User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Clio için filtre

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Clio için filtre

Arkadaşlar clio sport aracım var,bunun için filtre yapmak istiyorum ,şuan filtre kazanı iptal durumda zaten,yalnız direk gaz kelebeginden almazsak bir işe yarayacağını düşünmüyorum,forumdaki diğer konulara da göz attım ancak tarihleri epey eski olduğu için hortlatmak istemedim

Bir diğer sıkıntı ise yanılmıyorsam kelebek kutusunun üstünde 1 veya 2 tane sensör var,bunları nereye almalıyız? ve kaçlık boru kullanmam gerekir sizce? 70lik ideal midir? sol farın oraya vermek istiyorum fazla ısınma yapmaması için.tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum veya olur da sporttan veya benim araca uyacak çıkma filtre kiti satan olursa ( düşük ihtimal ancak ) almak isterim.

Orjinal filtre kazanı aldığımda da araç üzerinde olmadığı için şuan araç böyle duruyor ve aşırı sıcak hava alıyor bu şekilde.bu yüzden buna bir el atmak gerektiğini düşünüyorum

Teşekkür ederim şimdiden.

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz daha uzaktan foto koyssasydınız keşke . pimaş borudan yapanlar var denemekten zarar gelmez herhalde
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    clio rs için yaptıgımız krom cai war kardeşim fakat önce o ağız kızmını düzenle o parca mıdır nedır bakalı sonra kıtı oraya montajlayabilirsin bir kelepce ucunca sılıkon parça ile
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clio rs için yaptıgımız krom cai war kardeşim fakat önce o ağız kızmını düzenle o parca mıdır nedır bakalı sonra kıtı oraya montajlayabilirsin bir kelepce ucunca sılıkon parça ile
    abi şimdi o cai için şu görünen deligin oldugu kısmı komple sökmem gerekiyor değil mi? şimdi bu görünen delikten boruyla filtreyi alsam bi faydası olacagını sanmıyorum çünkü,ne dersin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şimdi o cai için şu görünen deligin oldugu kısmı komple sökmem gerekiyor değil mi? şimdi bu görünen delikten boruyla filtreyi alsam bi faydası olacagını sanmıyorum çünkü,ne dersin?
    Deliği komple sokmekden ziyade cainin borusu ile bu kelebek kanalının arasına silikon ek koyarak her ikisinide kelepceleyeceksin kardeşim
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)