User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
105 sonuçtan 96 ile 105 arası

Konu: F1 Britanya GP

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende garipsedim SC ile startı... Ve pistte çok kaldı SC...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rosberg'e 10 saniye ceza gelmiş ve Max'ın arkasına düşmüş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rosberg vites kutusundaki sorunu çözmek için pit duvarı ile yaptığı konuşma sonucunda 10 saniye ceza almış ve 3. sıraya gerilemiş ancak Mercedes duruma itiraz etmiş.

Kural kuraldır burda sorun yok ama şampiyonluk yarışının içinde olan bir pilota ve max ile süreleri bu kadar yakınken 10 saniye çok acımasızca diye düşünüyorum.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rosberg vites kutusundaki sorunu çözmek için pit duvarı ile yaptığı konuşma sonucunda 10 saniye ceza almış ve 3. sıraya gerilemiş ancak Mercedes duruma itiraz etmiş.

Kural kuraldır burda sorun yok ama şampiyonluk yarışının içinde olan bir pilota ve max ile süreleri bu kadar yakınken 10 saniye çok acımasızca diye düşünüyorum.
    geçen yarışta da ceza aldı ve az daha gidiyordu podyum, bence kural ihlalinde daha fazla ceza almalıydı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    vettel o sıkıştırma ile sadece 5 sn ceza aldı şaka gibi gerçekten kuralları adama aynı pozisyonda da kaldı. puan farkı 1 indi o zaman ros 3 üncü olduysa.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakü'de Ham'a yardım etmemişti pit ekibi. Şimdi bu karardan sonra diğer takımlar 10 saniyeyi göze alıp müdahalelerde bulunur mu acaba ? Bakü yarışında 10 saniye ceza Ham'a çok zarar vermezdi arkasındaki Bot ile aralarında 6 saniye varmış ama faydası çok olabilirdi ( önündeki rai ile arası 20 saniyeymiş faydası da olmazmış )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen yarışta da ceza aldı ve az daha gidiyordu podyum, bence kural ihlalinde daha fazla ceza almalıydı...
    Adamlar Pirelli' nin söylediği turlardan daha fazla tur yaparak puan kazanıyor
    (Vet puan dahi alamıyor bu yarıştan lastik sebebiyle) bu kısmı hiç kimse irdelemiyor ama nico önce gerisine düşüp sonra geçtiği max tarafından puan kesintisiyle geçiliyor... Her şey legal olmalı ben sadece mücadele adil olmalı diyorum sizcede doğrusu bu değilmi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pirelli yıllardır söylediği tur zamanlarını tutturamıyor ki bunda şaşırılacak bir durum yok bence . Ayrıca önemli olan tur sayısı değil aracın lastiği nasıl kullandığı.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar Pirelli' nin söylediği turlardan daha fazla tur yaparak puan kazanıyor
    (Vet puan dahi alamıyor bu yarıştan lastik sebebiyle) bu kısmı hiç kimse irdelemiyor ama nico önce gerisine düşüp sonra geçtiği max tarafından puan kesintisiyle geçiliyor... Her şey legal olmalı ben sadece mücadele adil olmalı diyorum sizcede doğrusu bu değilmi?
    lastikle ilgili fikirlerimi 1-2 sayfa önce yazdım, kesinlikle adil yarışma olmuyor başta lastikler ve diğer saçma kurallar... benim demek istediğim şanzıman değişiminin cezası grid de geri düşürüyorsa, sorunlu araca müdahale daha ağır cezalandırılmalı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada yarışı izlemek isteyenler blutv den üye olup ( 1 ay ücretsiz deneme sonrası aylık 6 lira gibi birşey) izleyebilirler. tablet ve mobil uygalaması+ pc uygulamaları var. tükçe yayın ve serhan acar anlatımıyla tavsiye ederim
    yanlız üye olurken kredi kartı bilgisi istiyor onun içinde içi boş bir sanal kredi kartı numarası girersiniz, 1 ay sonra devam etmek isterseniz 6 lira çekiyor
    Formula 1 yayınlarında skysport ekibini tavsiye ederim. RTL ve türk kanallarından takip ederseniz olan bitenden pek haberdar olamayabilirsiniz biraz zayıf oluyorlar.
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)