User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
110 sonuçtan 96 ile 110 arası

Konu: 2017 2.Yaris Cin/Shanghai

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ves çok ağladı son turlarda yok öndeki yol verdin falan diye. 2 tur daha olsaydı yarış inanılmaz zevkli olurdu 4 araba bir birine çok yaklaşmış. Arada rosberginde kullakları çınladı hadi nico daha kaybetçek bir şey yok diye ahuhahshs
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir 5-6 tur olsa çok daha zevkli olurdu. Neyse kısmetimiz yokmuş. Sezonun ileriki yarışlar çok daha iyi geçecek gibi. VES bayağı çingene çıktı Bayağı hırslı çocuk.
    MR.EVO53

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Strateji hatasi degilde sansizlik diyelim.... Pitten sonra kaza olmasi kotuydu yoksa tutucak bir is yapmislardi...
    Redbul bu sene kursuyu ancak boyle yarislarda gorebilir.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Strateji hatasi degilde sansizlik diyelim.... Pitten sonra kaza olmasi kotuydu yoksa tutucak bir is yapmislardi...
    Redbul bu sene kursuyu ancak boyle yarislarda gorebilir.
    bence şanssızlık değildi, sonuçta daha 2-3. turda pite girince redbulların arkasında çıkılacağı kesindi, hele ki önce VET i sokuyorsun pite, RAI nin de arkasına yolluyorsun, 2. başlayan pilotu bir anda 5. liğe itip en az 20 tur bu pozisyonda olmasına sebep olmak strateji hatası değil midir?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem direk pite girceksin sainz gibi baştan tak hangi lastiği takıcaksan. Yada geçiş lastiği taktıysan az bekle rakipte girmemiş zaten belli kaza bela olcağı , ıslak kuru karma zemin var. Bencede strateji hatası ,1. Liği hediye ettiler ham ına .

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ferrari yeterli hıza sahip değildi, Lewis istediği gibi aradaki farkı ayarladı. Yazılacak tek what if teorisi sanırım Bottas için olmalı, gereksiz yere spin atmasaydı Lewis'i zorlayacak tek kişi olabilirdi.

Redbull ise iyi bir sıçrama yapabilir asla gözardı edilmemesi gerek, Redbull kadar olmasa da Mclaren de umut vaadediyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence şanssızlık değildi, sonuçta daha 2-3. turda pite girince redbulların arkasında çıkılacağı kesindi, hele ki önce VET i sokuyorsun pite, RAI nin de arkasına yolluyorsun, 2. başlayan pilotu bir anda 5. liğe itip en az 20 tur bu pozisyonda olmasına sebep olmak strateji hatası değil midir?
    Vet hemen kuruları taktı ve akabınde kaza olmasaydı yaptıgı dogru olucaktı ve SC'lık kaza olmayabılırdı.
    Ben hata olarak Rai ı gec sokmalarını gorurum cunku arkadakı yaklastı cok bekleyınce.
    Sunu gormek guzeldı;Ferrarı artık basa guresebıkıcek ve gelıstırıcek yerlerı oldugunu bılmek de guzel.
    Konu ef186 tarafından (09-04-2017 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isin yogunluguna saat farki eklenince bu hafta benim icin yalan oldu , ama OmerRs'i tekrar aktif gormek bir nezi aciyi hafifletti Levent kayboldu bu aralar ...

Yarisi izliyemedim ama okuduklarimdan yorum cikarirsak Mercedes test sezou oncesi 1000 HP yi acikladiginda herkes titremisti ? Zaten acik ara onde olan takim 4 haneli rakkamlar , Bu sene Aerodinami one cikacak RedBull tekrar kafaya oynarmi derken tum olumsuz sartlara sahip Ferrari onde olan 4 haneli rakkam HP ye yakin oldugunu ilan eden Mercedes'e en yakin .

Demek ki yag yakma ve suspansiyon kurallari Mercedes ve RedBull'un belini burkmus.

Birde gecen sene McLaren seneye toparliyacak diyenler ? ...
    Konu Eriador tarafından (10-04-2017 Saat 07:31 ) değiştirilmiştir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F1'in yeni sahipleri sanal medya'ya izin verince yaristan hemen sonra youtube'a dusen video ve kalitesi ... harika.
    Konu Eriador tarafından (10-04-2017 Saat 07:41 ) değiştirilmiştir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mıke bana ceza vermıssın ızınsız reklam yapma dıye? Yahu Fermas'ın reklamını yapıp Ferrarı mı satıcam sekerım burda
    Ferrarı hayranları olarak 1 tane F1 yarısını Ferrarı bayınde ızleme ne kadar guzel olurdu,dusunsene Bugra,ortamda 3-5 Ferrarı ve ekranda Vettel onde gıdıyor.... Hayalı bıle guzel ama gerceklesır mı o muamma...
    Sanırım farklı dusunceler ıcındeyız. Reklamdan ceza verdın yaw bana )))

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isin yogunluguna saat farki eklenince bu hafta benim icin yalan oldu , ama OmerRs'i tekrar aktif gormek bir nezi aciyi hafifletti Levent kayboldu bu aralar ...

Yarisi izliyemedim ama okuduklarimdan yorum cikarirsak Mercedes test sezou oncesi 1000 HP yi acikladiginda herkes titremisti ? Zaten acik ara onde olan takim 4 haneli rakkamlar , Bu sene Aerodinami one cikacak RedBull tekrar kafaya oynarmi derken tum olumsuz sartlara sahip Ferrari onde olan 4 haneli rakkam HP ye yakin oldugunu ilan eden Mercedes'e en yakin .

Demek ki yag yakma ve suspansiyon kurallari Mercedes ve RedBull'un belini burkmus.

Levo pistte olduğunda ilgilenemedi sanırım.

Ben Mercedeslerin %100 gazladıklarını düşünmüyorum henüz.. Ayaklarının altında en az %10 extra barındırdıkları kanaatindeyim.. vet yaklaşmaya başlayınca ham ın uzaması o gücü hissettirdi.

özellikle yeni f1 yönetimi rekabet oluşması çekişme olması adına bi takımın kafadan kopup gitmesini istemeyecektir.. işlerine gelmez.

bence hondayı bırakırlar
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konulara bakıyorum hep, takipteyiz merak etme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben dedim hep Mclaren-Honda toparlayacak diye. Zaten Alonso 7. götürüyordu... Toparlamamış mı? Şaka şaka ne dediysem tersi çıktı şimdiye kadar... Ferrari'den cacık olmaz dedim cacık çıkmış, Merc yine iyi olur dedim o tuttu. Redbul iyi olur dedim cırtladı. Biraz Renault ta ışık gördüm ama bu yılda test gibi geçecek onlar adına... Sonuç Mclaren adıyla götürüyor, Alonso ile götürüyor şimdilik ama dedndiği gibi Honda seneye müşteri bile bulamaz böyle giderse. 15-20 km hız farkı var... şaka gibi...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dedim hep Mclaren-Honda toparlayacak diye. Zaten Alonso 7. götürüyordu... Toparlamamış mı? Şaka şaka ne dediysem tersi çıktı şimdiye kadar... Ferrari'den cacık olmaz dedim cacık çıkmış, Merc yine iyi olur dedim o tuttu. Redbul iyi olur dedim cırtladı. Biraz Renault ta ışık gördüm ama bu yılda test gibi geçecek onlar adına... Sonuç Mclaren adıyla götürüyor, Alonso ile götürüyor şimdilik ama dedndiği gibi Honda seneye müşteri bile bulamaz böyle giderse. 15-20 km hız farkı var... şaka gibi...
    bizim burada 2-3 senedir itiraz ettiğimiz şeyler de boş değilmiş ama adamlar 3-5 kural değiştirdi, çok iyi dediklerimiz afalladı... Ferrari geçen sene kötü bir araçla başlamadı ama çok ilginç şeyler olmaya başladı, Mercedesler sıralamalarda 1-1,5 s daha hızlıydı??!! tedarikçi firma 2 pitstop ön görürken Mercedes tek piststopla yarış bitiriyordu nedense? Redbull da daha güçsüz bir motorla tren gibi dönüyordu pisti, süspansüyon itirazları hiç dikkate alınmıyordu nedense... bu sene yeni yönetim böyle gitmeyeceğini anladı, adam para yatırdı birileri gibi para yemek değil, yatırımı büyütme hedefine odaklandılar, sonuç ortada... en azından mücadele var...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alonso Monacoda yarışmayacakmış, onun yerine o haftasonu indy 500 e katılıyor. Çok ilginç bir gelişme tabi, bence zaten Alonso ile olmaz bu iş araba 2 sezondur yerinde sayıyor Alonsonun tek yaptığı telsizde geyik muhabbeti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler