User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Amortisör Tablalarını Aşaya aldırmak.

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb Amortisör Tablalarını Aşaya aldırmak.

Merhaba aracımın ön yaylarını onceden 1 bakla kestırmıstım . Yayları kestık ama beni kesmedi birkaç yerden amortisör tablalarını keserek 2 cm asaya kaynaklanıyor gibis birsey soyledıler hıc bı problem yasanmadıgını memnun olduklarını soyleyınce bende arastırmaya basladım. Daha önceden de yay kesme press yapma dedıler gıttım eıbach yay aldım orjınal amortisörlerım cok yumusak oldugu ıcın cok sekıyo ve serttı soktum attım yaylardan 1 bakla kestırdım memnunum valla o yuzden cok zararlı bırsey degılse yaptırmak ıstıyorum varmı yaptıran yardımcı olabılcek.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tablalari asagi alirsan amortisorlerin kolay patlar millerinide kisaltman gerekir yoksa kut kut vurur bende yaptirma dicem ama kafaya girdiyse yaptirirsin zaten.

Soyle soylim bunlari yaptirmak icin para vereceksin sonra montaj sok tak parasi sonrasinda surekli abi bu yag kaciriyor abi bu boyyle oldu diceksin tamir paralari marka bir amortisore denk gelecek sonra yeter diyip orj amortisor arayip taktiracaksin

Son karar yine senin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabanın yürüyenini kestirip sonra kaynak yapmak... ben çelik işi de yapıyorum yapılan kaynak 50 kere kontrol edilir yine de sorun olabilir, siz üzerinde yürüdüğünüz aracı kestirip kaynatmaya çalışıyorsunuz, yapmayın...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tablalari asagi alirsan amortisorlerin kolay patlar millerinide kisaltman gerekir yoksa kut kut vurur bende yaptirma dicem ama kafaya girdiyse yaptirirsin zaten.

Soyle soylim bunlari yaptirmak icin para vereceksin sonra montaj sok tak parasi sonrasinda surekli abi bu yag kaciriyor abi bu boyyle oldu diceksin tamir paralari marka bir amortisore denk gelecek sonra yeter diyip orj amortisor arayip taktiracaksin

Son karar yine senin
    1500 lira 4 amortısör fakat zaten yazın arkaları orjınal olarak degıstırmıstım o yuzden sımdılık dusunmuyorum Evet mıllerıde kısaltmam gerektıgını duymustum o ıslem nasıl oluyor bı bılgınız varmı ?. Zaten 3. sokulusu bu amortısorlerın artık ogrendım sayılır sadece onlerı basıcam ıcın kendım sokmeyı dusunuyorum

Afat
    Misafir
    Bendede fk yaylar mevcut hem istenilen basıklığı alamadım hemde bozuk yolda aşırı vurma yapıyo.Mil kısaltma olayını detaylı bi şekilde anlatıcak var mı acaba burda hangi tornacıya sorduysam o ne diyolar cıldırmam yakındır

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Milin boyunu kisaltip tekrardan dis aciyolar benim bildigim.

elpadre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yerınde olsam oncelıkle canımıı dusnurum yerınde olsam verıırm 1000 1500 tl adam akıllı coil over alır bınerım en azından ne oldunu bılıırm kafam rahat olur
    cok merak edıyorum ve soruyorum ?

sanal alemın kablosuz delıkanlıları klavyenın hangı tusu ates edıyor ? ?

tuned by : gürsel canpolat (16ec813)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)