User Tag List

Sayfa 5/50 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
937 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Köpek sahipleri

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı su_vtı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

umut boxer varmı yenı sutten kesılmıs falan evlatların yanına bıtane daha almak ıstıyorum bu aralar.. hatta sırf sana degıl bu post herkeşlere gelsın

Erkek veya dısı farketmez BOXER arıyorum.
    - K -

________
    Dr.Ecu

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    slave helal olsun valla..

buarada benimkide kurtlarla oynamıyo goldenlarla sakin bi hayvansa oynuyo yoksa alayına gider.. çiftleşme zamanı geldi heralde hafiften pilava kaşık saplıyo ama güzellik yarışması 2.si bi alman coban köpeğini yiyodu yemin ederim.. sahibi çok havalara girmişti gerçi yarışma 2.si falan diye.. bizimki beğenmeynce neyse abi birinciyi deniycez artık bi de napalım dedim.. bozuldu

turbo_eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu gercekten cok eglenceli olmus yaa.bitanede benmi sahiplensem napsam..

s2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anilkarakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşversene abi , ben pitbull besliyorum ama ne ırkını soyunu sopunu cartını curtunu bilirim ne de ne pitbull u oldugunu , sadece ilk gördüğümde begendim 10 dk sonra aldım ne plan yaptım ne birşey Gerçekten sevdigim için aldım yani Ve hiç saldırgan flan yetiştirmedim gelen geçen seviyor ama hayvanlara alıştıramadım maalesef o konuda biraz asosyal kaldı , bana bir zarar verileceğini eğitim vermememe ragmen resmen hissediyor hayvan , birisi vurmaya kalksın hemen saldırıyor onun dışında herkese sevdiriyor kendini ve herkesle oyun oynuyor
    Diğer hayvanların yanında taslamı tutarsan hayvanlar ona saldırır oda hayvanlara saldırır serbest bırakırsan kavga etmezler bızzat basıa geldı amerıkadayken 5-6 kısılık bı gurupla bırbırımıze gırıyorduk arkadasın kopek bıraz saldırgandı bızde parkta bırakmak ıstemedık tasmayla gezdırıyorduk dıger hayvanlar gelıp satasıyordu bende kopeklere gırıstım tekme tokat sahıplerı geldı ya serbest bırak yada parktan cık dıye , bızde ne dıyosunuz lan a.kları falan dıye dırek herıflere daldık medenı turkler olarak adamlar sakın olun serbest bırakın o zaman saldırmazlar dedıler emınmısın lan dedım emınım dedı eger kavga cıkarsa sızıde sererız buraya falan gıderını yaptık bı gazla saldık hayvanı o kopeklere bız onlara saldırıcaz dıye gıttı bıraz hırlastılar koklastılar falan sonra hepsı ayrı yone dagıldı bızım surat yerlerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer hayvanların yanında taslamı tutarsan hayvanlar ona saldırır oda hayvanlara saldırır serbest bırakırsan kavga etmezler bızzat basıa geldı amerıkadayken 5-6 kısılık bı gurupla bırbırımıze gırıyorduk arkadasın kopek bıraz saldırgandı bızde parkta bırakmak ıstemedık tasmayla gezdırıyorduk dıger hayvanlar gelıp satasıyordu bende kopeklere gırıstım tekme tokat sahıplerı geldı ya serbest bırak yada parktan cık dıye , bızde ne dıyosunuz lan a.kları falan dıye dırek herıflere daldık medenı turkler olarak adamlar sakın olun serbest bırakın o zaman saldırmazlar dedıler emınmısın lan dedım emınım dedı eger kavga cıkarsa sızıde sererız buraya falan gıderını yaptık bı gazla saldık hayvanı o kopeklere bız onlara saldırıcaz dıye gıttı bıraz hırlastılar koklastılar falan sonra hepsı ayrı yone dagıldı bızım surat yerlerde
    Bilemedim şimdi Korkuyorum salmaya , bir de pitbull oldugu için ekstra korkuyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anilkarakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilemedim şimdi Korkuyorum salmaya , bir de pitbull oldugu için ekstra korkuyorum
    biz en ıyısı bıraraya getırmeyelım bunları

TURBO CİVİC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

buda benim kızım misha. 3 yasında. rott & kurt kırması

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anıl kanka bizim pittde kedi gibi insan canlısı biri gitsin sevmeye hemen yere yatıyor felan tek zaafı top ve plastik boru dolaştırırken diğer köpeklerin yanına götürüyorum direk oyun amaçlı gidiyor.

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o kavgada kuki olucaktı gökmen abi kukiyi salıcaktı nekadar köpek varsa alayını tokat manyağı yapıcaktı kuki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAR22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kavgada kuki olucaktı gökmen abi kukiyi salıcaktı nekadar köpek varsa alayını tokat manyağı yapıcaktı kuki
    Sen benım kopegı getırdıgımde dukkana kukının halını gormedıgın ıcın bu konusma yersız oldu ahahah

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen benım kopegı getırdıgımde dukkana kukının halını gormedıgın ıcın bu konusma yersız oldu ahahah
    laf olsun diye söyledim yoksa oktay bigün iddalaştı tokat manyağı yapar diye götürdüm efeyi hayatımda okadar hızlı ordan oraya atlayan bi hayvan görmedim
    ama gökmen abinin yanında başka bi karakter oluyo şerefsiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAR22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laf olsun diye söyledim yoksa oktay bigün iddalaştı tokat manyağı yapar diye götürdüm efeyi hayatımda okadar hızlı ordan oraya atlayan bi hayvan görmedim
    ama gökmen abinin yanında başka bi karakter oluyo şerefsiz
    Kaplan oluyo şerefsiz bi anda mantarın yanında

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS 65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slave helal olsun valla..
    ben sadece bizim değil herkesin yapmasını istiyorum inanın böle sahipleriyle yüzü mutlu hayvanları görmek mükemmel bişey ev de işte heryerde dost .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlarda benden gelsin

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG][IMG]

[/IMG]

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda benden gelsin.evde durmadığı için kuzenimin evinde kalıyo artık.Kendisi domates,çekirdek,salatalık ve erik yemeye bayılır.Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz en ıyısı bıraraya getırmeyelım bunları
    Valla abi cidden korkuyorum , hem birşey yapar diye hem de birşey olur diye , hayır sonrasında bir de mahçup olmak var

Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl kanka bizim pittde kedi gibi insan canlısı biri gitsin sevmeye hemen yere yatıyor felan tek zaafı top ve plastik boru dolaştırırken diğer köpeklerin yanına götürüyorum direk oyun amaçlı gidiyor.
    Olm benimkide öyle vall ya adam top görmesin arkadaş deliriyor Bir de çiftleşme zamanı geldi iyice fena oldu , geçen bir arkadaşım geldi üstünde dişi köpeğin kokusu var valla nerdeyse ona saplıyordu

selim bayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buda bizim paşa (fransız bulldog) 2 aylık hali şimdi 1.5 yaşında ama şuan bende degil.

KEYFE KEDER VERİYORUM YANII

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karabaş 18 aylık

karabaşın eşlerinden biri paçi

karabaşın diğer eşi zilli

kızım era 15 aylık

oğlum hektor 14 aylık

kızımız erta

bir abimiz bakamadığı için ben almıştım bizimkilerle kavga ettiği için başka bi abimize verdim kızımız dani

“Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu alman kurtlarının ne zaman çiftleşmesi lazım bilen var mı? erkek modeli bizimki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)