User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
98 sonuçtan 96 ile 98 arası

Konu: 2016 Mexico Gp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bernie, yanlış hatırlamıyorsam 3 sene daha F1'in başında, anlaşmayı öyle yapmıştı satışı yaparken .

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben genelin aksine Bernie'ye saygi duyuyorum , sonucta kendisinin sifirdan yarattigi bir dunya F1 ve gercekten cok iyi bir is basardi ,ne zaman buyuk bir bolumunu satti CEO oldu ve ondan sonra isler tamamen paraya dondu , buna yapilan yanlislar tuz biber oldu.Butun pistleri ayni adama tasartlatmak , ilgi ceksin diye gereksiz cadde yarislari ( Valencia daki pist kadar *****i , bayik birsey hayatim boyunca gormedim ) , yanlis kurallar 2009 daki araclarin goruntusu neydi ? Evlat olsa sevilmez . Bir ara pitlerde lastik degisimi yasaklanmisti vs vs sacma kurallar...Sonuca bakarsak iyisi kotusu toplarsak Bernie gene 10 uzerinden 8 puan alir benden.

Brawn'in basa gelmesi demek bana gore altin cag 3.0 V10 lara geri donus gibi birsey . Teknik olarak Brawn kisitlanmazsa tekrar F1 motorpsorlari zirvesindeki yerini eski karizmasi ile alir .Ama Brawn'in ticari isleri nasil yapicagini merak ediyorum ? Bernie kadar agirlini koyabilirmi o konulara gorucez
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda olur Brawn resmen F1'e adini altin harflerle yazdirmistir.Muhendis olarak farkli takimlarla super is yapti bir suru sampiyonluk kazandi , yetmedi kendi adini tasiyan takimi kurdu ilk senesinde sampiyon oldu simdi ise bu sporu yapan adamin yerine adi geciyor onuda basarirsa Brawn heykeli dikilir . Son dusen haberlerde ise Bernie yerine degil Sportif olarak kural bolumunde oluncak deniyor ( daha mantikli ) Yillardir salak salak kararlar veren strateji grubu artik uzasin gitsin.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler