User Tag List

Sayfa 29/45 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
844 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lnd_samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı cevap banada geçerli,
    üste sabitleyip kenardan kabloyu sigortaya götüreceğim,
    nerden alınır bu cihaz? aliexpresste varmı?
    marka model tam olarak yazabilirmisin?
    Aliexpresste sahteleri olabiliyor o yüzden ben gearbest sitesinden almıştım. Web sürümü engelli, mobil sürümden girin siteye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Begenmedim satiyorum arkadaslar. Elimde duracagina isini goren birine uyguna veririm sjcam m20 aldim
    neyini beğenmediniz?
    özellikleri nedir?

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lnd_samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyini beğenmediniz?
    özellikleri nedir?
    internetten bakabilirmisin özelliklerini bilmiyorum sadece beğenmedim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kablo 2.80 3m arası... Bilginize..
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öne ve arkaya olmak üzere 2 adet kamera almak istiyorum.
    Ama;

Elektiriği araçta önde ve arkada bulunan çakmaklıktan alacağım. 24 saat kayıt yapsın istiyorum. Aküyü hemen bitirirmiyiz?

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öne ve arkaya olmak üzere 2 adet kamera almak istiyorum.
    Ama;

Elektiriği araçta önde ve arkada bulunan çakmaklıktan alacağım. 24 saat kayıt yapsın istiyorum. Aküyü hemen bitirirmiyiz?
    2 günde marş için sıkıntı olabilecek seviyeye gelebilir.

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    31 Ekim 2017 indirimleri

Viofo A119 GPS V2 araç kamerası için Zapals'dan yeni kupon aldım. "VF1099" indirim koduyla kargo dahil 68 dolara satın alabilirsiniz. İndirim kodunun geçerli olması için giriş yapmalısınız.
    Satın alma linki: VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo A119S GPS araç kamerası için Zapals'da anlık indirim var. 91.99 dolar'a düştü. Fiyat pek mükemmel değil ama alınabilir seviyede.

Satın alma linki: VIOFO A119S 1080P Car Dash Cam Sony Exmor IMX291 with GPS Mount
    İnceleme linki: Viofo A119s / A119s GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo'nun A118c araç kamerası en uygun fiyatlı tatmin edici görüntü kalitesine sahip modeliydi. Geliştirilen A118c2 GPS modeli çıktı. Şuanda A118c modelinden daha uygun fiyata satılıyor. GPS modülü de fiyata dahil.
    Satın alma linki: VIOFO A118C2 V2 Version Car DVR 1.5 Inch Car Camcorder 1080P Car Recorder With GPS Module Sale - Banggood.com
    İndirim kodu: 72ddad
    Konu intertech tarafından (31-10-2017 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata düzeltme

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel anlamda artık İzmir trafiği çok çok kalabalıklaştığı için genel seyri ve olası kazaları izleyebileceğim bir kamera. Mümkünse aynı zamanda zaman zaman roll ve pist aktivitelerinide çekebileceğim bir seçenek önerebilirmisiniz
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel anlamda artık İzmir trafiği çok çok kalabalıklaştığı için genel seyri ve olası kazaları izleyebileceğim bir kamera. Mümkünse aynı zamanda zaman zaman roll ve pist aktivitelerinide çekebileceğim bir seçenek önerebilirmisiniz
    Roll için aksiyon kamerası daha mantıklı ama İzmir sıcağında aksiyon kamerasını sürekli olarak araç kamerası olarak kullanırsanız bataryanın ömrü çok kısa olabilir. Bu yüzden size araç kamerası daha ideal olacaktır. Şuan çok iyi indirimde olan Viofo A119 GPS modelini öneririm.
    Satın alma linki: VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
    İnceleme linki: Viofo A119s / A119s GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Roll için ayrıca aksiyon kamerası da almak isterseniz mutlaka titreşim engelleyicili bir cihaz almanızı öneririm. 55-90 dolar aralığında 4 seçenek var. İnceleme linklerini aşağıya ekliyorum. Favori kameram Xiaomi Mijia 4K aksiyon kamerasıdır. Linkini en sonda paylaştım.

F68 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Novatek 96660 | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
    F88 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Cift Ekran | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
    Xiaomi MiJia 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
    Xiaomi MiJia 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

atakan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba ticari araçlara kamera zorunluluğu geldi.Araç içi kamera almak istiyorum 7 gün hafıza kartına kayıt yapması gerekiyor.Hem arabanın içini çeken hem de dışını çeken olması gerekiyor f/p modeli önerisi olan var mı?
    Ben şöyle bir model buldum iş görür mü görüntü kalitesi nasıldır bilemedim
    16 gb hafıza kartı alıp hafızası doldukça bilgisayara yedeklemeyi düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/techsmart...OTALMIRGHK1008
    Konu atakan67 tarafından (31-10-2017 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eken H9R aksiyon kamerası "TRGBTR009" indirim koduyla 35.99 dolar. Üstelik takip kodlu hızlı kargo ücretsiz. Fiyatı gördüğüm en dip seviyede.
    Satın alma linki: Original EKEN H9R 4K Action Camera Ultra HD EU PLUG-$43.99 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    İnceleme linki: Eken H9 / H9R Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A119 GPS'in Zapals'daki indirimi sona erdi. Banggood'dan yeni indirim koduyla 69.90 dolara satın alabilirsiniz.
    Viofo A119 GPS V2 araç kamerası (GPS dahil) "72ddad" indirim koduyla 69.99 dolar. Fiyata takipli kargo dahil.
    Satın alma linki: VIOFO A119 V2 Version 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR With Gps Black Sale - Banggood.com
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Samsung evo plus u3 64 GB micro SD kart "GBHSC1689" indirim koduyla 16.99 dolar. Takipli kargo ücreti 1.71 dolar. Takipsiz satın almayınız.
    Satın alma linki: Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card 64GB-$21.99 and Online Shopping | GearBest.com Mobile

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çift ekranlı F88 WiFi 4K aksiyon kamerasının gri rengi anlık indirimle kargo dahil 50.82 dolar. Almayı düşünenler kaçırmasın. Fiyat çok iyi.
    İndirimli satın alma linki: F88 4K WiFi Action Camera Novatek 96660 Chipset-$50.82 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    İnceleme linki: F88 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Cift Ekran | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanin heryeri kablo olmayacak sekilde dikiz aynasina vs sabitleyip kullanabilecegim pratik, arac calistiginda cekim yapmaya baslayacak ozellikle gece cekimi guzel ne alinabilir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    G1W-CB araç kamerası anlık indirimle 22.11 dolar. Ürünün fiyatı ilk defa bu kadar düştü. Takip kodlu hızlı kargo ücreti 0.48 dolar. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.
    Satın alma linki: G1W-CB Full Black 2.7 inch 1080P Full HD Car DVR 4X Digital Zoom Video Recorder 120 Degree Wide Angle Lens with Charger (Safe Capacitor)-$22.11 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    İnceleme linki: G1W Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VİOFO G1W-S ARAÇ KAMERASI DETAYLI İNCELEMESİ
    G1W modeli 2013 yılında piyasaya çıktı. Daha sonraki yıllarda G1W-H, G1W-C, G1W-CB gibi modelleri çıktı. 2017 yılında Viofo G1W-S modelini piyasaya çıkardı. Viofo G1W-S araç kamerası Novatek NT96650 chipsetiyle, Sony IMX323 cmos kullanıyor. İki bileşende araç kameralarında hala oldukça popüler. Bu kamerada gece çekimine odaklanılmış ve gece çekimleri oldukça başarılı.

S modelini önceki modellerinden ayıran özellikleriyle GPS desteği bulunması ve gece çekimi çok daha başarılı olan Sony cmos’u. GPS desteği sayesinde videonun altında hız bilgisine ulaşabiliyoruz. 1080p 30 FPS çekim kalitesine sahip. Maximum 64GB micro SD kart destekliyor. Kamerada G-sensor bulunuyor. G1W-s modelinde kutu içerisinde vakumlu tutucu, ayna arkasına askı aparatı ve yapışkanlı tutucu da kutu içeriğine dahil. G1W modelinde sadece vakumlu tutucu bulunuyordu ve diğer aparatlar extra olarak satılıyor.

ÇEKİM TESTLERİ
    ÖN CAMDAN DIŞARI
    Viofo G1W-S Araç Kamerası - Gündüz - YouTube
    Viofo G1W-S Araç Kamerası - Ön cam testi - Gece - YouTube
    Viofo G1W-S Araç Kamerası - Ön cam testi - Gece - YouTube
    ARKA CAMDAN DIŞARI
    Viofo G1W-S Araç Kamerası - Arka cam testi - Gece - YouTube
    ARKA CAMDAN İÇERİ
    Viofo G1W-S Araç Kamerası - Arka cam iç testi - Gece - YouTube

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ
    “72ddad” indirim koduyla kargo dahil 51.24 dolara satın alabilirsiniz.
    http://fas.st/tMW7B

İNCELEME LİNKİ
    http://www.arac-kamera.com/viofo-g1w...celemesi/15960

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gün önce incelemesini yayınladığım Elecam Explorer Rexso Dual aksiyon kamerası anlık indirimde müthiş bir indirime girmiş. Takip kodlu kargo dahil 49.11 dolar. İhtiyacı olanlar bu indirimi kaçırmasın.
    Satın alma linki: Elephone REXSO Explorer Dual 4K Action Camera-$49.11 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    İnceleme linki: Elephone REXSO Explorer 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgin varsa,
    ip kamera ev icin,
    donmesi gerekmiyor,
    goruntuyu kaydetmeli , telefondan online bakilabilmeli, var mi tavsiyeniz?
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Viofo A119 GPS V2 araç kamerası "72ddad" indirim koduyla kargo dahil 66.69 dolar.
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi
    Satın alma linki: VIOFO A119 V2 Version 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR With Gps Black Sale - Banggood.com
    Alıntı mechanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgin varsa,
    ip kamera ev icin,
    donmesi gerekmiyor,
    goruntuyu kaydetmeli , telefondan online bakilabilmeli, var mi tavsiyeniz?
    Sricam sp012 modeline bakabilirsiniz.
    Sricam SP012 IP Kamera İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler