User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: sierra uygun mudur?

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde onerim olacak kadett c leri dusunun. 780 kg agirlik var. Swap yapilirsa cok güzel proje olur. Icini bosalltiginizda 700 kiloya duserki bu manyak bi deger. 1.2 motorla ugrasmaktansa m50b20 motor+sanziman yada gsi motor+manta atılabilir stock motorla alabilecegin tekerdeki 110 bg ler bile o kilodaki arac icin 200bg lik tekerde 150 160 veren araclardan daha zevkli olacagi kesin. Agirlik cok onemli kriter

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sierranın alfa kadar parça sıkıntısı olacağından emin değilim yinede sierra daha sıcak geliyor bana ve şu anda kullanıyorum gavur malı gibide zorluyorum tık demiyor 3 yıldır ara ara sierra aldım sattım hiç parça sıkıntısı çekmedim çoğu parçası tanusla aynı yan sanayiside var siz sierrayı alın parça bulamazsanız beni arayın ben size bulim
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam sen efi motor turboladin degilmi? Atesleme ve beyin isini naptin ? Bide yuruyende naptin onu merak ettim.
    Yurt disi okadar cok ohc turbolamski adamlar. Motorun cok gaddar oldugunu soyluyorlar.ne diyosun bu konuda bir suru sierran oldu sonuçta

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sen efi motor turboladin degilmi? Atesleme ve beyin isini naptin ? Bide yuruyende naptin onu merak ettim.
    Yurt disi okadar cok ohc turbolamski adamlar. Motorun cok gaddar oldugunu soyluyorlar.ne diyosun bu konuda bir suru sierran oldu sonuçta
    şu an süpercharger için uğraşıyorum 1.6 karbüratörlü motora bakalım görecez bitince konusunu açacam zaten ha turbo dersen orj. krangı 2 bara kadar dayar işm sağlam olsun dersen pistonları değiştir 0.8 barla dilediğin gibi oyna ancak bu işlere girmek için biraz bilgi birikimi vede işten anlıyan usta bulmak zordur adama süpercharger diyorum bu ne et değirmenimi diyo ateşleme şöle lpg de bineceksen lpg beyninden gazcı ayarlıyor hava yakıt karışımını sıralı gaz olması şartıyla o zaman ateşleme beyin standart kalıyor benzinde bineceksen bi beyin tesisat şart oda 3000 tl yi bulur
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

OrhunH. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sierranın temizi olursa çok zevkli olur. Sierra baya düşünüyoduk bi ara ama sorunlusuyla uğramazsın dediler ve parça sıkıntısı var malesef

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende var drift spec sierra,kendi motoruyla atmosferik olarak bi zevk vermez gucu yetmez.

21dc963 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dogan slx bence hafifletme, suspansiyon ,sase guclendrme ,aci kiti,turbolu motoruyla tam drift car olur ha daha ucuza kacayim diyorsaniz suspansiyon uydurma islemlerle olur turbo motor yerine atmosferik takilirsiniz ama kesnlkle 2000 ustu dogan alin sase leri biraz daha farklidir

Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizdede
    Suan 2000 sierra var. Arac cut out ile dyno uzerinde 3 bg fark
    Etti normal kaygan asvaltta gayet zevkli heleki
    Lastiklerin kabaksa, 1 den 2 ye attigindada gayet guzel yanliyor valla. Zemin etken tabi otoban asvaltinda olmaz ankarada parcacim var . Dukkan sahibindede Scorpio var . Bi kac video var telde isteyen olursa
    Ozelden numarami veriyim whatsapdan atarim
    Son olarakra konforlu araba valla
    Z20LET POWER!
    PR MOTORSPORT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    94 ile 97 arasında kullandım 2.0 i gls. 0 almıştık bana kalmıştı. O zamana göre performansı gayet iyidi.1 ve 2 de yanlar 3 te gücü yetmez yanlamaya. Yeşilköy göbekte gece çok zorlamışlığım vardır ama arka dif yüzünden kaldırıma girip tamponu yanlardan patlatmışlığımda. Performans olarak 94 corsa gsi lara yakındır performansı. Cankurtun beyaz gsi ile havaalanı yolunda bayaa denemiştik kafa burun yürürdük. Hızlandıkça sierra öne çıkardı.
    IN BOOST WE TRUST

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corsa GSİ' ı satıp temiz bir sierra almak gibi bir niyetim var. Amacım kuruda ufakta olsa kıçını atsın bana arkadan itiş araba hazzı versin yeter. Yaşta 79 model ölü 250 w123 haz veriyordu bu zaten hayli hayli mutlu eder sanırım 13000 TL gibi rakamlara şu anda internette ilan mevcut. Pişman edermi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)