.
    zaten bu isin kapıda yarısmacılardan toplayacagınız 250-300tl ile yapılamayacagını tahmin edersiniz.

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tmm sorumun cevabınıda alabilirmiyim
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

GorkemCosgun
    Misafir
    sorun koe yi nasıl getiriyorsan ise, koe nin parasını odedim geliyorlar. Pistlerin 4 ü ile anlaşma sağladık onumuzdeki hafta sahipleri ile bulusuyoruz ve imzaları atıyoruz. 1 adet pistimizin sahibini beklioyoruz. Onun dısında ogrenmek istediginiz bir sey varsa buyrun sorun...

Bu aksam kuralları okumayı ve katılım formunu doldurmayı unutmayın.

Bu arada mumkun oldugunca erken cevap vermeye calısıyorum ancak iş yogunlugumdan dolayı surekli bilgisayar basında degilim. Ama herkesin sorusuna cevap vermeye calısacagım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GorkemCosgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu organizasyonlara yardımcı olmak isteyen kendisi gelir desteğini verir. Biz bu noktaya gelinceye kadar kimseden yardım almadık bundan sonrasınıda yaparız. Tabikide herkesiin yardım elini uzatması bizim isimizi kolaylastırır ve ustumuzdeki yükü azaltır. Ama biz gidipde onlara hadi gelin bize destek verin demeyiz çunku ihtiyacımız yok. kendi organizasyonumuzu kendimiz yapabilcek gucteyiz.

2012 senesine kadar tosfed drift i spor olarak gormuyordu biliyorusunuz. Bu sene apo abi nin (drift academy) sayesinde tosfed drift i de spor olarak tanıyacak. Suanda apo abi tosfede 2 adet hakem in yazdıgı 1 er sayfa kurallar dosyasını iceri verdi. Bu sayede tosfed yetkilileri drift kurallarını yazacaklar. Tek umidim bu kuralları yazan kisinin bu isi bilen biri olmasıdır. Yoksa gene kendi kendilerine sacma sapan kurallar yazıp abuk subuk seyler cıkarta bilirler.

Eskiden drift organizasyonları toplumsal etkinlik adı altında belediye den alınan izinler ile yapılabiliyordu ancak bu girisim ile butun yarısmacıların tosfed den sertifikalı olması dahi istenebilir. Kısacası bu spor icin iyi bir sey mi yapıldı yoksa bu sporda mı tosfed in girdabına girdi yakında gorecegiz.

Tosfed suanda bugun icin konusuyorum izin istemiyor ancak kuralları yazdıkları gun baslayacaklar bize gelin demeye. Onu da o gun asabilcek durumda oldugumuza inanıyorum.
    ben fikrimi belirttim ne kadar takarsın senin bileceğin iş
    gönülden söylüyorum "rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin herkesin herşey gönlünde geçtiği gibi olsun inşallah" ama uluslar arası bi projeyi fevri davranarak tertip etmen zor.
    + yazdığımın cevabı yardımcı olabilecek herkesle görüşebiliriz olmalıydı sen gitmişsin o gelmiş bunlar teferruat

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla tebrik etmekten başka bişey denmez umarım herkez katılır ayrımcılık olmaz academy apo abiden elinden geleni yapar eminim.

bu işte kazada olur belada herkez buna hazırlıklı gelicek yapılan spor normal bir spor değil normal şeylerde beklemesin kimse yurt dışı videolarında patlayanları izleyip gülerken iyi şimdi sıra bizde
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

CooLeqenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işte kazada olur belada herkez buna hazırlıklı gelicek yapılan spor normal bir spor değil normal şeylerde beklemesin kimse yurt dışı videolarında patlayanları izleyip gülerken iyi şimdi sıra bizde
    TenekE30 Yollardaaaa Senin için çarpışma pek bişey temsil etmiyo zaten eray abi Tabi işin şakası allah korusun kaza bela göstermesin kimseye
    Otomobil Fotoğrafcısı

GorkemCosgun
    Misafir
    Alıntı __FrK__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben fikrimi belirttim ne kadar takarsın senin bileceğin iş
    gönülden söylüyorum "rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin herkesin herşey gönlünde geçtiği gibi olsun inşallah" ama uluslar arası bi projeyi fevri davranarak tertip etmen zor.
    + yazdığımın cevabı yardımcı olabilecek herkesle görüşebiliriz olmalıydı sen gitmişsin o gelmiş bunlar teferruat
    benim orda yazdıgım senin kalınlastırark yazdıgın "Bu organizasyonlara yardımcı olmak isteyen kendisi gelir desteğini verir" cumlesi zaten yardımcı olabilecek herkesle görüşebiliriz anlamına gelmiyormu? onları geri çevirecek olsaydık dicegim sey kimseye ihtiyacımız yok olurdu.

