User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: BMW X1 hakında yorumlarınız lazım!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Smile BMW X1 hakında yorumlarınız lazım!

Herkese hayırlı geceler diliyorum

BMW X1 hakkına nacizane fikirlerinizi almak istiyorum? Tüm forum sakinlerinin yorumları benim için çok önemli bunu açıkca belirtmeliyim!

Abim için bu aracı düşünmekteyiz? 4 çeker sistemi,motoru,şanzımanı,konforu,iç mekan kalitesi nasıldır acaba? piyasada çok fazla görmediğim için ve çok fazla sahibini tanımadığım için bilgilerim 3 serisi ve x3 benzeri bir araç olmasıyla sınırlı kalıyor...

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum abilerim

Saygılarımla

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle tavsiye ederim, sehir ici az yakiyor gidisi ve sanjimani cok iyi, sile agvaya giderken cok rahat,
    En ful paketini almani tavsiye ederim, jant tampon olayi cok degistiriyor,
    Sikintisi lastiklerin yanağı ince oldugu icin surekli balon yapiyor buyuk lastik takarsan iyi olan viraj kabiliyeti bozulur,
    Yokuş yukari geniş gobek gibi yerleri islak yakaladiginda esp'ye uzunca basarak yol tutus sistemlerini iptal et yanlamaya eglenmeye başla
    X3 bakmani tavsiye etmem sinifinda x1 rakipsiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi çok teşekkür ediyorum yorumun için, bir araç var şuan ekran hariç full+full 20.000 km'de
    başka sürüş deneyimlerin nasıl acaba?

Abim şuan 2009 model 1.4 tsi eos highline kullanmakta, acaba bu değişim nasıl olucaktır?

Saygılarımla

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 senedir kullaniyorum "0" km olarak almistim
    Su an 50.000 km ye yakin oldu
    Ben 320d niyetinde iken birden x1 i gorunce aldim ciktim
    Kesinlikle tavsiye ederim harika bir arac bence
    4 ceker olmasinin avantaji tartisilmaz kisin gitmedigim yer yol kalmadi kar kis kiyamet her yola girdim 4 cekis sistemi cok cok basarili zaten malumunuz
    Yaz kis olmak uzere 2 takim RFT lastik kullaniyorum 17" olarak balon derdim hic olmadi
    Sanzimani klasik 6 otm gecisler gayet iyi motor 177 hp zaten biliyorsunuz gucu kuvveti yerinde arac sanildigi gibi cok agir degil 5 serisinden az daha da hafif bu sebeple ayni gidebiliyorlar zaten yuksek yapisina bakilip hantal sanilmasin sadece son surati kasitli olarak dusuk tutulmus
    Yol tutusu binek araclarin cogundan cok daha iyi cok dinamik konfor seviyesi ust kademe degil ama surusu ve yol tutusu bmw klasigi olarak cook ust duzey
    Esp tamamen veya yari olarak kapatilabiliyor o zaman bambaska bir araca donusebiliyor
    Yakit tuketimi yuksek degil ama cok dusuk de degil yogun sehir ici kullanimim var ortalamam 8-9 lt civarlarinda
    Bildiginiz gibi X1 makyaj gordu gorsel makyaj hissedilir gibi degil pek ama
    8 ileri sanzimanli yeni nesil 184 hp motor adapte edildi ic mekanda renkli ekran std oldu
    Ve su an tam kusursuz oldu
    Sahsen yine alcak olsam 320d ye goz ucuyla bile bakmadan X1 alirdim
    Tercih meselesi hayirlisi olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım aracın üzerinde standart 17 jant var oyuzden sorun olmuyordur,
    X1 sahibi yakalamışken 50.000km de motor sesi artmaya başladı mı?

Birde başına gelmez ama ön cam kırılırsa servis fiyatı büyük rakam

Tampon jant kombinasyonu tam olarak alman gereken araba budur, diğerleri ile yan yana gelince sıkıntı yatırıyordu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah diyeyim motor sorunsuz ses artmasi olmadi hic ama x1 motor sesini biraz kabine alir bi 5 serisi degil yani sessizlik olarak huyu boyle

Benim aldigim zamanlarda 18" jantli arac sayisi cok azdir ve cok ciddi rakam isteniyordu o yuzden cok nadirdir
    Su an paket olarak alinabiliyor vede uyuguna geliyor son cikanlarin tamamina yakininda var
    Fotoyu goremiyorum ama muhtemelen xline paketli aluminyum tavan rayli 18" jantli xenonlu cam tavanli bir aractir

2.el x1 de donanim detaylari onemli
    Hersey vardir bi professional teyp olmasin tum zevkiniz tuz la buz olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah diyeyim motor sorunsuz ses artmasi olmadi hic ama x1 motor sesini biraz kabine alir bi 5 serisi degil yani sessizlik olarak huyu boyle

Benim aldigim zamanlarda 18" jantli arac sayisi cok azdir ve cok ciddi rakam isteniyordu o yuzden cok nadirdir
    Su an paket olarak alinabiliyor vede uyuguna geliyor son cikanlarin tamamina yakininda var
    Fotoyu goremiyorum ama muhtemelen xline paketli aluminyum tavan rayli 18" jantli xenonlu cam tavanli bir aractir

2.el x1 de donanim detaylari onemli
    Hersey vardir bi professional teyp olmasin tum zevkiniz tuz la buz olur
    Aynen söylediğin araç, tek eksik ekran, eğer olsaydı oda alınırdı.
    Son dönemlerinde motor sesi artmıştı, ondan önce hiç rahatsız etmedi, sesle beraber vites atması uzadı, nedense araba vites atmadan tek vites ile gitmeye başladı vs. tabi araca alışık olmayan biri o farkı anlayamazdı.
    Araçtaki en büyük eksik koltuk ısıtma yok, onun dışında problemsiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek tuk X1 23d var asil onlar efsane ***** muazzam bi motor
    Ama dusmez pek cok nadirdir

Batuhan Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullanan biri değilim ama dışardan gördüğüm kadarıyla hoş bir araç. Kullanımıda bir o kadar güzel olsa gerek. Arkadan çekişli arabanın verdiği zevk zaten tartışılmaz. Jip + konfor + performans isteyenlerin öncelikli araçlarındandır diye tahmin ediyorum. Hayırlısı olsun diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkürler tüm yanıtlar için, G_tt_ı ve eworen Özellikle eworen abicim senin yorumlaırnı bekliyordum Tahmin ettiğim gibi yanıtlar aldım öncelikle ve x1 sevdasına ***** sitedeki bir ilan'la düştü aslında abim, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23081255/detay yalnız satan firma hakkında pek iç açıcı yorumlar duymadım, pertten toplama falan denilmekte? Birde siz bakabilirmisiniz benim için?

Çok teşekkürler tekrardan
    Saygılarımla

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaput sol ön kapı çamurluk farda ön tamponda sıkıntı var işin burdan bakışı yanına gidince ne çıkar ***** airbaglere dikkat etmek lazım bence bulaşılmaz bu arabaya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirketi araştırdığımda tam bir dolandırıcı olduklarını öğrenmekle beraber, abimler görüşmeye gittiklerinde de saçmalıkları devam etmiş durumda, araç pert'ten toplama bu arada. Kimse bu şirketle iş yapmamalı.
    Herkese tekrar teşekkürler

Saygılarımla

Batuhan Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler tüm yanıtlar için, G_tt_ı ve eworen Özellikle eworen abicim senin yorumlaırnı bekliyordum Tahmin ettiğim gibi yanıtlar aldım öncelikle ve x1 sevdasına ***** sitedeki bir ilan'la düştü aslında abim, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23081255/detay yalnız satan firma hakkında pek iç açıcı yorumlar duymadım, pertten toplama falan denilmekte? Birde siz bakabilirmisiniz benim için?

Çok teşekkürler tekrardan
    Saygılarımla
    Sattığımda zarar etmiyeyim diyorsan sakın böyle bir araç alma derim. Çünkü bu şekilde satılan araçlar yağlı çekiç tekniğiyle , boya yapılmadan bir çok yeri düzeltilerek ufak bir kazası varmış görüntüsü veriliyor. Aslında ne olduğunu Allah bilir. Çok iyi araştırmak lazım. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim inşallah beğendiğiniz birşey alırsınız.

Edit : imla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vazgeçtik zaten batuhan, hatta abim bir ton laf söyleyip çıkmış ordan! Dediğin gibi aracı derme çatma düzeltip, airbagleri toplayıp satıyorlar millete. Valla şuan 100.000 tl'ye kadar range rover Vogue bakıyoruz ama işimiz zor

Saygılarımla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)