User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Lpg'de benzin dayanmıyor

Raindrops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    206'yı aldığım ilk zamanlarda bilmediğimden baya korkutmuştu benide Direnç kullanıp çözen birisi var peugeot formunda google da aratınca çıkıyor

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Çözülemiyecek problem değil dert etme.

PSA isminde bir modül var, 206 306 307 vs her araç için bağlantı şemasına kadar hazır var.

2 farklı bağlantı var; biri BSI beyni üstünden karmaşık olan, diğeri de şamandıra üstünden yapılan.

Benim 607'de de aynı olay vardı. İbrenin düşmesi, içinde benzin olduğunu bildiğn halde ışık yanması hoş değil.

Benim montajcım 607'ye bu modül montajını hiç yapmadığı için çekindi biraz "abi elektronik araba bu falan bozmayalım" diye.

Ondan sonra 2 Atiker bayisi gezdim en yaygın bayiler onlar olduğu ve ellerinde modülden olduğu için. Bir tanesi bu modül'ün para tuzağı olduğunu,çalışmadığını söyledi (Uğraşmak istemedi)
    Diğeri "yok abi öyle bir modül icat edilmedi daha" dedi(Dünya'dan haberiyok ).

En sonunda kendi montajcıma gidip şamandıra üstünden bağlamasını söyledim ve sorun çözüldü. Kontak açıp kapadıktan sonra gerçek seviyeyi görebiliyorsun kadranda.

Cagrii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözülemiyecek problem değil dert etme.

PSA isminde bir modül var, 206 306 307 vs her araç için bağlantı şemasına kadar hazır var.

2 farklı bağlantı var; biri BSI beyni üstünden karmaşık olan, diğeri de şamandıra üstünden yapılan.

Benim 607'de de aynı olay vardı. İbrenin düşmesi, içinde benzin olduğunu bildiğn halde ışık yanması hoş değil.

Benim montajcım 607'ye bu modül montajını hiç yapmadığı için çekindi biraz "abi elektronik araba bu falan bozmayalım" diye.

Ondan sonra 2 Atiker bayisi gezdim en yaygın bayiler onlar olduğu ve ellerinde modülden olduğu için. Bir tanesi bu modül'ün para tuzağı olduğunu,çalışmadığını söyledi (Uğraşmak istemedi)
    Diğeri "yok abi öyle bir modül icat edilmedi daha" dedi(Dünya'dan haberiyok ).

En sonunda kendi montajcıma gidip şamandıra üstünden bağlamasını söyledim ve sorun çözüldü. Kontak açıp kapadıktan sonra gerçek seviyeyi görebiliyorsun kadranda.
    bende tam bunu soracaktım. Araştırdım memnun kalan çok insan var psa'dan . Yarın lpgciye gidip bu konuda hakkında bılgı alıp montaj yaptırayım fiyat olarak nedir bilgilendırırsenız sevinirim

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Modül 50 TL gibi birşey olması lazım, ben baştan modül istiyorum diye konuştuğum için sonradan para vermedim.

Cagrii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün durduk yere benzın ibresi yarıya cıktı o kadar benzın aldım suan olması gereken yerden. Birkaç gün deneyeceğim olmazsa son çare modül

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 litreden az benzin alırsanız kadran kıpırdamaz. Yada aracı dik yokuşa park ederseniz kontak kapatıp açınca düzelir.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)