User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
91 sonuçtan 77 ile 91 arası

Konu: 2017 Singapore

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence de vettelin kendi hatası ilerde sola viraj var ves zaten yavaş kalktı mecbur vettelin arkasına yanaşacaktı.vettelin sıra tutmak için vesin önünü kapatmasına gerek yoktu yani. ama raikonenin önünü kapatmak için yapmışsa onu bilemem.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz acaba aynı yarışları izlemiyor muyuz? Her yarışta olduğu gibi birinci tabi yerini korumak için hamle yapıcak. Nasıl hala Vetteli suçlu bulupta Verstappeni koruyosunuz? İstese gayette kurtarırdı kendini ama yanındakiler Ferrari olunca Hamilton'da zaten şans var, şans olmadığında da Fia var Gitti şampiyonluk umutlarimiz kisca
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Ege2312 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben şahsen çok bilmemekle beraber pilotların oturma pozisyonlarını göz önüne alarak görüş açılarının normal arabalardaki gibi olabileceğini sanmıyorum dolasıyla vettelin raikkoneni görmesi bence pek mümkün değil ve yine bence vettel verstappenin atak yapma ihtimalini düşürmek için savunma amaçlı aracını verstappeni sıkıştırıcak şekilde konumlandırdı verstappende bundan kaçmak için soluna yöneldi ve yine görüş açısı muhabbetinden dolayı o da raikkonene patladı bence ceza çıkmaması doğru karar tabi bu benim şahsi fikrim.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oturma pozisyonunve arac ici kokpiti fuar fotolarinda paylastim.
    Aynalardan rahatlikla gorebilir.
    Zaten ves kendi de soyluyor;kimiyi daha erken farketmeliydim diye... Konusucak fazla birsey yok aslinda.

Ege2312 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oturma pozisyonunve arac ici kokpiti fuar fotolarinda paylastim.
    Aynalardan rahatlikla gorebilir.
    Zaten ves kendi de soyluyor;kimiyi daha erken farketmeliydim diye... Konusucak fazla birsey yok aslinda.
    İşin o kısmını kaçırmışım o zaman. Aslında indycardaki gibi vizör kamerası gelse bu tarz kazaları daha iyi analiz etmemize yardımcı olabilir

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    net olarak vettel , versin solundaki raiyi göremez. Vettel önde ve versi aynasında yaklaştıgını görüp pozisyonu korumak için sola geçiyor. Bunu her pilot yapıyor. Sorun verstappen rainin solundan geldiğini gördü mü ?. Görseydi büyük ihtmail bunlar yaşanmazdı.

Vettel zaten raiyi o açıdan imkanı yok göremez
    Elleme Sekelesin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vers kesin görmemiştir 1 sn boyunca raiyi yanında...

34 GNN 111 #308 21'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes Vet geliyor diye MAx frene basmalı diyor, madem öyle Rai'de Max'ın geldiğini gördüğünde frene bassaydı. Vet'in kapanma açısı çok yüksekti, solundaki iki pilota ya çok güveniyor ya da zor duruma sokmak istiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vet bu sene içerisinde sırf kızdığı için Ham'in üstüne arabasını kıran adam değil mi? Sanki sütten çıkmış ak kaşık.
    Herkes kendi poziyonunu koruma derdinde, yarış çizgisi olarakta Rai'ninde çok düzgün olduğu söylenemez.
    4. kere şampiyon olmuş bir adamın en yakın rakibi 5. sırada start alırken daha kontrollü gitmesi gerekirdi.
    Ham'i Fıa nasıl koruyor, o kısmı hiç anlamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkada olan kim? Max....
    Neyi tartisiyoruz.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cezalar tartisilir herkes farkli yorumayabilir AMA Mercedes Brawn sayesinde herkesten cok daha onceden v6 Turbo motor donemine hazirlandi ( bunun Bay E. kendi belirtmistir ) , onden once 2 ana suruculeri ile ispanyada 1000 KM lastik testi yapti ortaya cikmasina ragmen bir ceza almadi . Bu son 2 olayla bugunun temelleri atildi.

Herkes herkesin uzerine kiriyor onda olan avantajini korumak icin boyle yapiyor , hatta VER 2 defa yon degistirdigi icin kendi yuzunden cizgi kurali bir daha guncellendi.Murat abi cok dogru soylemis oradan nasil gecmeyi planliyordu ? Bu kadar iyi niyetli olunca kaza kacinilmaz.

Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayağının altında pist rekoru kırabilecek potansiyel varken sıralamalarda 5.kalıp rakiplerinin birbirini paralamasını izlemek dahiceydi
    Baya guldum buna , HAM kasten geride kaldi vetum bu olucaklari biliyordu ? Ermis adammis , bizede bir uflesin bos vakti olursa.
    Konu Eriador tarafından (18-09-2017 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Baya guldum buna , HAM kasten geride kaldi vetum bu olucaklari biliyordu ? Ermis adammis , bizede bir uflesin bos vakti olursa.
    HAM değil Mercedes Know How ı diyelim. Ham sadece sürer.

o ikiliyi yan yana ilk viraja soktuğunda bişeyler olacağını burdaki arkadaşların bikaçı bile anlayabiliyorsa Ordan neler planlanabilir düşünemiyorum.
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanı Ham onundekıyle olan 0,1 sec ve 2 onundekıyle olan 0,2xx sanıyeyı ayarladı oyle mı??
    Kusura bakma ama fazla film ızlemıssın demek zorundayım
    Yapma allah askına,ınanarak yazmadıgını umut etmek ıstıyorum....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vet bu sene içerisinde sırf kızdığı için Ham'in üstüne arabasını kıran adam değil mi? Sanki sütten çıkmış ak kaşık.
    Herkes kendi poziyonunu koruma derdinde, yarış çizgisi olarakta Rai'ninde çok düzgün olduğu söylenemez.
    4. kere şampiyon olmuş bir adamın en yakın rakibi 5. sırada start alırken daha kontrollü gitmesi gerekirdi.
    Hamilton her SC'den sonra yaptığını yaptı yine. Ne olmasını bekliyodunuz acaba? Gazlayıp yavaşladı, Vettel'de start alıyor diye gazladı. İster istemez kanadını vurdu. Büyük bi ihtimal hasar aldıgını sanıp oda hamiltona vermeye calıstı bence. Ak kaşık olayını örnek olarak Ham'den veriyorsanız bi geçmişine bakın derım D

Ham derken Mercedes'i kasttettim biraz. Fia konusunda altta bu sezondan orneklerı verılmıs. Daha en son yağ yakma olayları var 2 hafta önce. M 2-3 senedir verilen ferrari & mercedes aleyhine ve lehine cezalara bakarsanız belki anlarsınız. Yabancı forumlarda bile bi ara dalga konusu olmustu mercedes pilotları. Bottas'ın jump start'ı mı dersiniz baküde verilmeyen cezaları mı ikisine de? Uzar gider. Biraz ferrari fan boylugu oldu ama benim gibi düşünen çok kişi var.

Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cezalar tartisilir herkes farkli yorumayabilir AMA Mercedes Brawn sayesinde herkesten cok daha onceden v6 Turbo motor donemine hazirlandi ( bunun Bay E. kendi belirtmistir ) , onden once 2 ana suruculeri ile ispanyada 1000 KM lastik testi yapti ortaya cikmasina ragmen bir ceza almadi . Bu son 2 olayla bugunun temelleri atildi.

Herkes herkesin uzerine kiriyor onda olan avantajini korumak icin boyle yapiyor , hatta VER 2 defa yon degistirdigi icin kendi yuzunden cizgi kurali bir daha guncellendi.Murat abi cok dogru soylemis oradan nasil gecmeyi planliyordu ? Bu kadar iyi niyetli olunca kaza kacinilmaz.

34 GNN 111 #308 21'

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklima takilan tek soru Yeni lastikleri takip HAM'in arkasina gelen RIC . Nasil olduda eski lastikli HAM'in temposuna ayak uyduramadi ? Sozde RedBull Aerodinami gereken yerde super olucak ve uzun dingil mesafeli Mercedes kotu olucakti . RedBull yeni lastikle ! bile ayni tempoda gitmeyi birak , tempo bile tutturamadi ... ikisi ayni lastikle olsa HAM tur basi 1.5 saniye acardi .
    Pirelli doneminde lastik iyice on yuzeye cikmisti , temiz lastigi olan orta takimlar bile yeeri gelince ondekileri geciyordu ? Mercedes'in araci resmen tank.
    Konu Eriador tarafından (20-09-2017 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler