User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: Vettel&Ferrari donemi basliyor

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Honda iş birliğinden sonra şaseleri güzel olursa bence McLaren rekabetçi ortamı yeniden oluşturur gibi geliyor..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    McLaren bence önümüzdeki 3 sezon olduğu yerde sayacak. Benim fikrim geçtiğimiz sezonlarda çok kötü yönetildi. Saçma hatalar yüzünden sampiyonluk kaybettiler ki Ham gibi pilotla çok kolay zirvede bitirebilirlerdi. Honda'dan da çok büyük rekabetçilik beklemiyorum açıkçası

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alonso olacak hiç değilse mclarende seneye,yanındada iyi biri olursa durumları hiç de kötü olmaz
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alonso ve Button seneye Mclaren'de birlikte yarışacaklar.
    Ferrari artık toplansa da her yarış içimiz acımasa, neydiler ne oldular?
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

13 sene öncesi geldi aklıma durup dururken... 13 sene önceyi izlemek şimdi canlı F1 izlemekten bile daha keyifli, F1 i bu hale getirenlere bir kez daha bela okudum!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

o koltuğa en çok yakışan pilot, son tur...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatımda yakın tanıdığım veya kardeşim olmayan fakat bir o kadar üzüldüğüm kişilerden Senna ve Schumacher . En çok üzüldüğüm kişi ise Bruce Lee'dir. Bu kişiler inandıkları şey uğruna hayatını feda etme cesaretini gösterdiği için çok değerlidirler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

13 sene öncesi geldi aklıma durup dururken... 13 sene önceyi izlemek şimdi canlı F1 izlemekten bile daha keyifli, F1 i bu hale getirenlere bir kez daha bela okudum!
    abi sen ne diosun yaa yarış var diye evde program yapar bira çerez hazırlar yarış seyrederdik. Şimdi izleyemiyorsun paralı kanalda. Ama Schumi yi ciddi sevmezdim itici gelirdi. En son yarışta da burada yakından gördüm kendini ciddi uzaylı sanan bir adam. Vettel soğuk nevale. En sevdiğim sempatik adamlar Hamilton , Button ve Alonso. Paddokta korumasız menejersiz dolanır imza istersin verir. Çocuğun biri tshirt imzalatmak istemişti Hamilton a. Hamilton çocuğun tshirtine kıyamadı kendi tshirtini çıkardı imzaladı çocuğa verdi yağmur altında. Orada dedim adam gibi adam diye. Massa bildiğiniz şerefsizdir. Gece menejeri arar çağırır gidersin. Piste götürtür. Götürürsün bi teşekkür etmez. Yukarıda çalışır sanarsın meğer maç seyredermiş sen aşağıda oturur beklersin.Maç biter otele götürürsün gene teşekkür etmez sabah günaydın demez. Çabuk çabuk der gazlarsın tırsar tamam tamam F1 pilotu değilsin diye aşağılar. Arkadaşların adamdan imza ister orjinal ürün mü diye kontrol eder bi de surat yapar yerden bitme amq pigmesi. Alonso çiçek gibidir yolda muhabbet eder hatır sorar. 5 dakika bekletsin özür diler. Otelin kapısında bir sürü kız imza için bekliyor diye haber gelir arkadan mı girelim diye dönersin adam geri çevirir sorun değil der. Son ayrılıyorlar imza istedim kendim için şapka kalmamıştı promosyon şapkası herkese dağıttık. Kendi kafasındakini çıkardı imzaladı verdi. Massaya götürdüm imzalaması için aynı şapkayı imzalamadı lavuk geç kaldım diye. Alonso geldi aldı elimden bekle dedi. Gitti imzalattı geri getirdi. Süper adamdır. Button çok eğlenceli bi tip paddockta her önüne gelenle şakalaşan bir adam. Soru sor cevaplar.
    IN BOOST WE TRUST

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim icinde olayin ozeti budur.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepimiz aynı fikirdeyiz zaten,Schumacher ve Hakinen'in çekişmesini,barrichellonun takım içinde dengeleri bozmaya çalışması,harika yıllardı.Şuandada düşüncem aslında Alonsonun kötü pilot olmadıgı yönünde,vettel onun kadar 1. olamayacaktır,zira ferrari iyi bi araç yapmazsa.
    Cahille uğraşmak bi nevi zordur,yarı cahille uğraşamazsınız.

olivera7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2001-2005 yılları arası sanırım 11-16 yaşları arasında haftasonu gelsede yarış izlesem diye bekler dururdum bir anda bıçak gibi kesildi resmen nedendir bilmiyorum ama o yıllarki pilotlardanmıdır nedir o yıllar gerçekten başkaydı benim için david couldtard'lar juan pablo montoya' lar mika hakkinen ler nick heidfeld ki kendisi şu an formula e de sanırım ralf schumaer ki bence iyi pilottur michael'in f1 e etkisi yüzünden degerinin altında kalmıştır . eddie irvine pedro de la rosa vs vs çok güzel günlerdi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler