User Tag List

Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon
937 sonuçtan 894 ile 912 arası

Konu: Köpek sahipleri

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Maalesef gelişme yok. Virüs yayıldıkça yürümesi de bozuldu, dengede duramıyor. Haliyle kalkıp yemek - su ya da tuvalet ihtiyacını karşılayamıyor. Eve geldiğimde kucağımda teker teker hepsine taşıyorum, sonra yatağa bırakıyorum orada gün boyu uyuyor. Mümkün olduğunca fazla vakit geçirmeye çalışıyorum.

Henüz ağlamıyor, mama kabının yanına bırakınca da az da olsa bir şeyler yiyor. Veteriner de kendisi hala mama yiyorsa ve ağlamıyorsa uyutamayız dedi. Sıkıntı içerisinde acı sonu beklemekteyiz.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pffff... ne denırkı bende kotu oldum...

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Maalesef gelişme yok. Virüs yayıldıkça yürümesi de bozuldu, dengede duramıyor. Haliyle kalkıp yemek - su ya da tuvalet ihtiyacını karşılayamıyor. Eve geldiğimde kucağımda teker teker hepsine taşıyorum, sonra yatağa bırakıyorum orada gün boyu uyuyor. Mümkün olduğunca fazla vakit geçirmeye çalışıyorum.

Henüz ağlamıyor, mama kabının yanına bırakınca da az da olsa bir şeyler yiyor. Veteriner de kendisi hala mama yiyorsa ve ağlamıyorsa uyutamayız dedi. Sıkıntı içerisinde acı sonu beklemekteyiz.
    fip oldugu kesin mi? duyduguma gore türkiyede veterinerler onune gelen hasta kediye corona fip diyor geciyor. oyle bakar bakmaz ne fip oldugunu anlayabilir ne corona. coronaya ilac tedavisi de ilk defa duydum. fip icin 2-3 tane labaratuar testi yapilmasi gerekir oyle basit kendi muayenesindeki kan testleriyle hic biseyi anlayamaz. ki bu testler de kesin sonuc vermez fikir verir. %100 tani otopsidir. özellikle virüs beyne sicramis kör olmus ne demek. tümor degil ki bu bagisiklik sistemini etkileyen virüs. düzgün tecrübeli bi veterinere götürün. corona diyelim tedavi diyelim parasini alalim kafasindaki veterinerlere degil. veterinerin günahini almak istemem ama kör olmasinin sebebi yanlis ilac olabilir. veya septomlara bakarak fip oldugundan eminseniz uyutun derim. hem kediye yazik hem paraniza. kediler aciyi tahmin ettiginizden fazla gizler. aglamiyor uyutamayiz sacma geldi.
    Konu excellency23 tarafından (04-02-2018 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı excellency23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fip oldugu kesin mi? duyduguma gore türkiyede veterinerler onune gelen hasta kediye corona fip diyor geciyor. oyle bakar bakmaz ne fip oldugunu anlayabilir ne corona. coronaya ilac tedavisi de ilk defa duydum. fip icin 2-3 tane labaratuar testi yapilmasi gerekir oyle basit kendi muayenesindeki kan testleriyle hic biseyi anlayamaz. ki bu testler de kesin sonuc vermez fikir verir. %100 tani otopsidir. özellikle virüs beyne sicramis kör olmus ne demek. tümor degil ki bu bagisiklik sistemini etkileyen virüs. düzgün tecrübeli bi veterinere götürün. corona diyelim tedavi diyelim parasini alalim kafasindaki veterinerlere degil. veterinerin günahini almak istemem ama kör olmasinin sebebi yanlis ilac olabilir. veya septomlara bakarak fip oldugundan eminseniz uyutun derim. hem kediye yazik hem paraniza. kediler aciyi tahmin ettiginizden fazla gizler. aglamiyor uyutamayiz sacma geldi.
    Selamlar. Sizin de söylediğiniz gibi maalesef ki kesin olarak FIP olduğunu söyleyebilecek bir test bulunmuyor. Hayvanın gösterdiği semptomlara bakarak söylüyorlar. Teşhisten bahsetmeden 3 ayrı veterinere gösterdim, hepsinde aynı tanı konuldu.
    Buna ek olarak ilaçlar konusunda ben de rahatsızım. Evde oldukça huzurlu ve mutlu bir hayvan olduğu için ve günlük 10 iğne yapılmasını gereksiz acı verici olarak gördüğümden geçtiğimiz Pazar gününden beri veterinere götürmüyorum.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 1 mayıs gibi sokağa atılıp sahiplendiğim golden cinsi köpeğimi dün gece iş yerimden servis minibüsü sahibi biri çalmış. Bunu rezil etmek istiyorum facede vs linç edeceğim bir grup var mı plakasını maalesef net okuyamadım altur ve emniyetten yardım alacağım. ama ortalığa çıkamasın gavat.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 mayıs gibi sokağa atılıp sahiplendiğim golden cinsi köpeğimi dün gece iş yerimden servis minibüsü sahibi biri çalmış. Bunu rezil etmek istiyorum facede vs linç edeceğim bir grup var mı plakasını maalesef net okuyamadım altur ve emniyetten yardım alacağım. ama ortalığa çıkamasın gavat.
    köprü trafıgınde genelde emnyet seridi kasıp milleti deli eden servislerde
    anadoluyakası etiketçileri gibi bir stcker var orada bi şansını denesen belki bulunur kişi.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakma peşini moruk.Köpek çalmak nedir abi hangi devirde yaşıyoruz.Sen resmen insanın evladını çalıyorsun ciddi bir cezası olmalı bu işin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    köprü trafıgınde genelde emnyet seridi kasıp milleti deli eden servislerde
    anadoluyakası etiketçileri gibi bir stcker var orada bi şansını denesen belki bulunur kişi.
    o gruba üyeyim kanka dün gece paylaştım sabah görüntüleri yükledim bu tarafta kendi aralarında grup var onlarada attım. bakalım haber cıkacak bugün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakma peşini moruk.Köpek çalmak nedir abi hangi devirde yaşıyoruz.Sen resmen insanın evladını çalıyorsun ciddi bir cezası olmalı bu işin
    Aynen öyle abi show tv vatsapp ihbar hattına da yüklyeceim

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim 3.5 yaşındaki Rott kızımda leşmanya olduı. Malesef ilacı Türkiye de satılmıyor. Examası kulaklarına ve yüzüne iyice yayılıyor. Yurt dışında 5 euroluk ilacı kimden istediysem bir bahane bulup getirmedi. İnce ince ölüme doğru gidiyor. Allahtan hala beklenenin çok ötesinde hareket kabiliyeti.

Yurt dışından gelirken buzlu kap içinde GLUCANTIME ilacını bana yurt dışından kim getirebilirse maliyetinin üzerine koysun canı sağolsun.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 3.5 yaşındaki Rott kızımda leşmanya olduı. Malesef ilacı Türkiye de satılmıyor. Examası kulaklarına ve yüzüne iyice yayılıyor. Yurt dışında 5 euroluk ilacı kimden istediysem bir bahane bulup getirmedi. İnce ince ölüme doğru gidiyor. Allahtan hala beklenenin çok ötesinde hareket kabiliyeti.

Yurt dışından gelirken buzlu kap içinde GLUCANTIME ilacını bana yurt dışından kim getirebilirse maliyetinin üzerine koysun canı sağolsun.
    herhangi bir yerde satılıyormu bu ilaç? Yada belli başlı ülkelerdemi satılıyor?
    17 mayısta çıkıcam elimden gelen birşey olursa yardımcı olmak isterim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhangi bir yerde satılıyormu bu ilaç? Yada belli başlı ülkelerdemi satılıyor?
    17 mayısta çıkıcam elimden gelen birşey olursa yardımcı olmak isterim
    Kardeşim ilaç zaten normal ilaç yani pet grubu değil ve yurt dışında reçete istemeyen bir ilaçmış. Bulgaristan da bulamadı arkadaşım. İtalya ve Fransada yaygın baya. Almanya da ise e-eczaneden satın alıp adresine getirtiyormuşsun. Ukraynada ise direkt alabiliosun heryerde var. Yani gidip gelen birileri kim varsa alabilirse herşeyinle karşılarım karınıda koysun. Lanet olası ülkemize hiç girişi yok, ama sokması uyasakta değil
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim ilaç zaten normal ilaç yani pet grubu değil ve yurt dışında reçete istemeyen bir ilaçmış. Bulgaristan da bulamadı arkadaşım. İtalya ve Fransada yaygın baya. Almanya da ise e-eczaneden satın alıp adresine getirtiyormuşsun. Ukraynada ise direkt alabiliosun heryerde var. Yani gidip gelen birileri kim varsa alabilirse herşeyinle karşılarım karınıda koysun. Lanet olası ülkemize hiç girişi yok, ama sokması uyasakta değil
    Abi 17 mayısta Sırbista'a gidiyoruz.Bu ilacı eczaneden mi alacağız ona gör her denk geldiğim eczaneye sorayım 21 mayısta dönüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar plakayı okuyamasamda araç üstünde firma adı yazıyordu. Denk geldiğim müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaş köpek sahibi olduğu için benimle pardon oscarla baya ilgilendi köpeği bulduk. İstemediğim bir durum olsada minibüs firmadan oldu . Şöförde işinden olur mu patronu bilir.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tipsizlik abidesi

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

veteriner bi arkadaşıma sordumyarın bir kaç firmaya sorup dönecek abi
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim ilaçlar geldi. Dün itibari ile 3.ampulu yaptık. Gözle görülür dahi iyileşme var köpekte. Kesinlikle bu ilaçları getirtme yöntemi bulunmalı

berkay59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipsizlik abidesi

Buda benden gelsinnn
    RenaultSport

Megane RS 225

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar izmirde dişi dogo sahibi varmidir su yakışıklım bi baba olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)