User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Corsa 1.7 Dti ler hakkında.

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Corsa 1.7 Dti ler hakkında.

İlanlarında izlediğim kadarıyla 1.7 dti lerin bi van olarak geçenleri var bide hususi olarak geçenleri var. Bunlarıda hususi olanların 854ytl yıllık vergisi var ticari lerin ise 487ytl vergisi var doğru anlamışmıyım. Birde birinci köprüden geçememe den haricinde ticari olamasının herhangi bi dez avantajı varmıdır ?

delsolemrah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    van olanLAR konforlu deyil ses yalıtımıda yoktur ve arka amatisörler yük için dir öyle bilyorum

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yokmu başka bilgisi olan.

Tansu
    Misafir
    ben 1 seneye yakın kullandım herhangi bir problemle karşılaşmadım fakat jant lastik ister kapak jantlarla yol tutuş berbat ayrıca amortisörleri yumuşak ve komforlu fakat sert kullanımda yumuşak kalıyor. ayrıca arkası camlı ve koltuklusunu alırsan rahat edersin ticari olup camlı olanları polis durdurmuyor zaten 1 den geçersin rahatça beni hiç durdurmadı ama durdusada içim rahattı hususiydi. ayrıca abs li modelini tavsiye ederim abs siz araba hiç güven vermiyor...

alper a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanlarında izlediğim kadarıyla 1.7 dti lerin bi van olarak geçenleri var bide hususi olarak geçenleri var. Bunlarıda hususi olanların 854ytl yıllık vergisi var ticari lerin ise 487ytl vergisi var doğru anlamışmıyım. Birde birinci köprüden geçememe den haricinde ticari olamasının herhangi bi dez avantajı varmıdır ?

ticari olmasının hiç bir dezavantajı yok ama 1.7 motorun çok avantajı var.eger alacagın araba camlı ve koltukluysa hiç problemin olmaz.avantajlarına gelince sadece Chip tuningle araban 100hp civarı oluyor.eger bana yetmez dersen turbo revizyonuyla 135 hp ye kadar Yolu var Saglıklı Bİr şekilde Bu degerlere Çıkabiliyor.bu Resimde Gördügün Araç 135hp Gücünde.Benim Kullandıgım 1,7 ise 108hp şuan

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Smile

+Verdigi gucu gercekten hissettiriyor,emin olabilirsin..test ettik onayladık
    bakımları,parcalarıda gayet uygun fiyatlı bir arac.bence cok mantıklı 1.7DTI'ler.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)