User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
142 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Fluence ankara bulusmasindan kareler

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel buluşma olmuş daim olsun inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel buluşma olmuş daim olsun inşallah
    teşekkür ederim sağolun
    çirkin araba yoktur azıcık süs vardır

atakanakdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arada dizel otomatik şirket aracı olarak kullanıyorum şehiri içi için gayet yeterli. buluşma iyi güzel hoş ancak lütfen çakma-merceksiz xenon bixenon beyaz far angel far sis farı arka sis farı açan kullanan herkese trafikte olabildiğince rahatsızlık veriyorum çünkü çok rahatsız edici. ön arka sis ve çakma far-ampul konusunda arkadaşlarınızı bilgilendirip uyarırsınız buluşmalarınız çok daha verimli geçer bence. iyi günler

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Daha önce sahip olduğum bir araç flü

Şirket arabası diyip küçük görmek nedir

Bu nasıl bir kibirdir

Allah muhabbetinizi daim etsin

Takılmayın bu densiz mesajlara
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce sahip olduğum bir araç flü

Şirket arabası diyip küçük görmek nedir

Bu nasıl bir kibirdir

Allah muhabbetinizi daim etsin

Takılmayın bu densiz mesajlara
    haklısınız teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atakanakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arada dizel otomatik şirket aracı olarak kullanıyorum şehiri içi için gayet yeterli. buluşma iyi güzel hoş ancak lütfen çakma-merceksiz xenon bixenon beyaz far angel far sis farı arka sis farı açan kullanan herkese trafikte olabildiğince rahatsızlık veriyorum çünkü çok rahatsız edici. ön arka sis ve çakma far-ampul konusunda arkadaşlarınızı bilgilendirip uyarırsınız buluşmalarınız çok daha verimli geçer bence. iyi günler
    ordaki aracların tamamı orjinal xenonlu ama sislerinde bazılarının xenonları var kendi zevkleri göz aliyor biliyorum ama. ben göz aldığı icin xenon sis takmadım. sadece beyaz philips taktım

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakikaten saçma mesajlar atılmış konuya. Sis konusuna ben de karşıyım ancak uygun bir dille eleştirilmediği sürece iletilmek istenen mesaj da yerine gitmeyecektir.

Oldukça güzel bir buluşma olmuş. Fiyat performans olarak tercih edilebilecek, dolusu da gayet keyif verebilecek bir araçtır. Hele ki içinin genişliği, yakıt cimriliği göz önüne alınınca aile için oldukça güzel bir alternatif. Forumdan @Jön Türk arkadaşımız da pek sever Fluence

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok konuşuyosun, heyecanlısın da anlaşılan. Komşunun tavuğu kendine kartal gelirmiş. Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin sana.

Ama ağzını toplayıp adam gibi konuşmaya başlamazsan hiç irkinmem ağzını toplamaya Ankaraya da gelirim.

Eğer kötü yorumu eleştiriyi kaldıramıcaksan, paylaşımda yapmayacaksın yorumda. Ben 50-60 bine o arabayı almam, gider Alfa alırım, Audi alırım. Derdimiz zaten otomatik olsun az yaksın derdi olsa TR de bazen 2-5 bazen 3-500 taneden falza olmayan arabaya binmez, gider parçası bakkalda satılan arabayı kiralar eşşek gibi binerdik.
    Başkan bir daha milletin konusunu mahfedip üstünede oraya gelir şunu yaparım gibi tehdit edersen banlarım haberin olsun uyarıyorum burada birde haklı gibi adamların üstüne çıkmaya calışmayın.

Hem adamların arabasını aşalayın sonra da oraya gelirim diye tehdit edin oh ne güzel dünya.
    Konu Caesar tarafından (23-12-2016 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakikaten saçma mesajlar atılmış konuya. Sis konusuna ben de karşıyım ancak uygun bir dille eleştirilmediği sürece iletilmek istenen mesaj da yerine gitmeyecektir.

Oldukça güzel bir buluşma olmuş. Fiyat performans olarak tercih edilebilecek, dolusu da gayet keyif verebilecek bir araçtır. Hele ki içinin genişliği, yakıt cimriliği göz önüne alınınca aile için oldukça güzel bir alternatif. Forumdan @Jön Türk arkadaşımız da pek sever Fluence

En dolusundan en boşuna her türlüsüne sahip oldum benzinli harici, fiyat performans yakıt kullanım her şeyi bir arada sunan ender modellerden.
    En son Privilege modeline sahiptim sunroof, xenon, yarım deri koltuk, keyless go, tomtom navi, protokol perdeler vs vs gerçekten kimi araçlarda olmayan özellikler olan fluencelerde var.Sadece trafikte gördüğünüz business yada joy değil fluence.

Fluence sahibi olmadan kimsenin fikri değişmez Dynamique EDC fiyat verdim 2012 olursa alıcam @Nightfish
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkur ederim guzel yorumunuz icin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En dolusundan en boşuna her türlüsüne sahip oldum benzinli harici, fiyat performans yakıt kullanım her şeyi bir arada sunan ender modellerden.
    En son Privilege modeline sahiptim sunroof, xenon, yarım deri koltuk, keyless go, tomtom navi, protokol perdeler vs vs gerçekten kimi araçlarda olmayan özellikler olan fluencelerde var.Sadece trafikte gördüğünüz business yada joy değil fluence.

Fluence sahibi olmadan kimsenin fikri değişmez Dynamique EDC fiyat verdim 2012 olursa alıcam @Nightfish
    bendeki bide 17'jant full deri navili. ithal flu. bose felan da var ben cok begenerek kullaniyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya herkesin kendi zevki isteyen istediği alır. İsterlerse Dacia Logan alırlar da toplanırlar kimseyi ilgilendirmez. Sen o paraya git 156 al. Adam Fluence almış. Uzatmaya gerek yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan bir daha milletin konusunu mahfedip üstünede oraya gelir şunu yaparım gibi tehdit edersen banlarım haberin olsun uyarıyorum burada birde haklı gibi adamların üstüne çıkmaya calışmayın.

Hem adamların arabasını aşalayın sonra da oraya gelirim diye tehdit edin oh ne güzel dünya.
    ustam eyvallah. valla sagol adam sacma sapan konustu. ben de hic saygısızlık etmedim. okumadım mesajlarini hatta. ben burda bisey de ispat etmiyorum ki , bulustuk buraya foto attim kötü bisey yapip konu başlığında arabamı da ovmedim. bu siddeti cözemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya herkesin kendi zevki isteyen istediği alır. İsterlerse Dacia Logan alırlar da toplanırlar kimseyi ilgilendirmez. Sen o paraya git 156 al. Adam Fluence almış. Uzatmaya gerek yok
    teşekkürler. bilincli ve ılımlı yaklaşımınız için. fluence bahane bizimkisi dostluk gibi

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TALENJEKTAZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeki bide 17'jant full deri navili. ithal flu. bose felan da var ben cok begenerek kullaniyorum
    İthal don bile almam bu saatten sonra devlet onada ortak olur
    Buda benimkiydi

#eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İthal don bile almam bu saatten sonra devlet onada ortak olur
    Buda benimkiydi

masallah guzelmis yurt dışından alisveriste de vergi sınırı düştü iyice haklısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akşam vakti karlı bir Ankara soğuğunda bu kadar insanı bir araya toplamak gönül işidir. Bravo.

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    150 hp den az aracım olmadı 1 sene önceye kadar ekonomi için bold edition 1.5 edc aldım fuul sehir içi 7.5 lt yakıt , yeterli donanım 45 bin tl performansta ne yaktigina bakmadan otobanda 180 sabit 1 yilda guzel para birakti cebime , birde 6,dan 5 vitese geçerken cart diye kronik bir ses cikarmasa ....şanzıman baskıbalata degisimi 5bin şanzımanda 18bin tl aracın garantisi olmasına karşın renault merkez bir cok kullaniciyi mağdur ediyor bilginiz olsun.... Çöp muamelesi yapılacak bir araç değil genel olarak Bu arada tebrikler karda ķiışta bunca araba sevdalısı toplanmışsınız
    Konu sportwagon tarafından (23-12-2016 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu açıldığında böyle saçma bi muhabbetin olacağından emindim.Yapmayın arkadaşlar,ayıp valla..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler