User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: 9. Yarış Avusturya Grand Prix

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende çok iyi kalktı diyordum ama ağır çekimde bir kıpırdama var açıkçası. Şimdi prodrag yarışlarındaki olay gibi mi acaba diye de düşünmeden edemiyorum, oradaki araçlar çizgiye geldiğinde şanzıman frenine geçerken ufak tefek zıplamalar yapıyor.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FIA hesaplamayı nasıl yaptı, gerçekten anlamadım. Adamın tekeri sonuçta ışıktayken hareket ediyor.
    Ama ne olursa olsun, jump start olmadığı resmen duyrulduktan sonra Vettel'in hala aksini dillendiriyor olması, resmen artık mide bulandırıyor. Hele ki daha geçen yarışta yaptıkları göz önüne alınırsa.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FIA hesaplamayı nasıl yaptı, gerçekten anlamadım. Adamın tekeri sonuçta ışıktayken hareket ediyor.
    Ama ne olursa olsun, jump start olmadığı resmen duyrulduktan sonra Vettel'in hala aksini dillendiriyor olması, resmen artık mide bulandırıyor. Hele ki daha geçen yarışta yaptıkları göz önüne alınırsa.
    ama VET hem yarış içinde hem de sonrasında cezasını aldı oturdu, haa ben daha fazla cezayı hakettiğini düşünüyorum ama ya hiç almasaydı? BOT geçen yarış startta RAI i biçti yarışını mahvetti, soruyorum şimdi Kvyat'la ne farkı vardı yaptığı hareketin? KVY ceza aldı ama yarış içinde...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bottas'ın jump start olayı için herifler reaksiyonu ölçen bir nevi oyun yapmış.

Online Game Lets You See If You Can React Quicker Than Bottas

F1 Start Timer

Benim reaksiyon 0.272 çıktı

Edit: Bottas kimmiş ? Ahahaha
    Ferrariden tekliflere açığım.
    Konu mehmet6r tarafından (11-07-2017 Saat 12:30 ) değiştirilmiştir.
    MR.EVO53

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence debriyaj kavrama noktasına bulana kadar saldı araba kendini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hamilton'dan Ricciardo'ya yaptığı atakta biraz daha agresif olmasını beklerdi. Frenleme noktasında evet Redbullar bence en stabil takım. Verstappen ve Ricciardo her zaman frenleme sayesinde bir çok kişiyi geçtiler. Fakat, hamilton frenleme ye gelmeden nerdeyse geçmişti. Frenlemeye doğru biraz Ricciardo'yu sıkıştırsa, Ricciardo erken frenlemek zorunda kalır ve yarış çizgisini hamilton'a bırakırdı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben her yarısın startını canlı ceker ve genelde ınstagram/face de yayınlarım.
    Cepten defalarca ızledım,bottas kırmızı sonmeden kalktı kardesım. 0,2 sec falan degıl. Bakım bottasın kamerasından kalkısa...
    Yeter aq bukadar merc ın kollandıgı. Kırmzıları tuttugum ıcın yazmıyorum,artık kabak tadı verdı...
    Gelelım yarısa;lastıkler ne kadar ıstıkrarsız,baslarda ıyı,10.turdan ıtıbaren balans sorunu ve ufalanma hatta parcalanma,sonra bırden kendıne gelıyor ama sonra tekrar rısklı olmaya baslıyor...
    Pıst cok kısa,keyıflı mı cozemedım. Bu sene 2 trackday gorunuyor eylulden sornra,gıderım belkı.
    2 tur daha olsa vet gecermıydı,mechul cunku kolay degıl. Bakmayın bottasın raı ı kolay avladıgını.raı da stratejı hatası yaptılar....
    Huysuz adamın gerıde bıtırmesıne cok da sevınemedım ama ıyıkı rıcardo var,yuzumuz guldu. Allahdan karnım actı da bulanmadı
    Bottas'ın 0.06 sn sonra kalktığı Fıa tarafından açıklandı. Skysports F1'inde tekrarında bottasın ışıklar sönünce kalktığı anlaşılıyor. F1 de bir takım kollanıyorsa o Ferrari'dir. Kasten Vettel Hamilton'a carptığında 10 sn stop go penalty alıyorsa ve geçen sene Charlie Whiting'e radio da apacık küfür ettiği zaman sadece reprimand(kınama) alıyorsa. Bu Ferrari'nin ve agrsiflik sorunu olan mız mız 4 kez dünya şampiyonu olan Vettel'in kollandığını gösterir.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ismail91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bottas'ın 0.06 sn sonra kalktığı Fıa tarafından açıklandı. Skysports F1'inde tekrarında bottasın ışıklar sönünce kalktığı anlaşılıyor. F1 de bir takım kollanıyorsa o Ferrari'dir. Kasten Vettel Hamilton'a carptığında 10 sn stop go penalty alıyorsa ve geçen sene Charlie Whiting'e radio da apacık küfür ettiği zaman sadece reprimand(kınama) alıyorsa. Bu Ferrari'nin ve agrsiflik sorunu olan mız mız 4 kez dünya şampiyonu olan Vettel'in kollandığını gösterir.
    .............

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .............
    Kusura bakmayın, kırıcı olduysam özür dilerim.

akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alakası yok. bottas bariz fodepar la uçtu gitti. göz var izan var kardeşim.. bottas ta farkında aslında. nasıl pişkin pişkin sırıtıyor seb e konu sorulunca..

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1:38'den itibaren gosteriyor erken kalkms . Boyle bir rekabet varken her bir puan degerliyken bunun es gecilmesi F1'e zarar veriyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ferrari korundugu ve kollandıgı ıcın ceza almadı,dogal.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler