User Tag List

16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Golf 7 60.000 bakımı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Golf 7 60.000 bakımı

Selamlar Arkadaşlar;

2014 model Golf 7 60.000 bakımı için önerilerinize ihtiyacım var. Bundan önceki tüm bakımları maslak doğuş oto'da yaptırdım ancak garanti bittiği için tekrar 600 küsür TL vermek istemiyorum bakıma.

İstanbul Avrupa Yakası'nda önerebileceğiniz ve tahmini fiyat bilgisi verebileceğiniz yerler var mıdır bakım için ?

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vw iyi niyet garantisini kaybetmemek için ben olsam yine serviste yaptırırdım bakımları.

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 60 bin bakımına girdim yıldan dolayı suan 46 binde aracım 975 tl verdim genel bakım + olarak buji ve fren hidroliği değişti ama iyi niyet sebebinden dolayı doğuşta yaptırmak zorunda kaldım.Yetkilide bakımlarının yapılması ileride olacak her hangi bir sıkıntı için ciddi kolaylık sağlayacaktır.
    powered by:
    Can's

VOLVO C30 d2 ///97 E36 M3 EVO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha fazla öneri bekliyorum arkadaşlar,

yok mu arttıran

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aynı ikileme ben de düştüm. Aracım Octavia. Eğer düz vitesli olsaydı aracım, servise gitmezdim bakım için.

Biraz düşündüm, dışarda yaptırsam 300 TL, serviste 700 TL. 400 TL fark var. 400/12=33 TL

Aylık 33 TL için iyi niyet garantisini göz ardı etmek istemedim Çünkü DSG patlamaya hazır bir bomba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence yetkili servise gidin iyi niyet garantiniz bitmesin. Biz son bakımdan bir öncekini dışarda sonra tekrar serviste yaptırdık. Geçen gün yağ müşürü bozulmuş 700küsür lira fiyat çıkardılar. Eğer hep yetkili serviste yaptırsaydık 500 liraya gelecekti parça değişimi. (Bi şekilde yine indirim aldık o ayrı bişey oldu)

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni araçlar saatli bomba gibi, o nedenle bence de yetkili servisi bırakmayın.

Ben 75bin oldu hala Doğuş'a gitmeye devam ediyorum. 300 400 liradan kaçıyım derken 3000 4000 liralık olmayalım diye.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracım 1.2 tsi leon 5F, 110 binde.. Bugüne kadar bütün bakımlarına yetkili servise gittim, fren balataları, far ampülleri, plaka ampülleri ve kumanda piline kadar yetkili serviste değiştirdim.
    Bunların tamamını gün olur da üretim hatalı parça çıkar da onu iyi niyet garantisine sokarlar dedim.. Gün oldu, devirdaimim çatlamış su eksiltiyormuş. İyi niyete sokmadılar. Devirdaimin periyodik değişimde kilometresi ya da sene olarak süresi belli değil mi diye sordum. "Herhangi bir periyoduk bakımda yer almıyor" dediler. Eğer şu kilometrede değişilecek denseydi ben de diyecektim ki ömrü öngörülen ömründen kısa sürmüş, dolayısıyla bu parçada üretim hatası var iyi niyete girmesi gerekir.

Velhasılkelam DSG aracım olsaydı bu yaşadığımı sineye çekip, yetkili servise gitmeye devam ederdim. Ancak aracım manuel olduğu için artık yetkili servise sadece ağır bakım (buji değişimli veya zincir-kayış-gergi değişimli) bakıma gideceğim. Diğer herşeyi dışarda yaptıracağım.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -Benim arabam 70k da va her 7500de yagini degistiririm.
    -Sadece 15k bakimina serviste soktum oda 2 yillik garanti varken.
    -Arabam DSG olsa idi kesinlikle ve kesinlikle servis disi bir yere gitmezdim
    -5lt mobil1 esp 5w-30 yagi 130 liraya aliyorum
    -Kutu ici hava filtresi aldim,artik hava filtresi degismek icin parca almayacagim.7500k da bir degisim olunca kendisini 30k da amorti ediyor
    -Poleni 15k da bir degisiyorum cok kirlenmiyor bende.Servisten alirim ama
    -Yag filtresi ve tapayida servisten aliyorum
    -30 lirada iscilik veriyorum

Tas catlasin 250 liraya polen dahil bakim gelmis oluyor,araba dsg ise servis degilse disaridan Yanliz ben 7500k da bir yaparak servis ucretine geliyorum nerdeyse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maslak sanayi uysallar VW ali abiye gidebilirsin eski formen kensisi vw doktorudur rakamları fazla değildir

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yetkili servis tamam yüksek ama dsg ye biniyorsan buna değer dostum. hadi onu da geçtim aracında bakımdan kaynaklı bir sorun oldu muhattabın belli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asscutter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maslak sanayi uysallar VW ali abiye gidebilirsin eski formen kensisi vw doktorudur rakamları fazla değildir
    teşekkürler dostum, deneyeceğim sanırım. araç dsg değil. ağır bakım mı olacak bu sefer ki ondan emin değilim ama 58.000 km'de yağ değişimine az 500 km kaldı uyarısı mevcut. o yüzden gireceğim bakıma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rutin bakım olucak ekstra olarak bujiler değişebilir birde balata vs bitikse değişebilir başka bişey cıkıcagını sannmıyoruum

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba tdi ise rutin bakima ek 30k da bir mazot filteride degismeli

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yağımı alıp gidiyorum. Serviste kafa rahat.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baranyardimci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar;

2014 model Golf 7 60.000 bakımı için önerilerinize ihtiyacım var. Bundan önceki tüm bakımları maslak doğuş oto'da yaptırdım ancak garanti bittiği için tekrar 600 küsür TL vermek istemiyorum bakıma.

İstanbul Avrupa Yakası'nda önerebileceğiniz ve tahmini fiyat bilgisi verebileceğiniz yerler var mıdır bakım için ?
    aynı düşüncede olup da kararsız kalanlar için bir güncelleme yapmış olayım ;
    @asscutter önerisi üzerine maslak oto sanayideki uysal oto'ya gittim. normal periyodik bakıma ekstra olarak bujiler değişti. onun dışında polen filtresi, yağ değişimi, silecek suyu vs standart işlemler.
    toplam 500 TL ile çıktık işin içinden. Servisin aynı bakım için verdiği fiyat 900 TLydi bu arada.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler