User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
142 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Fluence ankara bulusmasindan kareler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ömerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala aynı konsept devam ediyorsun,insanların aracını aşağılamaya devam ediyorsun.

Senin aracının başına toplanır millet selfi çeker,video çeker altına yatar,ama benim arabama kimse dönüp bakmaz evet.
    EE Sonuç?

Değerlendirme kriterin bu mudur yani?

Okuyorum en baştan beri yazmayayım yazmayayım dedim ama içim şişti artık.

Yanlış yapıyorsun arkadaşım,konuşmadan / yazmadan önce bir düşün lafın nereye gideceğini.

Adamlar toplanmış buluşma yapmış,çıkıp "Yea sizinki de arabamı" demek nedir Allahaşkına ya

Yapmayın gözünüzü seveyim.
    sağolun desteginiz icin. sizin gibi insanlari görmek guzel
    çirkin araba yoktur azıcık süs vardır

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun nerelerden nerelere cekıldıgının cok bassıt bir kanıtısın.

Su forumda hıc yoksa benı tanıyan 50 adam, birebir de görüşüğüm 20 adam vardır. Hiçbiri de şu şekilde bir muabbet etmeyeceğimi çok iyi bilir.

Top sizin, saha sizin. İster banla ister sakla, sen tehdit ettin diye ne fikrim ne de zikrim değişir.

COK BASIT BIR ORNEK VERICEM.

SU ARABDAN HERHANGI BIR AVM OTOPARKINDA YAN YANA 1O TANE OLSA, KAC KISININ ILGISINI CEKER DE DONER BAKAR, YADA TRAFIKTE BULUNDUGUN KONUMDA 10 TANE FLUANCE OLSA YANINDAKINE SUNLARA BAK DERMISIN ? TELEFONUNU CIKARIP FOTOGRAF CEKERMISIN ?

Ben araba iyi kötü çirkin vs. en ufak bir yorumda bulunmadım, haddime de değil. Ama kendi fesatlığınızı benim yazdıklarımla çarpıtamazsınız.
    cevap yazmiyim dedim de dayanamadim. arkadasim en basindan beri siz alayci ve assagilayici mesajlar atip ustune birde soyle konusma ankaraya gelirim asarim keserim diyorsunuz. yakismiyor burda herkes bilgi amac fikir amacli yazip ciziyor. fluence piyasa arabasi olabilir sirketlerin tercih ettigi arabada olabilir ama insanlar aliyor gucu buna yetiyor beklentilerini karsiliyor. yollarda cok var diye veya otoparkta yan yana 10 tane var diye almayalim mi cok sacma konusuyorsunuz boyle bi mantalite olabilir mi. kim araba alirken dusunur acaba resim cekecekler mi acaba benim arabama donup bakacaklar mi? araba isi yumurta gibidir herkes istedigi sekilde pisiriyor. bizim komsuda linea var 42bin tlye aldi acaip memnun 5 sene biner. benim enistede fluence dizel otomatik var adamin kriteri dizel otomatik olsun klimali 4 cam otomatik olsun az yaksin yeter bu tarz bi arabayla mutlu oluyor. inanirmisin bende 2014 dizel mmt sanziman korolla var enistenin arabasinin sanzimani daha basarili gidisi falan 10 numara.
    ki burada konu acilmis karda kista toplanmislar insanlar bunuda bizimle paylasiyorlar arabayi begenmiyorsaniz bile alayci ve atarli yorumlar yapmayalim.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkesin zevki farklidir; sen hondaya asiksindir, o baska arabaya. sen modifiyeli seversin, adam memur arabasi.
    sitede baskasinin arabasina hakaret eden mi dersin, sattigi arabanin fiyatina igrenc yorum yapan hirtlar mi dersin... arada cikiyor iste, he deyip gecilmiyor da.
    arabalar bizim hayatimizin bir parcasi, biraz empati yaparak yorum yapalim derim.
    malesef bir kac kişi saygı duymayip alaylı sekilde konustu. hoş olmadi. desteginiz icin teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap yazmiyim dedim de dayanamadim. arkadasim en basindan beri siz alayci ve assagilayici mesajlar atip ustune birde soyle konusma ankaraya gelirim asarim keserim diyorsunuz. yakismiyor burda herkes bilgi amac fikir amacli yazip ciziyor. fluence piyasa arabasi olabilir sirketlerin tercih ettigi arabada olabilir ama insanlar aliyor gucu buna yetiyor beklentilerini karsiliyor. yollarda cok var diye veya otoparkta yan yana 10 tane var diye almayalim mi cok sacma konusuyorsunuz boyle bi mantalite olabilir mi. kim araba alirken dusunur acaba resim cekecekler mi acaba benim arabama donup bakacaklar mi? araba isi yumurta gibidir herkes istedigi sekilde pisiriyor. bizim komsuda linea var 42bin tlye aldi acaip memnun 5 sene biner. benim enistede fluence dizel otomatik var adamin kriteri dizel otomatik olsun klimali 4 cam otomatik olsun az yaksin yeter bu tarz bi arabayla mutlu oluyor. inanirmisin bende 2014 dizel mmt sanziman korolla var enistenin arabasinin sanzimani daha basarili gidisi falan 10 numara.
    ki burada konu acilmis karda kista toplanmislar insanlar bunuda bizimle paylasiyorlar arabayi begenmiyorsaniz bile alayci ve atarli yorumlar yapmayalim.
    hocam ben arabayı övecek cumle bi kurmadım bazı kisiler kötülercesine konustu. ben daha hayatımda kimsenin arabasina camur atmadım aşağılamadım. sevmem benim vazifem degil. o arkadasları görünce biraz üzüldüm.

