User Tag List

Sayfa 67/69 İlkİlk ... 17576566676869 SonSon
1297 sonuçtan 1.255 ile 1.273 arası

Konu: Tofaş - Fiat

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MR.TurboALİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastikler 205 35 16 önlere kamber verdim coilover dipte şuanda.. et değerleri 12 e 15 ofsetleri 9 a 10.
    Kartal yayı taktım amörtisörleri sertleştirdik yayları pressledik çamurluk ağızlarını içeri katladık. Şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım sizin janttların et değeri aracınıza uygun değildi büyük ihtimalle.Bilirsiniz götleri kayık olduğu için tofaşların bu jantta sağ arka içeri sürtme yapıyor. ya 1.5cm flanşlara iki tarafıda eşiliyorsunuz yada sürttüğü yere bi miktar taş motoruyla zımparalarsanız sorun ortadan kalkıyor.

belkide bunların hepsini biliyordunuz ama ben sizi tanımadığım için anlatma ihtiyacı duydum.. bilmişlik yaptıysam kusura bakmayın.
    Daha öncede sormuştum abi , koltukların arkayı nasıl oturttunuz önler yapılıyor ama arkanın 2-3 fotosunu merak ettim açıkcası

Maşallah araç çok iyi yapılanlar çok iyi , obc takan çok ama senin araçtan sonra bende düşünmeye başladım saat fikride çok güzel uygun bulabilirsem yapılacaklar arasına aldım ben obc yerine check panel düşündüm bi çıkmacılara yolum düşmedi uygun fiyatlı elinde parça varmı abi

Egzozunda sesini merak ettim nasıl video vs görebilirsek

MR.TurboALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha öncede sormuştum abi , koltukların arkayı nasıl oturttunuz önler yapılıyor ama arkanın 2-3 fotosunu merak ettim açıkcası

Maşallah araç çok iyi yapılanlar çok iyi , obc takan çok ama senin araçtan sonra bende düşünmeye başladım saat fikride çok güzel uygun bulabilirsem yapılacaklar arasına aldım ben obc yerine check panel düşündüm bi çıkmacılara yolum düşmedi uygun fiyatlı elinde parça varmı abi

Egzozunda sesini merak ettim nasıl video vs görebilirsek
    şimdi hocam arabanın başında göstermem lazım sana ufak bi özet geçeyim koltukların arkasından tofaşın koltuk demirlerine çırtladım öyle duruyor.. herhangi bir rahatsızlık yok arkada oturanlardan henüz şikayet almadım. Neden tam sabitlemedin diyorsan içinden bunları satıp e30 recaro olmak istiyorum o yüzden bozmuyorum koltukları ama arka koltuk sabitleme olayı şöyle oluyor... 1 tane şahin doğan vs. koltuk iskeletine recaronun sünger ve kumaşını geçirebiliyorsun boşlukları içeriden süngerle dolduruyor fazlalıkları kesiyorsun o döşemecinin işi.. arkayı sabitlemek 1e1 oldurmak zor değil yani... egsozun sesinide çekince paylaşırım.. arkaların fotogralarını da paylaşırım teşekkür ederim yorumların için.. Elinde parça varmı diye sorumuşsun.. şuanda e46 arka direk ışıkları ve e30 ön tampon sinyalleri var ama onları arabama takıcam harici parçam yok şuanda malesef..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi hocam arabanın başında göstermem lazım sana ufak bi özet geçeyim koltukların arkasından tofaşın koltuk demirlerine çırtladım öyle duruyor.. herhangi bir rahatsızlık yok arkada oturanlardan henüz şikayet almadım. Neden tam sabitlemedin diyorsan içinden bunları satıp e30 recaro olmak istiyorum o yüzden bozmuyorum koltukları ama arka koltuk sabitleme olayı şöyle oluyor... 1 tane şahin doğan vs. koltuk iskeletine recaronun sünger ve kumaşını geçirebiliyorsun boşlukları içeriden süngerle dolduruyor fazlalıkları kesiyorsun o döşemecinin işi.. arkayı sabitlemek 1e1 oldurmak zor değil yani... egsozun sesinide çekince paylaşırım.. arkaların fotogralarını da paylaşırım teşekkür ederim yorumların için.. Elinde parça varmı diye sorumuşsun.. şuanda e46 arka direk ışıkları ve e30 ön tampon sinyalleri var ama onları arabama takıcam harici parçam yok şuanda malesef..
    Her gördüğümde e36 recaro ilanlarına bakıyorum ama çıkma birde tofaş koltuğu gerekliymiş baya maliyetli anlaşılan , parça olarak 7 tuş , saati demiştim 7tuş pek değil ama saat çok hoşuma gitti bulursam almayı düşünüyorum e34 saati sanırım birde e30 check board jant olarakda mercedes takıntısı başladı cms leri satarsam deneyecem

Tekrardan maşallah çok özel bi araç olmuş piyasadaki saçma araçlar iyice sıktı farklılık severim , Allah kaza bela vermesin ayrıca e36 seti direk tofaşa al tak şekilde satarsan bi fiyat alırım abi beni aşar gibi ama kısmet

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İstanbul avrupa yakasında murat 124 ustası özellikle trim ve kaporta konusunda tecrübe ile eş anlamlı

Esnaf fiyatları hoplatmayan usta aramaktayım beyler el atın
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da enim 124'üm biliyorum eksikleri çok ama parça sıkıntısı çekıyorum.Bi de bakkalda bile parçası bulunur derlerdi benden önceki sahipleri motorunu 1.6 ya yükseltmişler 5 vites yapmışlar, zamanın da turbo bile takmışlar hatta ama şuan üstünde yok. Kit eski sahibin de fiyatta anlaşırsak geri almayı planlıyorum. Ama şuan bile slx avcısı. 180 i çok rahat görüyorum.Motor ve yürüyen çok sağlıklı.Ve çok dikkat çekiyor gittiğim her yerde

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da enim 124'üm biliyorum eksikleri çok ama parça sıkıntısı çekıyorum.Bi de bakkalda bile parçası bulunur derlerdi benden önceki sahipleri motorunu 1.6 ya yükseltmişler 5 vites yapmışlar, zamanın da turbo bile takmışlar hatta ama şuan üstünde yok. Kit eski sahibin de fiyatta anlaşırsak geri almayı planlıyorum. Ama şuan bile slx avcısı. 180 i çok rahat görüyorum.Motor ve yürüyen çok sağlıklı.Ve çok dikkat çekiyor gittiğim her yerde

abi merhaba hangi parçalar lazım? orjinal lazımsa birkaç kişiye yönlendirebilirim size

ÇALIŞKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 inç teneke jant arıyorum kar lastiği takıcam oğlumu okula götürüp getirmekte güçlük çekmek istemiyorum varsa istanbul civarında yazabilirmisiniz.
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her gördüğümde e36 recaro ilanlarına bakıyorum ama çıkma birde tofaş koltuğu gerekliymiş baya maliyetli anlaşılan , parça olarak 7 tuş , saati demiştim 7tuş pek değil ama saat çok hoşuma gitti bulursam almayı düşünüyorum e34 saati sanırım birde e30 check board jant olarakda mercedes takıntısı başladı cms leri satarsam deneyecem

Tekrardan maşallah çok özel bi araç olmuş piyasadaki saçma araçlar iyice sıktı farklılık severim , Allah kaza bela vermesin ayrıca e36 seti direk tofaşa al tak şekilde satarsan bi fiyat alırım abi beni aşar gibi ama kısmet
    Aynen saat e34 saati kardeşim..Koltukları şimdilik satmayı düşünmüyorum.. Bmw teybi eksik tuşunu bulana kadar bagaja kaldırdım vites topuzu körüğü filan geldi taktım.. şimdi direksiyonu deri kaplatacağım ve kapı döşemelerini koltukların 1 e 1 kumaşını buldum ondan kaplatacağım. Antrasit tavan yaptırmayı düşünüyorum bunlarla birlikte.. benzeri bi kumaş yine kumaşı bulduğum döşemecide var hali hazırda bulunan e46 arka direk ışıklarınıda tofaşınkilerin yerine takacağım. Siyah taban halısıda aklımda.. Sonrasında bmw araç telefonuyla doldurmaya devam edeceğim.. En son aklımdaki e36 kol dayamayı koltukların arasına koymak. Banka soysam iyi olacak galiba

SON DURUM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coğrafya kaderdir

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vites topuzunu değiştirmeye henüz vakit bulamadım.
    M2 direksiyon
    Bmw obc
    bmw rds
    bmw clock
    e36 recaro
    teyp tuşu ışıklı vites topuzu geliyor onun hariçi önerisi olan varsa yazabilir..

Merhaba abi

Bizim fiat uno aracımız var onun için parça toplamaya başladım da yavaştan. Orjinal koltukları yerine sadece öndekileri bmw recarosu ile değiştirmeyi düşünüyorum. Fiyatları nedir? Altta koltuğun bağlandığı yerde dönüşü olmayan bir kesme biçme işlemi yapılıyor mu araçta, sadece 2koltuk fiyatı nedir? İlginize şimdiden teşekkür ediyorum. Forumda bi konusu şart bence aracın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen saat e34 saati kardeşim..Koltukları şimdilik satmayı düşünmüyorum.. Bmw teybi eksik tuşunu bulana kadar bagaja kaldırdım vites topuzu körüğü filan geldi taktım.. şimdi direksiyonu deri kaplatacağım ve kapı döşemelerini koltukların 1 e 1 kumaşını buldum ondan kaplatacağım. Antrasit tavan yaptırmayı düşünüyorum bunlarla birlikte.. benzeri bi kumaş yine kumaşı bulduğum döşemecide var hali hazırda bulunan e46 arka direk ışıklarınıda tofaşınkilerin yerine takacağım. Siyah taban halısıda aklımda.. Sonrasında bmw araç telefonuyla doldurmaya devam edeceğim.. En son aklımdaki e36 kol dayamayı koltukların arasına koymak. Banka soysam iyi olacak galiba

SON DURUM

Piyasada dolu dolu diye gezenlerden kat kat dolu olmuş kapılar ve tavan ile çok iyi olur , taban olarak hazır satılan siyahlar kötü kalın kumaştan yapılırsa daha kaliteli olacaktır abi veya orjinali hiç olmadı kaliteli sıfırı kumaş boyası ile boyayacaksın

Benim araç şahin oldığundan kapılar vs pek hoş değil yani büyük bi bankada bana lazım abi )

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 inç teneke jant arıyorum kar lastiği takıcam oğlumu okula götürüp getirmekte güçlük çekmek istemiyorum varsa istanbul civarında yazabilirmisiniz.
    175-65r14 corsadan çıkma 4x100 teneke var arkadaşımda

300 istiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abi

Bizim fiat uno aracımız var onun için parça toplamaya başladım da yavaştan. Orjinal koltukları yerine sadece öndekileri bmw recarosu ile değiştirmeyi düşünüyorum. Fiyatları nedir? Altta koltuğun bağlandığı yerde dönüşü olmayan bir kesme biçme işlemi yapılıyor mu araçta, sadece 2koltuk fiyatı nedir? İlginize şimdiden teşekkür ediyorum. Forumda bi konusu şart bence aracın
    merhaba kardeşim..

e36 recaro koymayı düşünüyorsan ön ikisini 1000 liradan aşağı alamazsın ilanlara bakılırsa. Yurt dışından parça getiren veya araba kesen arkadaşlarla kontak kurup daha uygunada alabilirsin. Geri dönüşümü olmayan hiçbir işlem yapılmıyor merek etme.. zaten ayaklar 1e1 denk geliyor tofaşa.. sadece arka ayaklara ufak bi lama ile geriden takıyorsun. Yani recaronun arka ayakları bi ufak geride kalıyor.. recaroya lamayı takıyorsun lamayıda tofaşın ayaklarına herşey vida somun sök tak şeklinde..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasada dolu dolu diye gezenlerden kat kat dolu olmuş kapılar ve tavan ile çok iyi olur , taban olarak hazır satılan siyahlar kötü kalın kumaştan yapılırsa daha kaliteli olacaktır abi veya orjinali hiç olmadı kaliteli sıfırı kumaş boyası ile boyayacaksın

Benim araç şahin oldığundan kapılar vs pek hoş değil yani büyük bi bankada bana lazım abi )
    Bu bahsettiğin kumaş boyası hakkında bilgin var mı kardeşim???

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda benim PAŞA'm

Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi o doğana nolmuş öyle ya. Kesenize bereket. İlk kez bir kuşu beğendim vallahi. Maşallah. Bizimde orijinal bi şahinimiz vardı maalesef sattık. Satılmasa compomotive jant takıp izlemek isterdim.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Türkiyede bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar temizi bulunan 2.0 16v (Nam-ı değer Sedicivalvole) Tipolardan sadece 3 ü (MCG plakalı olan bana ait )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)