User Tag List

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JBL 601.1 D sınıfı Mono amfi - JBL GTO 1202 Çift Bobin Subwoofer - Özel yapım kabin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

JBL 601.1 D sınıfı Mono amfi - JBL GTO 1202 Çift Bobin Subwoofer - Özel yapım kabin

JBL 601.1 D sınıfı Mono amfi - JBL GTO 1202 Çift Bobin Subwoofer ve Özel yapım kabin satılıktır.
    Ürünlerin GARANTİSİ bitmiştir.
    Ürünlerin tümü çalışır durumdadır. Genellikle evin ikinci ve az yol yapan aracında, bugüne dek herhangi bir arıza yaşamadan kullandım.

Amfi: JBL 601.1 D Class Mono Amplifikatör.

424 watts RMS x 1 channel at 4 ohms and ≤ 1% THD
    580 watts RMS x 1 channel at 2 ohms, 14.4V supply
    Variable cross-over. Variable Bass Boost.
    Frequency Response (�3dB): 10Hz - 302Hz
    Overload protection
    Maximum Input Signal: 5.3V
    Maximum Sensitivity: 210mV
    Output Regulation: .21dB at 4 ohms
    Dimensions (W x H X D)
    Main Unit: 15-1/8" x 12-15/16" x 2-3/8"

Ürünü ikinci el kutusu ile problemsiz şekilde satın aldım.
    Satın aldığım zamandan bu tarafa (2+2) 4 ohm subwoofer ile hiçbir problemle karşılaşmadan kullandım.
    Aracı delmemek için kabinin arkasına sabitlenmiştir.

Genelde karşılaşılan sabitleme ayağı kırılma problemi, FİZİKİ KIRIĞI, tamiri vs yoktur.
    Kullanıma bağlı küçük çizikler mevcuttur.
    Bağlantı ayaklarında, konektörlerinde hiçbir problem yoktur.

MURTAŞ garanti kağıdı hala üzerindedir.
    Fotoğraf temsilidir.

--

Subwoofer: JBL GTO1202D 12" Subwoofer.

12" 1200W peak subwoofer
    Dual Voice coil design (dual 2-ohm, pre-wired as a 4-ohm sub)
    Power Handling, RMS: 300 Watts
    Power Handling, Peak: 1200 Watts
    Frequency Response (�3dB): 28Hz - 450Hz
    Sensitivity: 93dB
    Mounting Depth: 5-1/16"
    Cut-Out Diameter: 11-3/16"

30 cm (12 inç) çapında 2+2 çift bobin subwoofer.
    Sürekli 4 ohmda yormadan kullanıldı, sıfır satın alındı.
    Fotoğraf temsilidir.

--
    Kabin: Özel yapım PORTLU
    JBL GTO 1202D'nin kutusundan çıkan kılavuza göre PORTLU ve kalın MDFden özel olarak imal edildi.
    Ölçülerini hatırlamıyorum ancak Honda civic EG hatchback'de ve Fiat Palio da sıkıntısız kullandım. O tarz hatchback araçlara sığabileceğini düşünüyorum.

Kabin içinde elyaf malzeme mevcuttur.
    O dönem aracımın rengine uygun olmasi icin kırmızı malzeme ile kaplanmıştır. Kaplama üzerinde yırtık vs yoktur.

Otomobil müzik sistemlerine eskisi kadar ilgi gösteremediğim için satıyorum. Ürünleri ayrı ayrı satmayacağım.
    Amfi ve subwooferin orjinal kutulu satın almıştım. Ancak zaman içinde kutularına ulaşamayabilirim. Ancak bulursam kutularını ayrıca teslim edebilirim.
    Amfimi kabinin arkasına sabit şekilde kullandım, alacak arkadaşın amfi için aracını delmesine gerek kalmayacaktır.

Ankara içi arkadaşlar Batıkent'te dinleyerek satın alabilirler ki müzik sistemlerinin en sağlıklı böyle satın alınabileceğini düşünenlerdenim.

Toplamda 950 TL diyorum. Takas düşünmüyorum ve satmak için bir acelem yok. Ufak pazarlık olabilir.

O dönemde amfi besleme kablosunun montajını, kablo kesitini göz önünde bulundurarak dış kılıfı (plastiği) daha ince ve daha az gösterişli olan normal tesisat kablosu kullanarak yapmıştım.
    Güç kablolarını da satın alacak arkadaşa hediye edebilirim. Böyle yalnızca sinyal kablosu satın alınarak montaj yapılabilir.

İlgilenen arkadaşlara ürünün fotoğraflarını, merak ettikleri detaylar görünecek şekilde gönderebilirim.
    iletişim: 0554 271 on on Adım İlker.
    Konu i3r tarafından (23.Temmuz.2018 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler