User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
143 sonuçtan 134 ile 143 arası

Konu: Efsane yaris Monaco

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Pist şampiyonası koşmayan çıksın beyler konu kasıyor.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son yorum harıc gayet dolu ve kendını bılen yorumlar oldu sımdıye kadar.
    Ben nerede yarısmayan yazmasın dedım yada ıma ettım?ıskembeden laflarla ucuz polemık yaratmayın lutfen!
    Yarısan kısı oradakı hamle ıle bır cok seyın kurtalıcagını anlıyacagı ıcın yazdım,kıssadan hısse hesabı.
    Levent,senın kalın putılarla yazdıgın seyı cok onceden yazdım,orada sorun yokkı,hem ıslakda kaldı,sezavantaj,ayrıca savunma ıcın ustune kırdı,koseye sıkıstı. Sorun sıkanı kesmesınde,on sıra ıcın mucadele edılıyor,yanı arkada kımse olmasaydı sorun yok. Pekı be sıralama ıcın atılan tur olsaydı ıptal edılırmıydı? EVET.... Yanı burada anlatmaya calıstıgımı,kendıne yarattıgı bu alanla kurtarmıs. Bu kadar....
    Umarım aklımdakılerı ıfade edebılmısımdır....

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin mi yok gece gece yahu

10 numara olmuş
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omer bitirme tezi gibi olmus . Tebrik ederim.
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir yazı olmuş...
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer'in dediklerinin altına imzamı atarım ki bende tamamen aynı fikirdeydim .

90'ların başından beri takip ederim F1'i hemde ailecek. Annem , babam ve ben hepimiz ayrı pilotları tutmuşuzdur bu zamana kadar.

Ömer'in yazısını şunu eklemek istiyorum . En iyi otomobil olmak için sadece mühendisler yetmiyor . Pilotun geri bildirimi bence en iyi otomobil tarifinde en önemli malzemedir.

Bu da Lauda ve Schumacher'i her pilottan ayıran en büyük faktörlerden biridir.

Ferrari Schumacher'in ekmeğini yedi yıllarca, sonrasında ise kurallar kitabı devreye girdi. Açık bulan zirveye oturdu ama Mercedes ileriyi gören en iyi takım oldu . Bana kalırsa Mercedes bir kaç seneyi feda ederek Schumacher ile otomobili bu günlere hazırladı ve şimdide ekmeğini yiyor.
    Teşekkür ederim, aklımdaydı bu konudan bahsetmek öyle yazdım bi anda

Diğer yandan Hamilton-Ricciardo çekişmesine dönersek, ben çok hatalı bir durum göremiyorum aslında. Evet agresiflik mevcut ama üzerine bu kadar yüklenilmesini gerektirecek derecede bir hareket değildi.

Sadece Hamilton'ın şikanı kesmesi eleştirilebilir avantaj sağlama açısından ancak bunu cezalandıracak bir kural uygulanmıyor kimseye Formula 1 de.

Önüne kırma mevzusuna gelirsek de, ben Ricciardo nun Hamilton'ın yanında olduğu konusunda hemfikirim ancak Hamilton sağa doğru yanaşmaya devam ederek üstüne kırmamış ki. Sadece yeterli alanı bırakmış ama orası da ıslak olduğundan Ricciardo çekişi yakalayamadı ve ilerleme şansı bulamadı. Bu sporda rakibini geçmek sadece ondan daha hızlı olmak anlamına gelmiyor, buna ek olarak rakibiniz yarış çizgisini takip ettiği durumda onu farklı bir rota kullanarak geçmeniz de gerekli. Eğer Ricciardo önündeki adamın yanından ıslak zemin yüzünden geçip gidemiryorsa kusura bakmasın o onun sorunu Hamilton'ın değil.

Eski F1 videolarına, özellikle Senna videolarına bakarsanız şu anda konuştuğumuz konuların kaç misli sert olanlarının yapıldığını görebilirsiniz.
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz bunları konuşup tartışırken, snapchatden takıp ettiğim hamilton yine özel kırmızı ucağı ile biryerele ucuyor ortamlara giriyor vs vs
    Elleme Sekelesin...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklıyı haksızı cezayı hepsini geçtim

2-3 sene öncesine kadar izlemekten zevk aldığımız birşey, bugün kural ihlali olmadan,hile yapılmadan,kaza yapılmadan gerçekleşiyor ve rahatsız olunuyor.

adamın senin üstüne kırma yada seni öldürme ihtimaline karşı gaz keseceksen niye en sporun en tepesinde,şampiyonanın en iyi 3 aracından birinde,dünyanın gözünün önünde "yarışıyorsun"?

ayrıca ham şikanı avantaj sağlamak için kesmiyor,frene gelirken iç tarafı tutmak için manevra yaptığında ıslak kısıma çıkıyor videonun tünelden çıkış kısmınıda seyredin.pistteki geçişe imkan veren bir düzlüğe okadar kötü çıkmak istemez o şikanı kesip,bir avantaj sağlayamıyor çünkü o şikandan öyle çıkmak bir sonraki düzlük için

sıralama turunda değiliz,yarış sırasında o şikanı kese kimseye geçiş yapmadığı sürece ceza verilmiyor.bir tane örneği yok.ceza verilecek bişey de yok şikanda bu yarış için.götü kaybetmek için kesse ne olacak?kaybettimi hayır?götü kaybetmemek uğruna şikandan berbat bi şekilde çıkmayı seçti.onuda yapabilirdi,çok kötü bir şekilde araçla boğuşarak girmeye çalışırdı şikana,ric düz geçmek zorunda kalırdı,ileride hamiltona pozisyonunu geri vermek için yavaşlardı, pistteki en noname isim bile yapsaydı bu hareketi,hatta son yarışta şampiyonluğa oynayan birine bile yapsaydı yine ceza gelmezdi.ham ile bi alakası yok olayın
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olay içinde hamilton var diye savunmuyorum.kvyat vettelin ilk olayındaki gibi kural dahilinde kazasız gerçekleşmiş olaylar.

burda ric gaz kesti,orda vettel takım arkadaşına vurdu vs.kvyatıda savunmam sevmem ama yarış olayları bunlar,bunlar için seyretmiyormuyuz

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes yoksa yolliyim kanka
    Efes'e hayir demem bro , sagollasn Omer her zamanki gibi dokturmus , agzina , klavyene saglik. HAM - RIC olayi guzel tartisilmis . Kendi fikrimdem once burda HAM birey yapmadi diyenler ozaman ilk olarak batsa HAM olmak uzere 2011 Monza'ya donun ve yaptiginin tum elestirilerinizi geri yutun ,Schumacher'e yazinlari hatirliyorum , HAM'in soylediklerinde ve sonra buna bakiyorum . Acaba HAM ve RIC yer degistirmis olsaydi ikiside yarisa devam edebilirmiydi ? HAM in monaco gecmisi MALdonado yu aratmadigi anlar var ... O zaman gene boyle konusulcakmiydi orasi ayri .Zaten Mercedes i yenebilceginiz 1-2 belki 3 yaris varken en onemlisinde iyi bir sansa sahipken pitte lasti unutma hatasi ne demek . RedBull kendi topuklarina sikti
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes'e hayir demem bro , sagollasn Omer her zamanki gibi dokturmus , agzina , klavyene saglik. HAM - RIC olayi guzel tartisilmis . Kendi fikrimdem once burda HAM birey yapmadi diyenler ozaman ilk olarak batsa HAM olmak uzere 2011 Monza'ya donun ve yaptiginin tum elestirilerinizi geri yutun ,Schumacher'e yazinlari hatirliyorum , HAM'in soylediklerinde ve sonra buna bakiyorum . Acaba HAM ve RIC yer degistirmis olsaydi ikiside yarisa devam edebilirmiydi ? HAM in monaco gecmisi MALdonado yu aratmadigi anlar var ... O zaman gene boyle konusulcakmiydi orasi ayri .Zaten Mercedes i yenebilceginiz 1-2 belki 3 yaris varken en onemlisinde iyi bir sansa sahipken pitte lasti unutma hatasi ne demek . RedBull kendi topuklarina sikti
    valla ben dönüp okudum şuan dediğimden farklı bişey demediğimden yutacak bişeyim yok kaç yıldır yarışan şampiyon pilotun daha hızlı bir aracı nasıl arkasında tuttuğunu yazmışım.burda da aynısını yazıyorum.

ama o yarışta schuminin eleştirdiğimiz noktası hamiltonu pist dışına gönderdiğinde geçilmesine sebep olmaktı.burda ric ham yüzünden 3.lüğe düşmedi,2.likte devam etti.zaten yarıştan sonrada hakemler ceza vermeleri gerektiğini söylemişler.ama schumi bu dokunulmazlığı var tabi herzamanki gibi

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 den 3 dusmek tamamen arkadan gelene bagli arkadan gelen biri olsa RIC buyuk ihtimal sira kaybedicekti video da gozukuyor o olaydan sonra iyi bir sekilde geride kaliyor , bu arada ben direk sana yazmadim yanlis anlama O yaristan sonra McLarenciler ve HAM baya bir eletirmisti de o yuzden.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kvyaat'ın Vettel'i 2 sefer biçmesini bu kadar konuşmadık vallahi
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)