User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
74 sonuçtan 58 ile 74 arası

Konu: Akü tavsiyesi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit Gel Aku 60ah

Yiğit akünün jel aküsü var acaba daha iyi mi ? 10 yıl ömür veriyorlar ?
    motor içine koyarsan en fazla altı ay kullanabilirsin.

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı süleymann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor içine koyarsan en fazla altı ay kullanabilirsin.
    O zaman hemen vazgeçtim. Vartanın yan ürünü autopower nasıl acaba biliyor musunuz ?. Birde varta da silver ve blue var çok fark var mı arada acaba ?
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanmadım hiç bilmiyorum.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle Varta veya inci. Mutlu alacağınıza yiğit alın, en az 2 kat fazla dayanmazsa ben de bişe bilmiyom arkadaş
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanmadım hiç bilmiyorum.
    teşekkürler

Alıntı B-Devi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Varta veya inci. Mutlu alacağınıza yiğit alın, en az 2 kat fazla dayanmazsa ben de bişe bilmiyom arkadaş
    Mutlu artık benim için bitmiştir. Yiğit akü nasıl iyi mi? 150 TL 60ah var . Ama varta ön planda bende.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6.seneye yaklaştı Varta 74ah kullanıyorum aracımda.son 2 senedir haftada bir belki kullanırım sürekli yatar kapalıda.birkere tık etmedi maşallah.İnci kesinlikle tavsiye etmem.Varta iyidir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seref1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6.seneye yaklaştı Varta 74ah kullanıyorum aracımda.son 2 senedir haftada bir belki kullanırım sürekli yatar kapalıda.birkere tık etmedi maşallah.İnci kesinlikle tavsiye etmem.Varta iyidir
    Bende aracı 4 aydır yatırıyorum. Kutup başını da söküyorum. Yatınca akü gitti bitti . Varta yatınca sorun olmadığını çoğu kişiden duydum sizden de duyunca kararım kesinleşiyor. Uygun fiyata bulmam lazım .

İnci neden tavsiye etmiyorsunuz ?

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendim yedek parçacıyım.inci akü sattık sürekli sorunlarla karşılaştık.garanti aşamalarında sorunlar yaşadık, doğal olarak müşterilerimizle sorun yaşadık.bahsettiğim konu 2 sene önceydi kendilerini geliştirdilerse günahlarına girmek istemem.ama ben soğudum inciden Şuan Varta ve bosch satıyorum giden birdaha geri gelmiyor

made ın JAPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doblomda varta kullandım gayet güzeldi şimdi ae101 corollamda mutlu var 5 yıllık haftada 1 gun kullanıyorum tık demiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inci akünün yetkili servisligini yapıyorum.

3yıl 3ay çok güzel bir ömür akü için.

Bence mutlu yada inciden şaşmayın,vartada kötü degildir ama cogu adapazarı üretim.
    Adapazarı üretim derken, kendi fabrikası mı var yoksa başka firma onun adına mı üretim yapıyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı made ın JAPAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doblomda varta kullandım gayet güzeldi şimdi ae101 corollamda mutlu var 5 yıllık haftada 1 gun kullanıyorum tık demiyor
    Bende ae101 de kullandım ama 3 yılda bitti gitti akü. Mutlu bence artık kaliteli değil sanırım.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ae101 de kullandım ama 3 yılda bitti gitti akü. Mutlu bence artık kaliteli değil sanırım.
    Mutlu satışta bir numara olabilir ama kesinlikle kalitede değil. Çok satmasının nedeni de bizim insanımız önyargılıdır. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgiler yayılır ve herkes çok bildiğinden istediği yorumu yapar. O yüzden mutlu çok satar ama saç baş yoldurur.
    M50b30 - Bumblebee...

ERkut 205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ac delco veya varta gayet başarılı ürünler. Al sat iş yapmıyorsanız ve yakın zamanda da arabayı satmayacaksanız bu iki markadan birisini alın.

En önemlisi beklemiş akü almayın.
    //// PEUGEOT SPORT
    Peugeot 205 Gutmann Mi-16 & LeMans İskandinavian Market

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    çok detaylı prof bir akü aramıyorsanız mutlu yada inci alın geçin derim.. aküden 2-3 kez başımız yandı çok kaliteli markalar diye aldığımız markalarda olabilir tabiki kul yapısı ona kızmadımda her defasında bir muhattap bulamadık akü gitti 1-2 ay uğraşdık o sıra gittik başka akü aldık .. v.b ..

inci mutluda en azından her yerde muhattap var teknik destek var..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    varta da kullandım mutlu da . şuanki aracımda mutlu kullanıyorum. sanayiden falan almadım yetkili servisinden 20 25 tl fazla vererek almıştım. 2 sene oldu belki birazda yeni olmasından mütevellit hiç sıkıntısı yok. muhattap destek servis güzel. ilgi alakalı sadece akü alıp çıkacağımız halde güzeldi. yine alacak yine mutlu alırım diyebiliyorum şuan

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akünün ucuzu ile pahalısı arasındaki fark çok olmuyor zaten. o nedenle ben varta kullanıyorum daha iyisini üretirlerse onuda alırım. Benim e46 Bmwdeki akü 12 yaşındaydı ne olur ne olmaz diye değiştirdim yoksa hiç sorunsuz çalışıyordu araba yikarken falan 2-3 saat teyp dinliyordum yinede tek marşla çalışıyordu. Bmw kime urettiriyor bulamadım bilsem o markadan alirim ancak ben alman olmasindan yola cikarak varta veya bosch a ürettirmiş olabileceğini düşünmüstüm bilen varsa paylaşır sa sevinirim
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varta diye gittim satıcıya bana Energizer® Plus akü sattı . Almamın sebebi ise garanti belgesinde aynı varta gibi johnson control amblemi var bende o yüzden tercih ettim. Fiyatı da uygun 150 TL+ eski akü .

Mutlu akü 3 yıl gittiğinden dolayı artık yeni akülere güvenim kalmadı o yüzden zaten 2-3 sene gidecek niye fazla para vereyim dedim ve energizer aldım yine alman malı. Bakalım iyi mi ettik kötü mü ettik ileride göreceğiz .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)