User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Airbag arıza lambası

blacke4gle0
    Misafir

Airbag arıza lambası

Arkadaşlar 2003 206XS aracım var. Yaklaşık 2 aydır devam eden airbag arıza lambasının yanma sorunu var. Aracı sürekli götürdüğüm ustama götürdüm. Kendi dükkanı peugeot'a yönelik olmadığı için pc'ye bağlatmak için bir yere gitti geldi ve şunları dedi. Arızasına bilgisayarı bağlayıp bakıldı yanlız, arabanın koltuk airbaglerinde sorun çıkmıyor, sağ sol ön airbag'ler hata veriyor. Programdan Sağdaki airbag hatası siliniyor, direksiyon airbag'ini silmemize izin vermiyor. Aracı ustamın pc'ye bağlattırdığı yere bu olaydan 2 hafta sonra kendim götürdüm. Dükkanda olan usta umarsız bir tavırla ve aracı pc'ye bağlamadan "abi sinyal kollarının değişmesi gerekiyor" dedi. Boştan yere sinyal kolunu değiştirmek istemiyorum. Tabi gerçek sorun sinyal kollarının arasından geçen airbag sargısındansa tabiki mecburuz ama airbag konusunda aracımı ankara içerisinde nereye götürebilirim ? Gerçekten sorunu tesbit edebilecek güvenebileceğim bir yer öneriniz varmı :/

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direksiyondaki airbag sargısı sıkıntı çıkarmıştır %90
    hg elektroniğe gidersen net birşey söylerler

blacke4gle0
    Misafir
    Teşekkür ederim yönlendirmeniz için bayramdan sonra gidip aracımı göstereceğim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)