User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: F1 2019 Belçika Spa

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün genç pilotun ölümüne çok üzüldüm, ama benim anlamadığım o yaşam kafesine hiç bir şey olmaması lazımdı, resmen ikiye ayrıldı oradan, sanırım FIA bununla ilgili soruşturma açacaktır...

yarışa gelirsek, ferrariye ilk galibiyeti için tebrikler, bu haftasonu çok güçlülerdi, VET lastik kurbanı oldu, ben bu sefer pit stratejisine kabahat bulmuyorum, ilk pitstopta VET i 1 LEC 2 yaptılar ama kardeşim kim M lastiklerin 12 turda koyuvereceğini bilebilirdi? herşey yolunda gitse ilk duble olacaktı...

MAX e hiç ama hiç şaşırmadım ve de üzülmedim, her zamanki gibi ben içeri dalayım da karşı taraf nasılsa frene basar çarpmamak için dedi ama bu sefer yaşlı kurt RAI ya görmedi ya s.lemedi... MAX şimdiye kadar ya kaza yaptırdı bu hamlelerle ya da çarpsa da kendisine bir şey olmadı hep karşı tarafa oldu en az 3 yarışını katletmiştir RAI nin, şimdi hiç sesi çıkmadı zaten...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leclerc e tebrikler. Güzel bir yarış çıkardı ve galibiyeti haketti. Fakat Vettel takım adına iyi iş çıkardı. Biraz erken pit yaptı aslında. Fakat pit yapmasaydı ham büyük bir ihtimal tam tersi strateji uygulayacaktı. Pite girerek Ham ın pistte kalmasını sağladı. Leclerc e yol verip ham ı az da olsa tutması yarışın kaderini belirledi bence. Rai ile max teması biraz şanssızlık ve daha çok max ın gereğinden fazla içeri zorlamasından kaynaklandı. Rai de görmedi . Norris çok büyük şanssızlık yaşadı. O kadar rahat gitmesine rağmen hayalkırıklığı ile bitti. Albon sanki başta tutuktu . FAkat sonralara doğru altındaki aracın hakkını verdi ve iyi bir yerde bitirdi.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fcar 1.liği sıgortalamak ıcın vettelı kurban ettı.
    ***** fcar lastıklerı erken bıtırıyor. Ama neden Lec ı cok gec aldılar dıye sormaz mı ınsan....
    Amacları kursunun 1.basamagında olalım ıdı. Lec de cok hızlı oldugundan,vet e takımın 2.pılotu muamelesı yaptılar.
    Ama vet,ham i 4 tur arkasında tutmasa 1.lik yıne baska bahara kalıcaktı. Kırmızılar ıyıce 2.lige alıstı,yazık. Takım resmen 2.lige dustu.
    Lec in 1. Olması guzel,ınsallah yakında ona layık bır araç verırler.
    Pit duvarıda bızı sasırtır ve plan a,b,c gıbı kıfayetsız stratejiler yapmazlar.
    Tebrıkler genc pılota...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duvara vurup sekip tekrar piste dalan f2 aracına, arkadan gelen f2 aracı 250km hızla vurmuş.
    Adamı oracıkta öldürmüş direk. Yazık olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani bu yılda formula serilerin hala ölümlü kazalar olması gerçekten şok edici.
    Abi araç yan haldeyken maksimum hızda bir F2 aracı ortadan giriyor. Araç bariyerlere çarptığından olmuyor ölüm. Bu durumda çok fazla yapabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum maalesef

Çok güzel anlatmış.

Konu ardicli2000 tarafından (02-09-2019 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler