User Tag List

Sayfa 1/10 123 ... SonSon
175 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Turk Drift

GorkemCosgun
    Misafir

Exclamation Turk Drift

Not: Drift ve Sohbet bölümüne açtım aynı konuyu nereye açacağımı bilemedim açıkcası. Moderatör arkadaşlar uygun gördüklerini silebilirler.

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle hepinizin Türkiye'deki drift konusuna olan ilgisini, bakış açısnı takip ettiğimi söylemek istiyorum. Sizin bugüne kadar yaptığınız tüm eleştirlerinizi göz önüne aldım ve sadece işime yoğunlaşıp sizlere istediğiniz seviyede bir spor kazandırmak için çalıştım.

Dünya Drift Derneği' nin Türkiye temsilcisi benim. Aynı zamanda gerekli yatırımları yaptım ve King of Europe (Avrupa Şampiyonası) ile anlaşma yaptım. Hem Türkiye de yapacağımız yarışların yönetimini yapıcaklar, bizim yarışmalarımızın Avrupa seviyesinde olmasını sağlayacaklar. Güvenlik, pist düzeni, kalite ve yarışmacıların seviyesini yükseltmek için güçlerimizi birleştirdik.
    Karşınızda www.turkdrift.com

2012 sezonu için 5 adet yarış planladık. Bu yarışlar farklı şehirlerde yapılacak. Yerler ve tarihlerinde çok yakında açıklanacaktır. YARIŞMALAR HERKESE AÇIK OLACAK, sertifika vs istemiyoruz. Şuanda yabancı yarışmacılardan ilgi çok yüksek ancak birkaç tanesini şuanda geri çevirdik ve kimisinin girişini limitledik. Sonuçta Turkiye de yapılan yarışmada yabancı birinin şampiyon olmasını istemem. Bundan dolayı bütün sezon için yarışa katılmak isteyen yabancı yarışmacıları sadece 2 ayağa katılma ile limitledim.

Video larda izlediğiniz yarışmacıları TR ye getireceğiz ve sizlerle tanıştıracağız. Onlar TR de iken sizlere yararlı olması için birkaç da mini projemiz var bunlarda gerçekleştikçe sizlere açıklayacağım.

Aynı zamanda KOE un bir ayağınıda almış durumdayım ama onu 2012 senesinde yapmayı planlamıyorum, bunun sebebi TR deki drift şoförlerinin şuanda öyle bir yarışmaya hazır olmamalarıdır. Aksini ispatlayın KOE un bir ayağı TR de olsun.

Tabikide bugüne kadar bu işe emek vermiş kimseleri unutmayacağız. Drift Academy İstanbul sertifikalı yarışmacılara ücretsiz katılım olucak.

1 Şubat tarihinde Kurallar sitemizde açıklanacaktır. aynı zamanda katılım formumuzda yayınlanacak. Kayıtlarımız sitede formlar yayınlandıgı tarihten itibaren başlayacaktır.

Tek amacımız Türkiye de bu sporu yükseltmek, geliştirmektir. Umarım hepimize yararlı faydalı ve hayırlı olur.

Hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Ana yatırımı yaptım anlaşmayı sağladım bundan sonrası yapabildigimiz en yüksek kalitede organizasyonlar yapmak olucak. Herşey çok güzel olacak! Hepinizi görmek isteriz.

Bizi facebookda beğenmeyi unutmayın:
    Turk Drift | Facebook

İlk Organizasyon Afişimiz

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    legal ve illegal die iki tanımlama vardı sonra biri ankaradan cıktı ve king of europe tr ye getırıcem dio .son zamanlarda bu spor ıcın cıddı calısmalar yapıldı antrenmanlar vs ınsallah hersey dedıgınız gıbı kolay olur.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

CooLeqenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Oytun abi biraz bahsetmişti bundan ve sizden Görkem abi başarılarınızın devamını dilerim
    Otomobil Fotoğrafcısı

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu iş ciddiye benzıyoo .. başarilar şimdidenn ..
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başarılar dilerim..antalya lı eyvaz kardeşimizin katılmasını çok isterim

alex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarılar inşallah denilenler olurda çok güzel bir şova tanık oluruz atatürk olimpiyat stadıda piste çevrilirse stat tan cok bu olay için gidilir oraya :=

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inşallah güzel birşeyler ortaya çıkar başarı sağlanır
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

ceratoniaorg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başarılar dilerim türkiyede legal olarak bu tarz konularda işlerin yapılması çok güzel.
    "Hayatta çok az şey iyi bir önden motorlu ve arkadan itişli otomobili kullanmak kadar eğlencelidir."

antverse.com

BAŞAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inş güzel olur katılan arkadaşlara başarılar dilerim şimdiden

:pEAce: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun bu konuyu akademide tartıştık, kendi adıma hoşuma giden bir seydi. yani sonucta iki yerde antreman yapmak yada daha fazla imkan sahibi olmayı hepimiz isteriz.
    FAKAT senin bu alaycı yaklaşımın yok ispatlasınlar, yok yabancı pilotlarla onlarla yarışıcak kimse yok vs. tarzı kelimelerini söylemeden önce secmeni isterdim. aramızda cok iyi pilotlar var emin ol bundan. KOE ye katılıp ilk 32 ye ilk 16 ya girmiş pilotlarda var. tahminim tanıyosundurda.
    son olarakta umarım bu boyle acılmış bi konu olarak kalmaz. yazdıklarını gercekleştirmeni dilerim.
    saygılar.

uluckaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'de gerçekten çok yetenekli arkadaşlar olduğundan eminim. Ama malesef gerekli imkanlar sağlanamadığı için yansıtma şansı bulamıyorlar. İstanbul Drift Academy ile iyi bir giriş yapıldı inşallah bu proje ile Türkiye drift daha iyi yerlere gelir.

GorkemCosgun
    Misafir
    Herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.

Alıntı :pEAce: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun bu konuyu akademide tartıştık, kendi adıma hoşuma giden bir seydi. yani sonucta iki yerde antreman yapmak yada daha fazla imkan sahibi olmayı hepimiz isteriz.
    FAKAT senin bu alaycı yaklaşımın yok ispatlasınlar, yok yabancı pilotlarla onlarla yarışıcak kimse yok vs. tarzı kelimelerini söylemeden önce secmeni isterdim. aramızda cok iyi pilotlar var emin ol bundan. KOE ye katılıp ilk 32 ye ilk 16 ya girmiş pilotlarda var. tahminim tanıyosundurda.
    son olarakta umarım bu boyle acılmış bi konu olarak kalmaz. yazdıklarını gercekleştirmeni dilerim.
    saygılar.
    Arkadaslar lutfen kimse yanlıs anlamasın. Kesinlikle amacım kimse ile alay etmek degildi. Alay etmek icin boyle bir girisimde bulunmam. Turkce kıtlıgı ceken biriyim yazılarımdan az cok anlamıssınızdır diye dusunuyorum. Ali den bahsediyosan ilk 16 kalan yarısmacı olarak tanıyorum tabikide. Ama kac kisi cıkar? Bu benim gorusum adamlar 50-60 arac cıkıyorlar hepsi birbirinden iyi secim yapılmıyor. Bizde zaten toplasan 20 arac zor cıkıyor. Suanda bana basvuruda bulan ve benim beklemede tuttugum 19 adet yabancı yarısmacı var ki sadece 12 saat oldu acıklayalı. Ben bu yarısmanın sadece BİZE ait olmasını istiyorum. Sponsoru ile, yarısmacısı ile, organizatoru ile. Ayrıca bizlerin seviyesini artırmaya calısmanın yanlıs bir sey oldugunu sanmıyorum.

Tekrar soyluyorum amacım alay etmek vs degil tam tersine hepimizi ileri goturmek! Lutfen yanlıs anlamayın.

erencagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi bir girişim olmus emeginiz için tesekkur ederım kendı adıma. basarılarınızın devamını dılerm

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok severiz iyi birseyler yapanlarin onunu kesmeyi taslamayi umarim hersey istedginiz gibi olur asla pes etmeyin bu drift sporuna gonul verenler icin iyi bir sans bizlerde katilimci olarak oldukca eglenicek gibiyiz basarilar

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah herşey istediğiniz gibi olur,çok güzel bir iş yapmışsınız,drift akademy istanbul ekibi karşısında zerre kadar şansımız olmadıgını bilsekte,böyle bir etkınlıge katılmak çok keyıfli olucak bakarsınız yeni yetenekler peyda olur..spora katkı olur..umarım en kısa surede hayata gecirebilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah herşey istediğiniz gibi olur,çok güzel bir iş yapmışsınız,drift akademy istanbul ekibi karşısında zerre kadar şansımız olmadıgını bilsekte,böyle bir etkınlıge katılmak çok keyıfli olucak bakarsınız yeni yetenekler peyda olur..spora katkı olur..umarım en kısa surede hayata gecirebilirsiniz

Başarılar Dilerim..

adamın ham maddesisin sen hakan
    Hayırlısı be gülüm

GorkemCosgun
    Misafir
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok severiz iyi birseyler yapanlarin onunu kesmeyi taslamayi umarim hersey istedginiz gibi olur asla pes etmeyin bu drift sporuna gonul verenler icin iyi bir sans bizlerde katilimci olarak oldukca eglenicek gibiyiz basarilar
    Arkadaşlar lütfen bu şekilde düşünmeyin. Kimsenin bizim önümüzü kesmeye niyeti olduğunu sanmıyorum, kimsenin taş koymaya niyet iolduğunu sanmıyorum ve buna inanmak istemiyorum. Bu spora gönül veren herkezin bu organizasyonlar için çaba ve emek göstereceğindende zerre kadar şüphem yok. Eminimki sizlerin bizlerin hepmizin emeği ile en iyisini başaracağız.

Herkese başarı dileklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence drift anabaşlığından devam edilse daha iyi olurdu aslında

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    görkem bey sitenize girdiğimde kurallar kısmını buldum ancak birşey yazmıyo,kurallara dair..takvımdede bırsey göremedim..sıte yapım asamasındamı? yoksa bendemı bır problem var..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)