User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
89 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2016 usa gp

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk viraj , bakalim HAM gene hata yapicak mi ? yoksa kalkabilcek mi ? + Ros ile yanyana tansiyon baya yuksek olucak temas cikar bence bu isten . Kimi gene parmak cocugu tokatladi yakisir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk viraj çok gergin... takım arkadaşları yarıştı sadece... Ferrari çok gerideydi gerçekten... Hadi Mercedes'i anladık Redbul'dan da uzakta baya... Yarış temposunda yakalar belki...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende memnun oldum Kaan . 80 $ iyi paraymış .
    Button ve Massa yıllardır koltukları boş yere tutuyorlar bence .
    Massa 2008 de bitti... Button'un da belki doğru tercihi bilemiyorum, nedenini hatırlamıyorum ama Ros ve yeni kurallar ile reklam bile alamayan takımla şampiyon oldu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Massa 2008 de bitti... Button'un da belki doğru tercihi bilemiyorum, nedenini hatırlamıyorum ama Ros ve yeni kurallar ile reklam bile alamayan takımla şampiyon oldu...
    Brawn'dan bahsediyorsun . O sene o araca sen ben otursaydık yine şampiyon olurduk Zaten o sponsor bulamayan araç bugün polu alan takımın temeli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brawn'dan bahsediyorsun . O sene o araca sen ben otursaydık yine şampiyon olurduk Zaten o sponsor bulamayan araç bugün polu alan takımın temeli.
    Tabi ki BrawnGP... Kar küreme araçların olduğu sezon... O sezon Redbul'da iyiydi, sonra allah onlara yürü ya kulum dedi... Merco aldığı Brawn GP'nin üstüne bir şey katamadı orta sıra takımı oldu genelde... Yine kural değişikliği ve Mercedes aldı başını gitti... O araçtan eser yok şimdi çok uzun zaman geçti üstünden, kurallar bambaşka vs ... Ancak bakıldığında girişimin başarıya ulaşması 4 sene sürdü... Buda kabul edilebilir bir süreç herhalde... Genelde de diğer şampiyon takımlara bakarsanız, Ferrari-Mclaren hariç, büyük yatırımlar ile girip 3-4 senede şapiyonluğa oynuyorlar... Şimdi sıra Renault'ta gibi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renault F1 in efsaneleri arasinda zaten zirveye uzak olmalari sasirtici oluyor , motoru toprladilar gibide bu sefer arac kotu daha gidilcek cok yol var bakalim , o degilde ne olucak bu Ferrari'nin sonu ? McLaren gibi bosa sikmaya basladilar . McLaren'e hic girmiyorum zaten
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 4-5 yarış önce yanlış hatırlamıyorsam y.emre ile bahsetmiştik bu konudan, o zaman bana McLaren'in iyi doğru gittiğini umutlu olduğunu söylemişti. Şimdi yorumu nedir çok merak ediyorum .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda kötü Mclaren değil... Honda'nın gelişimi çk yavaş gerçekleşti. Bunu kimse beklemiyordu... Kumar oynandı, zarlar atıldı şu an için kasa kazanıyor... Ferrari ise yaklaşımını değiştirmeli... Bir adım atıldı sağlam değişiklikler oldu ancak bunu seneye görebiliriz çünkü zaten aracn programı belliydi, çok radikal bir değişiklik yapılamazdı... Birde şu var Ferrari taktiksel açıdan da çok geride şu anda, araç yarış temposunda fena değil ve pilotlarda zorluyorlar ama kenar yönetimi bir karar veriyor 1-2 sıra kaybettiriyor. Pilotlarında şevki kaçtı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renault F1 in efsaneleri arasinda zaten zirveye uzak olmalari sasirtici oluyor , motoru toprladilar gibide bu sefer arac kotu daha gidilcek cok yol var bakalim , o degilde ne olucak bu Ferrari'nin sonu ? McLaren gibi bosa sikmaya basladilar . McLaren'e hic girmiyorum zaten
    Renault bu sene boş sezonu biliyorsun aracın temeli farklı motor içindi vs... Renault motoru bile olsaydı yine bu kadar olurdu orası ayrı ancak üstünde çalıştıkları şeyleri daha kolay deneyebilirlerdi... 2017 de en azından sık sık puan alabilirler... Enstone kültürü olan köklü bir fabrika... Renault Hulk'u da kaptılar bence hulk iyi bir pilottu ancak büyük takımlarda izleyemedik... Renault iyi bir araç verirse Hulk'un da neler yapacağını merak ediyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renault bu sene boş sezonu biliyorsun aracın temeli farklı motor içindi vs... Renault motoru bile olsaydı yine bu kadar olurdu orası ayrı ancak üstünde çalıştıkları şeyleri daha kolay deneyebilirlerdi... 2017 de en azından sık sık puan alabilirler... Enstone kültürü olan köklü bir fabrika... Renault Hulk'u da kaptılar bence hulk iyi bir pilottu ancak büyük takımlarda izleyemedik... Renault iyi bir araç verirse Hulk'un da neler yapacağını merak ediyorum...
    Kesinlikle katılıyorum size, süreci tam kestiremiyorum ama bende Renault' un üst sıralara oynayacağını düşünüyorum yakında...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    McLaren'in sasinin o kdar iyi olduguna inanmiyorum onlarda en az Honda kadar kotu .Malezya'da dokturduler basit bir pistti iyi duzlukleri vardi ne zaman istler biraz virajlar basladi , aerodinami gerekti gecen suzuka ve bura gibi hemen dususe gectiler.RedBull'da Renault la ayni motoru kullaniyor ama Mercedese en yakin takim onlar.Keske Honda bir takima daha motor verse mesela Toro-Rosso ya cidden gorsek McLaren cok inandigi sifir beden ! sasi ne kadar iyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence mclaren iyi, şasi anlamında kiminle kıyasladığınada bağlı bu. En iyisi değil bencede ama Honda motorunu düşününce... Yinede geliştikleri aşikar... Mercedes motorlu araçları yenebiliyorlar artık... Bence Renault ( en azından ) motoru olsaydı Mclaren'de Ferrari ve Redbul ile kapışabilirdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F1izleden takip ediyorum ancak pek güven vermiyor bana... Sürekli takılıp duruyor vs. Varsa alternatif link çok makbule geçer...

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    F1izleden takip ediyorum ancak pek güven vermiyor bana... Sürekli takılıp duruyor vs. Varsa alternatif link çok makbule geçer...
    ingilicce ama skysports a burdan devam şimdilik. diğer link şuan maç skoruna dönüyor..

VIPBox SkySports F1 | SkyF1 | Sky Sports F1 | Sky F1 Live Stream Online
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingilicce ama skysports a burdan devam şimdilik. diğer link şuan maç skoruna dönüyor..

VIPBox SkySports F1 | SkyF1 | Sky Sports F1 | Sky F1 Live Stream Online
    Azeri kanal vardı Levent. Sende var mı link?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acaip donuyor yayınlar

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Azeri kanal vardı Levent. Sende var mı link?
    idman tv, şuan o da açılmıyor ama bizim smartspor gibi

İdman TV izle < Canlı Tv izle, Online Full HD Tv izle | WeBTVizleT.Com

şuradan deniyorum sağ altta hd olanı ve smartspor da var, yazın açılıyordu belki yayında açılır.

ama şuan vipbox ingilizce yayından devam ediyorum diğer hiçbiri açılmadı
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Serhan ACAR'ın anlatımını beğeniyorum ondan ana tercih ama bu işe bir çözüm bulmak gerek...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    idman tv, şuan o da açılmıyor ama bizim smartspor gibi

İdman TV izle < Canlı Tv izle, Online Full HD Tv izle | WeBTVizleT.Com

şuradan deniyorum sağ altta hd olanı ve smartspor da var, yazın açılıyordu belki yayında açılır.

ama şuan vipbox ingilizce yayından devam ediyorum diğer hiçbiri açılmadı
    İlgi, alakana teşekkür ederim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler