Behringer Xenyx 1202 12 Kanallı Deck Mikser
Küçük bir kafe de müzik yapmanız mı gerekli? Küçük bir anons işiniz mi var? Kolayca kullanabileceğiniz küçücük boyu ile kocaman marifetlere sahip olan XENYX 1202 tam size göre
BEHRINGER Mikser kolayca tüm soundu ayarlayın ve kullanmaya başlayın. Ultra kompakt XENYX 1202 Mikser 12 giriş (4 Mikrofon, 4 stereo) üstün kalitede sound ile kolay kullanımı bir araya getirmektedir.
Stüdyo kalitesinde tasarlanan Xenyx 1202 phantom- güce sahiptir. Böylece kolaylıkla Condenser mikrofon bağlayıp eviniz de kayıt almaya da başlayabilirsiniz.

Genel Özellikler
Özel Ultra-düşük frekans bozulması Son teknolojinin ürünü, phantom power XENYX Mikrofon Preamp.
Neo-Klasik "İngiliz” 3-band EQ (ekolayzır) sayesinde sıcak ve müzikal sound.
Ana mix, stereo CD/tape artı bağımsız Kulaklık Çıkışı. CD/tape girişi Yüksek kalitede malzemeden üretilmiştir.
Bu nedenle uzun yıllar sorunsuz kullanım için uygundur. BEHRINGER Almanya tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Teknik Özellikler
Mono Girişler Tipi: XLR konektör, elektronik balanslı Frekans Aralığı Gain Gücü: +10 d - B ile 60 d - B arası Maks. Giriş Seviyesi: +12 d - Bu @ +10 d - B Gain Empedans: Ortalama 2.3 k - Ω balanslı Sinyal Bozulma Oranı: 110 d - B / 112 d - B A-weighted (0 d - Bu In @ +22 d - B GAIN) Distortion: 0.005% / 0.004% A-weighted Line Giriş Tipi: 1/4" TRS, Elektronik Balanslı Empedans: Ortalama 20 k - Ω Balanslı 10 k - Ω Balanssız Gain: +10 + 40 d - B Gain Maks. Giriş Seviyesi: +22 d - B Gain Fade-Out Ana Fader Kapanma: 90 d - B Kanal Ses Kapanması: 89.5 d - B Kanal Fader Kapanması: 89 d - B Fiziksel Özellikler Yükseklik: 47 mm Genişlik: 220 mm Derinlik: 242 mm Ağırlık: 2.2 kg

Kulanmaya çok fırsatım olmadıgı mixerimi satmak istiyorum
Oldukça temiz ve kutusuda vardır orjinal behringer adaptörü ve kablolarıda durmakta
Evden dışarıda hiç kullanmadım düşme ve çarpma hiç yoktur tuşlarında deformasyon olmamıştır
Kayıtları gerçekten çok temiz alıyor boyutlarına göre inanılmaz marifetli az yer kaplıyor
Gitarını,klavyeni,cd deck'ini bagla tertemiz kayıtlarını al

Fiyat olarak: 650 düşünüyorum
Klasik olacak ama pazarlık sünettendir.