User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Brawn GP dizi

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Brawn GP dizi

Hala aktif olan kaldimi bilmiyorum ama kaldiysa bu dizi biz F1 severler icin cok guzel tek sikinti sadece 4 bolum olmasi.4 bolum oldugu icin ben tek seferde bitirdim eminim herkes ayni sekilde yapicak.Keanu Reeves sunucu olmasi harika olmus zaten hep F1 de olan biri sevdigim bi aktor bana guzel geldi.

dizi icin link : Attention Required! | Cloudflare

Bilmeyenler icin kisaca ozet Honda yaptigi yatirimlarin karsiligini alamadigi ve inancini kaybettigi icin ekonomik krizi bahane ederek F1 e veda etmisti ve giderken takimi kapatmak , tazminatlar yuzunden pahali olucak diye Ross Brawn a 1 sterlin e satip gidislerini ve Ross'un takimi nasil kurtardigi ve F1 tarihine gecen cift katmanli difuzor un hikayesi.

Ross Michael Schumacher'in Ferrari deki kilit isimlerin basinda geliyordu.Sonra Kendi takimi kurdu bi kac sene once emekli olmadan once Liberty ona tum F1 in sportif younu emanet etmisti.Kisaca Ross demek F1 demek.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecenin bir yarısı sarıp 4 bölüm peş peşe izleyip uykusuz işe gittik.. izlediğime değdi yalnız çok iyiydi.. f1'in ne kadar kirli bir organizasyon olduğunu güzelce gösteriyor.. en büyük oe Ecclestone'nın babannesi kaşar bu arada tam bir şerefsiz ya..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üye olmadan izlenemiyor sanırım yada ben bulamadım.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaninin ustune 3 secenek var . MAC VIDMILY OKRU , ilk olan bende de calismiyor ben VIDMILY tikladim cikan tum reklamlari gec diyorum aciliyor.uyelik yok bende
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o sezonu hatırlamadığım için baya heyecanlı geçti. sunum kurgu çok iyi olmuş belgesel ama film tadında aktı gitti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler