User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Merkezi Kilit Sorunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Merkezi Kilit Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, soğuk havalardan sonunda bende nasibimi aldım. samsunda iki gündür sağlam kar yağdı bende aracı çıkaramadım yatıştaydı. dün yağış vs olmadı ama gece sağlam soğuk vardı. bu sabah işe giderken uzaktan kumandalı anahtara aracın tepki vermediğini farkettim. sonra manuel olarak kapıyı açmaya çalıştım 2 3 sefer sağ sol çevirdikten sonra açıldı ancak açıldıktan sonra hala uzaktan kumandalı kilitleme açmaya herhangi bir tepki vermiyor manuel olarak açmaya devam ediyorum.

1- Merkezi kilit sinyal alıcı vericisinin donma durumu olabilir mi eğer böyle bir sistem varsa
    2- Aynı konu hakkında forumda arama kutusuna yazdım ama konu bulamadım. konu varsa oraya da taşınabilir

bluestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigortalarını kontrol et eger sonradan takma kumanda ise kendi sigortasi vardir ona bak
    Kumandanin piline bak
    Olmadi bir elektrikciye goster

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bluestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigortalarını kontrol et eger sonradan takma kumanda ise kendi sigortasi vardir ona bak
    Kumandanin piline bak
    Olmadi bir elektrikciye goster
    cevap için teşekkürler, bende dediğiniz sıralamayı yaptım aslında BSI'yi uyku moduna aldıktan sonra akünün artı kutup başını söküp 3 5 dakika bekleyip tekrar taktım baktım sonuç yok uygun bir anımda anahtarın içini açtım pilin farkedilmeyecek kadar bi yerinde temas etmediğini farkettim sıkıştırıp hallettim.

(yalnız kutup başını söküp tekrar taktıktan sonra araç hissedilir bi çekiş artışım oldu. herhalde sistem kendine geldi )

bluestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun düzelmesine sevindim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler