User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yardım:Sebring Universal

nosmemos
    Misafir

Yardım:Sebring Universal

sebring universal eksozların 60 mm capında olan orta ve son susturucu modelleri varmı,bunlar kac hp ye kadar takılabılıyor?

halilcakir
    Misafir
    Sitesinden tüm özelliklerini bulabilirsin dostum.Zaten senin aracın için olanı alman en doğru seçimdir her zaman...

nosmemos
    Misafir
    benim eksozcuda gordugum modeli www.sebring.at de bulamadım ordaki universallerin hepsi 150 hp ye kadar yazıyor

halilcakir
    Misafir
    Eski bir modeldir siteden kaldırılmış olabilir...Modeli söylermisin?

Yuregi-R
    Misafir
    Sebring universaller 150 hp ye kadardır, eğer astra coupe turboya takacaksan 3inch lik bir egzoz sistemi yapmanı öneririm, turbo araçlar için 60mm uygun değildir.
    Saygılar

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    76mm olmasa bile
    70 mm olmalı EN az
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

nosmemos
    Misafir

bu firmanin kac mm calistigini anlamadim ama ingilteredeki firmalar hep 2.5inch calismislar (http://www.millteksport.com/exhaust....?variantid=143)(http://www.regal-shop.co.uk/asps/Sho...ls.asp?id=4906)
    o yuzden kararsiz kaldim 3inch de

bu arada sebring in turkiye distributoru laser tuning le gorustum onlarda universallerin 150 bg e kadar oldugunu ama sebringin orta susturucusu ile kullanildiginda 300 bg e kadar kullanilabilecegini soyluyolar nasil oluyo ben anlamadim eksoz basina 150 beygir seklindemi yani ben 5 susturucu taktimmi 750 beygire kadar kullanabiliyorum

Yuregi-R
    Misafir
    Fazla ses çıkmasın diye 2.5 inch bence, turboda geri basınç (backpressure) olması istenmeyen bir olaydır. Nekadar buyuk olursa okadar iyi. Amerikalıların dediği gibi "Best turbo exhaust system is no exhaust"

adova_01
    Misafir
    sebring mi coslat bebeğim şafak sistem gircez uzmanı arkadaşımızdır ona sorun isterseniz bide

adova_01
    Misafir
    sebring mi dediniz coslat bebeğim safak sistem girecez uzmanı adanada bi dostumuzdur arkadaşımız aynı zamanda sebring yetkili bayii dir bide ona sorun isterseniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)