ama sizin gibi insanların var olmasi sevindirici teşekkür ederim

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya beyler sizene amk kim kimle isterse bulusur toplanir. Isterse as250 bulusmasi olsun ne diyiceksiniz oooooo kagitlari topladiniz aksamda bulusmaya geldiniz mi ? Birakin bos isleri. Hosuna gitmiyorsa yazma yorum olsun bitsin.
    Konu SULTANOGLU tarafından (24-12-2016 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya beyler sizene amk kim kimle isterse bulusur toplanir. Isterse as250 bulusmasi olsun ne diyiceksiniz oooooo kagitlari topladiniz aksamda bulusmaya geldiniz mi ? Birakin bos isleri. Hosuna gitmiyorsa yazma yorum olsun bitsin.
    sağolun desteginiz icin

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amma boş muhabbet dönmüş.

bende ofis işleri için yaklaşık 2 sene kullandım on numara f/p arabasıdır. 50 bin km boyunca normal bakım harici 1 TL harcatmadı.

sis farına xenon işi tam bir saçmalık bu da dip not olsun.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle sa

Ben genel olarak Fransız arabalarını sevmeyen birisiyim fakat neden bilmiyorum fluence bana çok çekici geliyor
    Hele araç birazcık dolu ise rengi kapalı renk şöyle Yen'i yıkanmış dire ben buradayım dedirtiyor
    Açıkcası ben buluşmanızı ve buluşmaya gelen insanların forum da yazdığı mesajları çok beğendim.Belli kaliteli ve seviyeli bir grupsunuz Allah daim Etsin keyfiniz kaçmasın.

Adam m4 alıyor şehir içi her köşe de yanlıyor forumdan herkes alkış veriyor sislere xenon takılınca bu tepki ye anlam veremedim isteyen istediği yere istediğini takar.Bence hepsi çok yakışmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sa

Ben genel olarak Fransız arabalarını sevmeyen birisiyim fakat neden bilmiyorum fluence bana çok çekici geliyor
    Hele araç birazcık dolu ise rengi kapalı renk şöyle Yen'i yıkanmış dire ben buradayım dedirtiyor
    Açıkcası ben buluşmanızı ve buluşmaya gelen insanların forum da yazdığı mesajları çok beğendim.Belli kaliteli ve seviyeli bir grupsunuz Allah daim Etsin keyfiniz kaçmasın.

Adam m4 alıyor şehir içi her köşe de yanlıyor forumdan herkes alkış veriyor sislere xenon takılınca bu tepki ye anlam veremedim isteyen istediği yere istediğini takar.Bence hepsi çok yakışmış
    aleykümselam selam cok sagolun. insallah daim olur. biz seviyemizi bozmamaya çalışıyoruz. bazıları xenon sis takiyo onların zevki bisey diyemeyiz saygi duyariz

sağolun desteğiniz icin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamdaki kibire bak. Gün gelir binecek bisiklet bulamazsın.
    Ona o para verilirmiymiş. Sana ne??
    Tövbe tövbe. Ya ne garip gureba adamlar var yaa

Adam (lar) mutlu. Sana ne...
    İyi olmuş de, güzel olmuş de... Sana ne

Gerçi niye yazıyoruz ki bunlara cevap. Kafaya bak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamdaki kibire bak. Gün gelir binecek bisiklet bulamazsın.
    Ona o para verilirmiymiş. Sana ne??
    Tövbe tövbe. Ya ne garip gureba adamlar var yaa

Adam (lar) mutlu. Sana ne...
    İyi olmuş de, güzel olmuş de... Sana ne

Gerçi niye yazıyoruz ki bunlara cevap. Kafaya bak
    teşekkürler desteginiz ve anlayışınız için sagolun

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesin arabası kendine değerli sislere xenon takmak vs eleştirilir kardeşim hoş durmuyor veya gözümüzü alıyor vs diye ama yok 10 tane yan yana çekse bakar mısın filan. Adamlar toplanmış muhabbet etmiş bunu da paylaşmak istemiş iyi sitede sadece modifiyeli turbolu araçlar vs olsun o zaman. Maşallah deyin geçin ne uzatıyorsunuz
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepimiz fluenscıyız

bi cok buluşma konusu bu kadar sayfa konuşulmadı tebrik ediyorum

sis xenon konusu dışında, helal olsn 10 tane bu araca gonul vermiş adam karda kışta buluşmuşsunuz.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız çok güzel , çevremdeki bir çok kişi kullanıyor..Tam fiyat performans arabası , iyi günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin arabası kendine değerli sislere xenon takmak vs eleştirilir kardeşim hoş durmuyor veya gözümüzü alıyor vs diye ama yok 10 tane yan yana çekse bakar mısın filan. Adamlar toplanmış muhabbet etmiş bunu da paylaşmak istemiş iyi sitede sadece modifiyeli turbolu araçlar vs olsun o zaman. Maşallah deyin geçin ne uzatıyorsunuz
    teşekkür ederim bilinciniz ve desteginiz icin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepimiz fluenscıyız

bi cok buluşma konusu bu kadar sayfa konuşulmadı tebrik ediyorum

sis xenon konusu dışında, helal olsn 10 tane bu araca gonul vermiş adam karda kışta buluşmuşsunuz.
    kendi halimizde 13 14 araba toplandık. sohbet muhabbet ettik. dostluk onemli insanlar arabamıza taktı sadece

desteginiz icin teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız çok güzel , çevremdeki bir çok kişi kullanıyor..Tam fiyat performans arabası , iyi günlerde kullanın
    cok sağolun

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reyizin fişini çekmişler,boş boş konuşmuş. Siz takmayın daim olsun muhabbetiniz
    Çeyrek Mühendis

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski Fluence' cilerden kim kaldı ?

Gerçekten saçma yorumlar yapan arkadaşa bende acayip sinir oldum ama gerekli cezayı almış zaten. Benim peder acayip sever Fluence' i. Bir ara Megane 3 aldı ama 2 gün binip sattı. Babamın tercih etme ve bu denli sevmesinin sebebi yüksek oluşu, donanımlı oluşu, az yakıtlı ve masrafsız oluşudur. 7 ayrı Fluence' e bindik, geneli donanımlıydı. Dizel otomatik o sınıfta aynı yaş ve kriterdeki araçlardan bir tık üstündür bence.

O kadar insan o karda kışta buluşmuşsunuz helal olsun, kimseye kulak asmayın.

Bu da bizimkilerden birinin fotoğrafı, baba-oğul.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler