User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
67 sonuçtan 58 ile 67 arası

Konu: F1 Macaristan GP 2014

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Smart tv nin sitesi aksam verecegiz ,web uzerinden izliyebilirsiniz diyordu.
    Ve kesinlikle tekrar izlenmeye deger...
    İyiki otomobil sporlari var ve bir sekilde hayatimin su noktasina kadar icindeydim. Hayat baska turlu gecmeZdi heralde...
    İnsallah İst Park da uluslararasi sampiyonalar gelir...

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eriador abi,
    uzun bir yazı olduğu için alıntı yapmak istemedim,
    sen yazımın sadece takım emirleri kısmıyla ilgili cevap vermişin,
    bugün ki yarıştada açık şekilde gördük ki, takım Nico'ya çalışıyor resmen,
    Hamilton önde giderken, ondan yol vermesini istiyorlar,
    Hamilton'da daha sert hamurlu lastik olmasına rağmen, o peryotta Nico ile hemen hemen aynı süreleri yaptı, hatta bazı turları daha iyiydi,
    takıma cevap olarakta "geçebilecek kadar yaklaşamadı" dedi, ben çok takdir ettim,
    Takımı dinlemedi, bildiğini yaptı ve sonuç ortada,

son olarak ben takım emirleriyle ilgili isyan etmiyorum, sanki öyleymişim gibi yazmışın
    sadece takımın Nico'yu desteklediğini görüyorum, ve bu düşüncem izlediğim son 2 yarışta oluştu, bu sezon daha önceki yarışları izlemedim çünkü
    Ilk sunu belirtim ne Rosberg i tutarim nede Hamilton u ama defalarca saf hiz bakimindan Hamilton ustun olsada Rosberg sansininda iyi haber gitmesiyle iyi isler cikariyor dedim ve hatta umulandan daha cok Lewis i yendi.

Ben Schumacher biraktigindan beri F1 i sadece eski bir aliskanlik olarak izliyorum arada boyle keyifli yarislar isin bonusu oluyor.

Senin dedigin olabilir bunun icin Niki : Takim panik halindeydi o yuzden boyle kararlar alindi diye bir aciklama yapti . Ne kadar dogru oda tartisilir ( Ben olsam bende yerimi vermezdim sampiyon rakibime ,ama simdi takimi biraz daha karsisina alicak bunun yan etkilerinde dusunmek gerek )
    Birde yakin gecmiste soyle bir durum var.Rosberg le Hamilton un ilk senesinde Malezyada takim Rosberg i durdurdu Hamilton u gecirtmedi ve Rosberg bunu asla unutmayacam diye telsizden takima ayari verdi ama arkadasini gecmedi takim emrine uydu hatta Hamilton da Rosberg in hakkiydi dedi gerektigi zaman takim emirleri acimasiz olabiliyor.Hamilton un haraketi ne kadar dogru olsada takim i dinlememesi o kadar yanlis .Takim in Nico yu desteklemesi belkide artik ona Hamilton dan daha cok inaniyorlardir.Bu gun ilk turda Hamilton baski altinda olunca hala saatli bomba oldugunu gosterdi duvara sifir gecti arac hasar almamasi buyuk sans.

Sezonun yarisini gectik puan farki Rosberg lehine daha az hata yapiyor medya onunde gereksiz aciklamalar yapmiyor ( sozde akil oyunlari denilen ) vs vs ibreyi kendi tarafina cektiyse bu Rosberg in basarisidir.unutma Hamilton takima superstar diye katildi ve ibreyi kendi alehine kaybettiyse oturup kendi dusunmesi gerekir.

F1 sadece hiz degil komple olmak gerektiriyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    panikle hamiltondan yol isteyecekleine hamiltonada yumuşak takıp 2 sinide salacaklardı 1.lik için.yada hamiltonu lastikleri iyiyken 5-6 tur daha bekletip 2-3 bitirmelerini sağlayacaklardı.hamilton kendi 3 puan kaybetmek yerine takıma 3 puan nicoya 6 puan kaybettirmiş oldu.

mercedes şampiyonluk için kime güveneceği konusunda yanlış yapıyor bence.2 kere yarış dışı kalmasına rağmen hiç 3.lükten kötü pozisyon almamış ve rosberg 4 kere birinci olurken ham 5 kere olmuş.

rosberg aynı durumda olsaydı şuan 150 puan civarında olurdu.en azından şu son 2 yarışta podyumu hayal bile edemezdi.spin atmasın motorunu korusun diye ilk 10u zorlardı sadece.

hamiltonun keşke rakibim rosberg olmasaydı dediğini sanmıyorum ama rosberg hamiltonla şampiyonluk için savaşmaktan son derece rahatsızdır bence.hele şu son 2 yarış yeterince canını sıkmaya yetmiştir.
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk 4 ve son 4 turu tekrar seyrettım,muthıs muthıs muthıs!!!

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk sunu belirtim ne Rosberg i tutarim nede Hamilton u ama defalarca saf hiz bakimindan Hamilton ustun olsada Rosberg sansininda iyi haber gitmesiyle iyi isler cikariyor dedim ve hatta umulandan daha cok Lewis i yendi.

Ben Schumacher biraktigindan beri F1 i sadece eski bir aliskanlik olarak izliyorum arada boyle keyifli yarislar isin bonusu oluyor.

Senin dedigin olabilir bunun icin Niki : Takim panik halindeydi o yuzden boyle kararlar alindi diye bir aciklama yapti . Ne kadar dogru oda tartisilir ( Ben olsam bende yerimi vermezdim sampiyon rakibime ,ama simdi takimi biraz daha karsisina alicak bunun yan etkilerinde dusunmek gerek )
    Birde yakin gecmiste soyle bir durum var.Rosberg le Hamilton un ilk senesinde Malezyada takim Rosberg i durdurdu Hamilton u gecirtmedi ve Rosberg bunu asla unutmayacam diye telsizden takima ayari verdi ama arkadasini gecmedi takim emrine uydu hatta Hamilton da Rosberg in hakkiydi dedi gerektigi zaman takim emirleri acimasiz olabiliyor.Hamilton un haraketi ne kadar dogru olsada takim i dinlememesi o kadar yanlis .Takim in Nico yu desteklemesi belkide artik ona Hamilton dan daha cok inaniyorlardir.Bu gun ilk turda Hamilton baski altinda olunca hala saatli bomba oldugunu gosterdi duvara sifir gecti arac hasar almamasi buyuk sans.

Sezonun yarisini gectik puan farki Rosberg lehine daha az hata yapiyor medya onunde gereksiz aciklamalar yapmiyor ( sozde akil oyunlari denilen ) vs vs ibreyi kendi tarafina cektiyse bu Rosberg in basarisidir.unutma Hamilton takima superstar diye katildi ve ibreyi kendi alehine kaybettiyse oturup kendi dusunmesi gerekir.

F1 sadece hiz degil komple olmak gerektiriyor.
    Abi bende seninle hemen hemen aynıyım, ben bu Sporu Ferrari ve Schumi ile sevdim,
    Ferrari yoksa, benim için izlenmeye değer bir yarışta yok demektir,
    yani izlesemde olur, izlemesemde olur, modunda oluyorum, genelliklede izlemiyorum,

Hamilton, çok agresif olduğu için, her ne kadar kendine zarar veriyor olsada,
    ben bu adamı izlemekten keyif alıyorum, cesur atakları, keyif veriyor, tabi ki araba çok hızlı, ama Nico ona göre çok daha temkinli, bu durumda senin dediğin gibi takımın ona daha çok güvenmesini sağlıyor olabilir,

Son olarak, benim açımdan güzel yazışmalar oldu, değerli yorumların için teşekkür ederim abi,
    kazasız, belasız, hayırlı bayramlar dilerim

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende gercekten cok memnun oldum bu forumda F1 konusmak ayri bir keyifli oluyor umarim sende bolumde bundan sonra daha aktif olursun , degerlerini yorumlarini hep bekliyoruz.Seninde bayramin kutlu olsun.

Yarisi tekrar izlemek istiyenler icin HD olarak Serhan Acar anlatimi ile : Formula 1 Macaristan GP Yarış 2014 720p HD Türkçe izle | FilmSmart.Net ' Yeni, 1080p & 720p Dizi & Film Dünyanız...
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takım emri uygulaması çok saçmaydı bence. Nico 2. bölümde lewis i geçecek hıza sahip değildi kesinlikle. yol vermesi kendisini podyumdan edeceğinide biliyordu. Neden yol versin yinede. Riccardo mükemmel yarış çıkardı. Bu pist en çok onlara uygundu. arada fark yoktu. Lewis mükemmel tırmandı. Eğer Alonso yu 67. turda yaptığı atakta geçseydi 1. liğini koruyabilirdi diye düşünüyorum ve tarih yazardı sanırım. yinede çok güzel yarış çıkarttı. Genel olarak Macaristan tarihinin en keyifli yarışı bu oldu.

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yine çok çekişmeli harika bir yarıştı. bu tip bol virajlı akselerasyon ve deselerasyon un bol olduğu pistlerdeki takımların rekabeti çok daha yakın oluyor, umarım önümüzdeki sezondan itibaren takımlar arasındaki bu mücadele tüm pistlere ve sezona yayılır. f1 takip ettiğim ettiğim için çok mutluyum keşke motor sporlarındaki diğer grand prix leride istikrarlı ve düzenli canlı türkçe anlatımla takip edebilsek.
    TeamPASAOGLU

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni taşındığım yerde Dsmart abonesi oldum. Otomobil Sporları ile ilgili bir çok yarışı takip edebiliyorum. Bunun dışında araba restorasyonu.. Modifiyesi ile ilgilide bir çok program izleyebiliyorum. eskiden KabloTv abonesi idim bu kadar seçenek yoktu..

Sonuç : Dsmart markasını müşteri hizmetlerini müşteriye bakışlarını sevmiyorum fakat KabloTv den daha çok seyredebileceğim programları var..

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)