User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: gilera runner 180 sp

junior07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

gilera runner 180 sp

formla pek alakası yok bılıyorum ama kusura bakmayın. gilera runner 180 sp elınde olan yada tanıdıgında olan varmıdır acaba bu aralar kucuk yegenıme almayı dusunuyorum ehlıyetını yenı aldı ama bu 3. motoru olcak :S cok hızlı dıye duydum scooterlar ama bızım ufaklıkda pek yavas sayılmaz onune gecemıyoruz bunun daha oncekı motorlarıda scooter olarak bıraz hızlıydı. sımdıden tesekkurler ınsallah bu konu hor görülmez
    [B]POWERED BY AYDOĞDU GARAGE MUSTAFA AYDOĞDU

ATA Motorsport&Engineering Kemalcan Kalkır&Hasan Kavutoğlu

-Maped -Alper French

MuraTeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla kardesım 1 yıl bındım o motora. Biraz para ısteyen motordur, sıkıntısız olanını bulmak bıraz zor. Agırda tutuyor masrafları baya hızlı motordur, dengesız gaz verımıyle kafayı dıkersın yukarı Ben hıza doymus adamın onu almasını tercıh ederım. Eger yegenın 20 yasının altındaysa bence alma. Bır cok arkadasım runner ustunde vefaaat etti maalesef. Ben yerınde olsam 2 zamanlı motor helekı runner ı o yaşta bır kardesımız ıcın tavsıye etmem.
    Yiğidi arsız avrat, aileyi huysuz evlat, şoförü aşırı surat, esnafı ise asık surat yıkar..

junior07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım bende kullandım zamanında ama bendekı 4 zamanlsıydı pek bı bılgımde yok acıkcası ama bundan oncekı motoruda honda dylan 150'dı fakat cocugun onune gecemıyoruz soyledıgım gıbı su an 19 yasında ama bakalım nasıl olcak bende ıstemıyorum acıkcası ve cok korkuyorum. ama bı sekılde aldırcak o motoru onu bılıyorum :s cocuga kıitlenmiş durumdayız su sıralar. kendi motoru olmasada sürekli motor üzerindeler arkadaşlarının motoru vs. :s
    [B]POWERED BY AYDOĞDU GARAGE MUSTAFA AYDOĞDU

ATA Motorsport&Engineering Kemalcan Kalkır&Hasan Kavutoğlu

-Maped -Alper French

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)