User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
90 sonuçtan 77 ile 90 arası

Konu: Yeni insignia detaylar netlesti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fena değil fakat ben eskiciyim

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla en son çıkan opellerin hepsinin tasarımı bence rezalet özellikle ön taraf çok kötü basık pısık iğrenç

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskisini classic adı altında ucuza satsalar,yenisinden çok satarlar. Astrada yaptılar insigniada öyle bir durum var mı ?

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel otomatik 2017 modelini 0 aldık.

2. gün servise çekici üstünde geri döndü 2 ay gibi bir tamir süresi verdiler fakat ortada sorunun ne olduğunu net söyleyebilen kimse yok.

Aldığım gün Ankara'ya gittim bir sıkıntı yok doluluk çok güzel araç göze batıyor dikkat çekiyor her şey yolunda.

2. gün İzmir'e gittim İzmir'de kendi kendine göstergedeki elektriği kesti. Sensör arızaları çıktı klima takılı kaldı derecesine ve şiddetine müdahale ettirmedi müsait olmadığım için o şekilde bıraktım bir kaç saat sonra bindim az önceki şeyler yaşanmamış gibi gayet normal çalıştı.

Aynı gün İstanbul'a döndüm yolda sıkıntı yaşamadım. Geldikten sonra aynı arızayı tekrar verince çekici ile servise teslim ettim.

Sorunun göstergeden olduğunu söyleyip değiştirdiler ve araç servisten çıkarken aynı sorunu tekrar görünce sert yapıp tekrar aracı bıraktım.

Şu an sorunun sigorta kutusundan olduğunu ve Almanya'dan yeni sipariş verilip getirileceğini söylüyorlar. Araçtan soğuduğumu ve yeni araç istediğimi belirttim.

Bakalım bundan sonra nasıl bir işleyiş olacak..

Edit : İmla
    Konu BurakYozgat. tarafından (17-08-2017 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @BurakYozgat. Hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Hep derler, yeni çıkanı ilk sene alma ki sen kobay olma. Umarım çözüme kavuşur.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakYozgat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizel otomatik 2017 modelini 0 aldık.

2. gün servise çekici üstünde geri döndü 2 ay gibi bir tamir süresi verdiler fakat ortada sorunun ne olduğunu net söyleyebilen kimse yok.

Aldığım gün Ankara'ya gittim bir sıkıntı yok doluluk çok güzel araç göze batıyor dikkat çekiyor her şey yolunda.

2. gün İzmir'e gittim İzmir'de kendi kendine göstergedeki elektriği kesti. Sensör arızaları çıktı klima takılı kaldı derecesine ve şiddetine müdahale ettirmedi müsait olmadığım için o şekilde bıraktım bir kaç saat sonra bindim az önceki şeyler yaşanmamış gibi gayet normal çalıştı.

Aynı gün İstanbul'a döndüm yolda sıkıntı yaşamadım. Geldikten sonra aynı arızayı tekrar verince çekici ile servise teslim ettim.

Sorunun göstergeden olduğunu söyleyip değiştirdiler ve araç servisten çıkarken aynı sorunu tekrar görünce sert yapıp tekrar aracı bıraktım.

Şu an sorunun sigorta kutusundan olduğunu ve Almanya'dan yeni sipariş verilip getirileceğini söylüyorlar. Araçtan soğuduğumu ve yeni araç istediğimi belirttim.

Bakalım bundan sonra nasıl bir işleyiş olacak..

Edit : İmla
    Kardeşim hayırlı ve geçmiş olsun araçtan soğuman normal aynı hatayı 3 kere verirse değişim durumu var mı elektronik eşya gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @BurakYozgat. Hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Hep derler, yeni çıkanı ilk sene alma ki sen kobay olma. Umarım çözüme kavuşur.
    Acı bir tecrübe oldu bizim için teşekkür ederim

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı ve geçmiş olsun araçtan soğuman normal aynı hatayı 3 kere verirse değişim durumu var mı elektronik eşya gibi
    Abi bmwde aldığın sıfır araçta yakın tarihli sıkıntı yaşarsan soğudum demen yeterli yenilemeleri için.
    Fakat opelde bu nasıl işleyecek henüz bilmiyorum.. İkame araç jetta verdiler muadili bile olmamasına rağmen.
    Supercharged e36coupe

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi bmwde aldığın sıfır araçta yakın tarihli sıkıntı yaşarsan soğudum demen yeterli yenilemeleri için.
    Fakat opelde bu nasıl işleyecek henüz bilmiyorum.. İkame araç jetta verdiler muadili bile olmamasına rağmen.
    İnşallah sıkıntı büyümez zevkini yaşarsın kardeşim

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Büyük ihtimalle anlaştıkları sigorta şirketinden araç geldiği için Jetta vermişlerdir.
    Geçmiş olsun diyorum ve daha ilk günleri olduğu için sıkıntı çıkarırlarsa tüketici mahkemesine ayıplı mal sattıkları için dava açtırabilirsin, ( daha 2000 km'deki araba olduğu için ebe güme lafıda yapamazlar )

Ne kadar dolu olsa da gözümde bir opsiyon eksikliği var gibi geliyor.
    150 kilogram hafiflemenin tadını aldınız mı diye sormak istedim ancak sanırım aldığınız tad pek iyi olmadı bu aralar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle anlaştıkları sigorta şirketinden araç geldiği için Jetta vermişlerdir.
    Geçmiş olsun diyorum ve daha ilk günleri olduğu için sıkıntı çıkarırlarsa tüketici mahkemesine ayıplı mal sattıkları için dava açtırabilirsin, ( daha 2000 km'deki araba olduğu için ebe güme lafıda yapamazlar )

Ne kadar dolu olsa da gözümde bir opsiyon eksikliği var gibi geliyor.
    150 kilogram hafiflemenin tadını aldınız mı diye sormak istedim ancak sanırım aldığınız tad pek iyi olmadı bu aralar
    2015 comfortline 1.6tdi passattan insigniaya geçtim onunla kıyasladığımda doluluk ve dikkat çekicilik konusunda baya bi önde aslında araç.
    Ama ruhsatta passattan güçlü olmasına rağmen passat kadar atik değil ara hızlanmaları çok tatmin etmedi beni.

***** aracımız;

Supercharged e36coupe

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende eski kasa Biturbo dizel vardı sattım onu... Yenisini incelemeye gittim ama açık konuşmak gerekirse eski makyajlı Insginia daha güzel çünki yeni insignia'nın içerisi yeni Astra K ile aynı.. Opel'in en büyük sorunu şanzumanın yavaş çalışması ki kısmen iyileştirselerde yenisinde de aynı sorun var... 8 İleri şanzuman ise sanırım yalnızca 2.0 Insignia'da geliyor... İkinci bir sorun ise Insignia'da selektör çok yavaş çalışıyordu.. Yenisinde kısmen hızlandırılsa bile yinede yeterli değil.. Bunun dışında makyajlı Insignia çok güzeldi hem donanım olarak hem konfor olarak...

Aracınız hayırlı olsun bu arada,
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski arabalar hâlâ çatır çatır yürüyor,yeni arabalar adım atmıyor.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni Opellerde elektronik sıkıntısı epey var gibi gözüküyor, benim Astrada da bir kaç kere elektrik sıkıntısı yaşamıştım.
    Radyo komple gidiyordu, aracın içinde manyetik bir ses oluyordu ( gitar amfisindeki dip gürültüsü gibi)
    Sinyal sesi toklaşıyordu, tiktok yerine GOKGOKGOK şekilde çalışıyordu
    Park sensörü durduk yere takılır, hiç susmazdı. (arkada yada önde hiç birşey olmamasına rağmen)
    Göstergeler arada gidip geliyordu falan, 2016 model arabada bunları yaşamak çok komik gerçekten.
    Ateşlemeyle alakalı sıkıntıyı hiç söylemeyeyim

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opellerde park sensörü sorunu genellikle plakalıktan kaynaklanıyor.. Plakalığı araç nesne gibi algılıyor çözümü ise düz krom plakalık takmak.. Insignia eski kasa makyajlıdan çok memnun kaldım , zaten makyajlı kasa araçlar tüm sorunların giderildiği en mantıklı araçlar.. Her geçen gün rekabet şartlarından dolayı arabalarda kalite düşüyor malesef..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler