User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: Nico Rosberg F1'i bıraktığını açıkladı!

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben bu yıl aslında hamilton dan bekliyordum bu haberi ama rosberg gitti şaşırdım seneye çok seyir zevki olurdu ama açıkçası rosberg in bir daha şampiyon olması zordu açıkçası tamamen mercedesin avantajı ile podyum gördü ve şampiyon oldu ve hamilton daima ondan hızlıydı bunları bildiği için ilk şampiyonluğunda zirvede bırakıp kaçtı. Hamiltonla hikayeleri tam anlamıyla niki ve hunt hikayesine döndü james huntta dünya şampiyonluğu için asılmış daha sonra final yapmıştı niki kalıp dünya şampiyonluğuna devam etmişti. Ham çok sıkılıcak bu yıl yanına max gelmedikçe max gelirse eğer efsane eğlenceli bir sezon olur. İki hızlı ve gözü kara şöför ile oldukça rekabetli bir sezon olur.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi birde Button sikki var her ne kadar emekli oldum desede herhalde suan Mercedes'den teklif gelirse tekrar oturur dusunur.Seneye yeni araclar olucagi icin tecrubeli bir pilot icin yogunlasabilirler.
    esteban ocon f1 in alt kategorisinde max'in en dişli rakibi diye biliyorum doğru değilmi abi hatta birkac yarıs almıslığıda var max'ten.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Bring Out Gimp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017'de 4-5 saniye daha hızlı olacak araçlar.
    Araçların genişlikleri artacak, lastikler de ona keza.
    Ön arka kanat genişleyecek ve arka kanat alçalacak.
    Büyük bir sezon olabilir.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sebebini bilmiyorum fakat Red Bul takımını sevemedim , fakat max hayranıyım bu genç yaşta bu yetenek , inşallah mercedes'e geçer efsane olur , bizde keyifli yarışlar izleriz.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    %70 Bottas icin olucak anlasilan . Williams ile pazarliklarin son asamasindalar o olmadi Wehrlein gelicek gibi gozukuyor.Kimi yerlerde Button'a teklif edildi ama Button Kabul etmedi yaziyor ?Oyle ise Button ciddi bitirmis F1'i kafainda . Ben en cok ALO'nun gelmesini isterdim .2007'den sonra tekrar HAM-ALO ayni takimda olmasi F1'e ciddi renk katardi.Olmadi Kamui Kobayashi en son Lemans'da guzel surus gerceklestirmisti , hele Suzuka'da Sauber ile millet dove dove gectigi yaris efsaneydi
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorsport.com haberine gore Massa 1 sene daha Williams'a evet demis ( Massa'nin orada yazarlik yaptigini dusunursek kesin dogru haber ) , buda Bottas Mercedes'e geciyor demek oluyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Massa, gençlerin önünü aç artık . Koltuk doldurmaktan başka bir şey yapmıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Massa, gençlerin önünü aç artık . Koltuk doldurmaktan başka bir şey yapmıyor.
    Massa zaten ilk Williams'a gittigindede Bay E cok guzel kayak yapmisti , gridde Brezilyali pilot ticari pazarlama acisindan onemli diye Massa icin Williamsla konusmuslugu var.Gecen sene Bottas ve Massa siralama mucadelesi 17-4 ! Isin ilginc tarafi ben Bottas'i oyle super bir adam olarak gormuyorum .Dusunuyorum dusunuyorum aklima super bir yarisi gelmiyor ? Varmi aklindaa Bottas'in super bir yarisi gelen yada yaptigi enfes bir gecisi ? Ilk turo sezonunda Williams'in araci cok iyidi o sayede biraz parladi ama o sene Massa'da parlamisti.Tek aklimda olan temiz yarisiyor cirkeflige yatmiyor umarim yanilirimda Mercedes aracinin verdigi gazla sinif atlar HAM'a rakip olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALO'nun sözleşme durumu ne ? Alo Ham ikilisi F1'e çok zevk getirir. Bottas'ın ne işi var Mercedes'te

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alo'nun 1 sene daha anlaşması var. Ham'ın yanına Bottas çok daha mantıklı Mercedes için. Rosberg-Hamilton gerilimini yaşamak istemeyecekler bir daha. İdare etmesi kolay, aracı tek parça getirecek, takıma destek bir 2. pilot arıyor adamlar. Tabi ki herkes fırsatı gelince bunu kaçırmak istemez ancak Alo-Ham çok ağır bir kadro ki gördük takımın yönetimini... Mclaren canlansada biraz, mücadele içinde görsek Alonso'yu da. Kariyeri bitti adamın hala araç gelişecek diye bekliyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bason McLaren'in canlanması çok zor artık bana göre. Williams'la aynı yolda ilerliyor. Bildiğim kadarıyla Ron Dennis de bıraktı McLaren'i, yani işi çok zor. Alonso'nun zaten kaç senesi kaldı, cidden üzülüyorum adama.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler