User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: accord 2.4 prins hangi kit ?

H10DA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

accord 2.4 prins hangi kit ?

Arkadaşlar merhaba prins lpg kiti bağlatcam ama bi silverline var bide vsa2 diye bir kit var silverline 2.300 tl vsa2 kit ise 3.000 tl arada ne fark var bilen var mı yada kullanan ?

Thejustice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üstadım eğer vaktin varsa arabayı quattro bekir ustaya getir derim. Bekir usta bu alemda kraldır...
    Hayat o kadar kısa ki, bir şeyi yapmayı düşünmekle başlıyor, yapana kadar ömür bitiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam bende de accord 2.4 var 1 ay önce prins vsi2 73cc(sarı enjektör) manifold sökülerek lpg taktırdım Memduh Ustaya (Şaşmaz).2000 km yaptım şu an için herhangi bir arıza ışığı felan yanmadı, memnunum.

Not: quattora garaj'a sakın taktırma bekir ustayla görüştüğümde'' Sizin araçlara manifoldu sökmeye gerek yok öyle de takıyoruz oluyor dediği için taktırmadım'' taktırmadım. Yine de sen bilirsin bir sor kendisine.

Not: Hocam eğer başka yere de taktıracaksan hangi araban olursa olsun(toyota corolla-mazda323 vb) manifoldu söktürmeden taktırma 2010 yılında lpgyi manifoldu söktürmeden taktırdığım araç 10000km sonra yağ yakmaya başladı ve motoru rektefe yaptırmak zorunda kaldım, ancak sonraki 2 aracımda da lpg taktıracağım zaman sökmek istemediler(ağğbbii biz ters uçla deliyoruz// makineyle vakumluyoruz bişey olmuyor) dediler onlara inat kendim söktüm yaptırdım birinde 40000km diğerinde 32000km yaptım hala taş gibi MaşAllah.

Herhangi bir sorun olursa yaz.

JDMmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    audi a3 aracıma prins silverline taktırdım çok memnun kaldım montajı çok önemli işini güzel yapan usta var ayotogaz beykent sanayide montajı işçiliği süper

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)