Ben tekrarlıyorum, Türkçe kıtlığı çeken biri oldugum icin bunlar oluyor sanırım. amacımız maksadımız kimseyi dısarda bırakmak degil tam tersine kim bize ne kadar destek verirse bizler o kadar buyuk oluruz. O yuzden tabikide herkesden isteriz desteklerini.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deagles48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım... kulağa güzel geliyor fakat adamları videolarını izledikçe bizimkilerin en iyileri bile yanlarında biraz amator kalıyor herşeyin suyunu çıkarttığımız gibi inş bu işinde driftini çıkartmayız en sonki drift idmanlarında sanki görmemiş gibi araca 2 tane dev gibi türk bayrağı asıp insanların gözüne sokmanın hiç bir manası yok bu arada video işi ne olacak kim üstlenecek
    Hiç bir manası yok demişsiniz bence çok manası var. O hafta herkezin evinin camında sokalarda Türk bayrağı vardı, Hepimizin ve Ahmet'in Türk bayraklarını milletin gözüne sokmasının MANASI 30 şehit verdiğimiz terör saldırısına tepkiydi.

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aponun yapacagi org. ile bunun bir alakasi varmi?

Edit : şu an öğrendim Drift acedemy istanbul ile alakası yok tamamen arkadaşların kendi girişimleri.
    RACE WERKS

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en sonki drift idmanlarında sanki görmemiş gibi araca 2 tane dev gibi türk bayrağı asıp insanların gözüne sokmanın hiç bir manası yok bu arada video işi ne olacak kim üstlenecek
    Bi yorum ancak bu kadar boş olabilir.. Elin adamı arabası ferrarisine italya bayrağı asar bilmem nesine fransa bayrağı asar, şak şak alkışlarsınız. Bu insanlar ülkemizin bayrağını şehitlerin anısına arabalarına takınca suç olur.

Bu insanları anlamak hakikaten zor. Şehitler anısına yapılan birşeye görgüsüzlük diyeni de ilk defa görüyorum, ve tebrik ediyorum Helal .

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görkem abi kulağa çok hoş geliyor, Allah yardımcınız olsun,
    Somut bir şeyler yapmam imkansız,
    ancak Facebook üzerinden elimden geldiği kadar reklamınızı yapacağımdan şüphen olmasın

ozyrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burnuma e 30 kokuları geliyo şimdiden 4 5 tane kenarda tutmak lazım
    ÜSKÜDAR GAZETESİ SÜRÜCÜ KURSU 216 310 98 48 BAY EHLİYET YANİ BEN

:pEAce: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozyrace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burnuma e 30 kokuları geliyo şimdiden 4 5 tane kenarda tutmak lazım

tut ama sakın bırakma ozzy

:pEAce: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en sonki drift idmanlarında sanki görmemiş gibi araca 2 tane dev gibi türk bayrağı asıp insanların gözüne sokmanın hiç bir manası yok
    bayraga saygın yoksa, ne aramıza katıl, ne bizi izle , nede bizimle muhattap ol. böyle zihniyet sahibi mahluklarla bizim hiç bir zaman işimiz olmadı. olmazda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- konu sahibinde ciddi bir ego görüyorum...çok tatsız....
    2- artık tescilli bir apaçiyim, çünkü 2. yada 3. viteste yanlayamıyorum
    3- konu sahibinde ciddi bir ego görüyorum...çok tatsız....
    4- artık tescilli bir apaçiyim, çünkü 2. yada 3. viteste yanlayamıyorum...

Deagles48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmiyorum sanırım biraz gösterişi seven milletiz herşeyi abartıyoruz tüm milletlerden şehit veriliyor ama elin oğlu gelip arabasına ''bakın biz 30 şehit verdik borumu bu 30 şehit'' diye dev gibi bayrakları asıp milletin gözüne sokmuyor benim yukarıda yazdığım cümle nekadar doğru olmasada böyle görünüyor en azından ben böyle anlıyorum ama bunu okadar abartmanın bir alemi yok bence tabi benim orda takıldığım nokta bayrak değil sadece biraz abarttığımızı göstermek içindi yoksa herkesin kendi seçimi okadar apacilerle dalğa geçtik biraz kendimizinde bir şeyleri abarttığını söylediğimiz anda mahluk oluyoruz arkadaş tabi biraz göreceli bir kavram kime göre abartı kime göre normal tartışma çıksın onu oraya buraya kaysın istemiyorum bu sadece benim görüşümdür

ozyrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmiyorum sanırım biraz gösterişi seven milletiz herşeyi abartıyoruz tüm milletlerden şehit veriliyor ama elin oğlu gelip arabasına ''bakın biz 30 şehit verdik borumu bu 30 şehit'' diye dev gibi bayrakları asıp milletin gözüne sokmuyor benim yukarıda yazdığım cümle nekadar doğru olmasada böyle görünüyor en azından ben böyle anlıyorum ama bunu okadar abartmanın bir alemi yok bence tabi benim orda takıldığım nokta bayrak değil sadece biraz abarttığımızı göstermek içindi yoksa herkesin kendi seçimi okadar apacilerle dalğa geçtik biraz kendimizinde bir şeyleri abarttığını söylediğimiz anda mahluk oluyoruz arkadaş tabi biraz göreceli bir kavram kime göre abartı kime göre normal tartışma çıksın onu oraya buraya kaysın istemiyorum bu sadece benim görüşümdür
    daha iyisini sen yaparsın bizde izleriz o bayraklar o gün az bile takıldı...
    ÜSKÜDAR GAZETESİ SÜRÜCÜ KURSU 216 310 98 48 BAY EHLİYET YANİ BEN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayrak seni neden bu kadar rahatsız etdi acaba herşey bitdi birde bunu mu tartışacağız ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)