User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F1 Haber kosesi

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F1 Haber kosesi

Burasi haber kosesi olsun , guncel haberleri burda paylasip , konusalim

Konu ef186 tarafından (28-12-2016 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baslangic Buyrun Brawn reis Mercedes'e gecirdi .

Brawn: Wolff ve Lauda'ya guvenmediğim icin Mercedes'ten ayrıldım | Formula 1 haberleri | Motorsport.com ( haberin tamami icin tiklayabilirsiniz )

Ross resmen ezmis paralari ile buraya geldiler yoksa bir hicler demis . katiliyormuyuz ? katiliyoruz . Ross gec Ferrari'ye topla su takimida toktla sunlari.Bitsin bu kirmizi hasret.

Brawn bos adam degildir , gundemde olma gibi bir derdide yoktur. Ferrari bile geri donduremedi adami ama simdi sanki intikam yemini icmis yada calisma arzusu gelmis gibi.Brawn in dna si F1 dir.RedBull ; un takim patronu C. Horner bile yeni kurallari Brawn'in yazmasi gerektigini soyliyerek onun buyuklugunu gostermistir.

...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O degilde yorumlara goz attim , arada Brawn mercedes'i biraktintan sonra Mercedes sampiyon oldu , Brawn hic birsey yapmadi diye dusunen yazan edenler var , yazik cidden yazik.Bir kez daha F1 i bu forumda yasadigim icin mutluyum.Gerek yok oyle cok kalabalik yerlere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brawn hiç bir şey yapmadı diyen adam F1'den zerre anlamıyordur. Adam dokunduğunu şampiyon yaptı, en çok Scumacher ekmeğini yedi

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brawn kuralına göre oynardı, kurallarla oynayarak değil bence az kaldı bazı şeylerin ortaya çıkmasına...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turbo motor donemi kura kitapcigini yazan ana adamlar arasinda Ross vardi . Mercedes bu sayede cok ustun oldu bunu Berni E. kendi belirtmistir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hamilton: F1 aracında hic ciş yapmadım ama Schumacher yapıyormuş | Formula 1 haberleri | Motorsport.com

diye bir aciklamasi var Lewis'in.Yasam savasi veren bir adam hakkinda boyle konusmak ancak Hamilton'un karekteridir.Pistte baska hic bir pilot bunu soylemez.

Lewis istedigin kadar kas hic bir zaman Schumacher ile ayni ligte olamiyacaksin . Hersey eline altina hazir , gridin en iyi araci ile F1 e girseydi senin gibi 10+ sampiyonluklari konusuyorduk bugun biz.
    Schumacher zamaninda iyi bir araci vardi diyenlerin yarisi Hamiltoncu McLaren'den ciktigi icin ama simdi kendi attiklari laflari bir bir yiyorlar afiyet olsun + Schumacher ezdigi bir takim arkadasina hic gecilmedi.

Rosberg'in sampiyon olmasina soguk bakiyordum yetenek olarak hala supelerim var ama sirf Lewis'i madara edicek diye suan destekledigim pilot oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Lewis Hamilton: 'Korku denen şeyi bilmiyorum' - Hayat Haberleri

Hamilton ile ufak bir röportaj yapmış hürriyet gazetesi ve röportajda istanbul parkdan da bahsedilmiş.

" Zorluk demişken, İstanbul Park’ta mücadele ettiğiniz günleri anımsıyor musunuz? Pilotlar pisti zor olarak değerlendirmişti."

- Gerçekten çok güzel bir pistti. Artık o kadar harika pistler tasarlamıyorlar. Mesela sekizinci viraj, of neydi o! Fiziksel anlamda zor, herkes giremez o viraja. İşte iyi pilot olduğunuz öyle pistlerde anlaşılıyor. Gerçekten yazık oldu. Bence İstanbul Park’taki sorun, pistin şehir merkezinden çok uzak olması. Üstüne bir de bilet pahalıydı. Bernie’ye (Ecclestone) söylemiştim, “Düşür fiyatları, daha çok insan gelsin” diye... İstanbul’u seviyordum çünkü.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mert_can41 biletler pahalı mıydı ? Dünyada ilk defa bir şey bizde en ucuzdu , gurur duymak gerek . Sana değil Ham'a söylüyorum bunu, iletirsen sevinirim

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mert_can41 biletler pahalı mıydı ? Dünyada ilk defa bir şey bizde en ucuzdu , gurur duymak gerek . Sana değil Ham'a söylüyorum bunu, iletirsen sevinirim
    Ahuhu adama pahlı gelmiş vallah yaa biz çok zengindik yada ham çok fakirdi belemiyorum Ayrıca garbim istanbulu bilmiyor şehre uzak olmasını dez avantaj saymış ortasında olaydıda şehri göreydim
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilet fiyatları değil içerire herşey pahalı malesef simit ve su 5 - 10 tl ye satılıyordu
    182 Rs -- 182 Rs -- Cth Ibiza Cupra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Otomobilkurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Off ateş ediyor resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ron gibi bir adam takimdan pardon yukseltigi takimdan kovuluyorsa kimbilir ne ego yada hatalar yapti ( Egolari bilmem ama hatalari zaten ortada herkes goruyor ) .Acikcasi uzuldum onca emegi boyle bitmeseydi keske .
    Konu Eriador tarafından (28-12-2016 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alonso: Şampiyonluk icin yarışmayı ozledim | Formula 1 haberleri | Motorsport.com

Bu link'i iyi okuyun .Cok iyi bakin.Burda bir kac akilli vardi onlara ders niteliginde olsun.

F1 kazanani yazar . Hak edeni degil . Sen 1. ye 10 puan verildigi sistemde 26 puanlik farki kapat ardindan son 2 yarisa lider girerken sondan bir onceki yaris Japonya'da lider giderken motorun patlasin son yaris Brezilya'da Fisichella yarisin baslarinda lastigini patlasin herkres seni gecsin 1. nin 70 saniye arkasindan son siradan gel yarisi 4. bitir ama sampiyon olama ( tum bu sartlari dusuk lastiklerle yap )

-
    Alonso, F1'deki en zorlu savaşını 2006'da Michael Schumacher'e karşı verdiğini itiraf etti.

"Bridgestone ne zaman iyi performans gösterse hep en iyisini yapmayı başardı. Ancak Michelin'in sahip olduğu bir avantajı vardı ve kendimizden oldukça emindik."

"Hafta sonu geldiğinden ondan çok daha fazla puan alacağımızı düşünürdük. Ancak bir şekilde hep orada olmayı başarırdı. İkinci olurdu, üçüncü olurdu veya dördüncü olurdu ama hep ekstra bir şeyler yapardı."

"Savaştığım tüm bu sürücüler içinde bunu yapabilecek tek kişi oydu."
    -
    Konu Eriador tarafından (28-12-2016 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ron gibi bir adam takimdan pardon kurdugu takimdan kovuluyorsa kimbilir ne ego yada hatalar yapti ( Egolari bilmem ama hatalari zaten ortada herkes goruyor ) .Acikcasi uzuldum onca emegi boyle bitmeseydi keske .
    Ron'a üzüldüm bende. Arka planda kalsa adını ara ara bile duysak yeterdi be. Böyle olmamalıydı... Brawn, Ron vs. büyük adamlar bunlar. Ne olursa olsun danışılacak ve yararlanılacak adamlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O akıllılardan biride ben oluyorum çok şükür ki o kadar akıllıyım... Pehhh...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Newey: F1 hibrid kuralları sadece bir 'pazarlama' taktiği | Formula 1 haberleri | Motorsport.com

Adrian boyle dusunuyorsa artik birseyleri duzeltmenin vakti gelmis.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler