User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: pedal tepkime cihazı

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

pedal tepkime cihazı

benzer birçok konu var.Yararlımı , zararlımı ,gücü arttırıyormu , yakıta etkilimi vss soruları sormak için açmadım konuyu.. Çok bi beklenti içinde olmadan , konfor odaklı otomatik vitesli araçların ilk gaz tepkimesini hızlandırıyor ve ihtiyacımda aslında bu.Fakat satış rakamlarına bakınca attığı taş ürküttüğü kuşa değmeyeceği için bu ihtiyaca karşılık vererceğini düşündüğüm ürünü makul bi rakama nasıl deneyimleyeceğimi danışıcam sizlere.

Biçok marka var , sprintbooster , pedal box , pedal commader benim bildiklerim.Bilmediğim markalarda vardır.Bunların çalışma mantığı ve sundukları birebir aynı mıdır?Aralarında şu şu sebeplerden iyisi kötüsü var diyeceğiniz marka var mı?Fiyat olarak 350 400 bandında olan tavsiye edeceğiniz ürüv narmı?

Asıl sorum iç elektronik universal mi?Sahibindende ilanı olan başka marka grubuna uyumlu bi kutuyu soket değişimi ile aynı şekilde kendi aracıma çevirmek mümkün mü?(clk için düşünüyorum)İlanlarda 300 350 tllere mevcut ikinci el ürünler , ki bencede helali o.
    Benim kullanım mantığımda (güç artışı beklentisiyle , manuel performanslı araçlarda drag rolling vss için kullanıp memnun kalmayan değilde , birazdaha konfor odaklı otomatik araçların ilk tepkimesini hızlandırmak için ) kullanan yada deneyimleyen kimse varmı?

tepkiler birazda reklam amaçlı aşırı , sanırsın v8 swaplandı hepsine , böyle bi beklentim kesinlikle yok ama mantık olarak otomatik araç için beklenti dahili işe yarayacak bi parça diye düşünüyorum.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim düşüncem siz gaza %30 basınca bu %40 olarak tepki gösteriyo yada iletiyo diye düşünüyorum ve bence kesinlikle para vermeyin face te görüyorum çok yaygınlaştı . 100 200 lira olsa belki ama değmez hiç oynatmam aracımın elek. sistemiyle falanla filanla ..

400 lira bir buçuk depo yakıt yapar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende başta sizin gibi düşünüyordum.( %30 basınca bu %40 olarak tepki gösterme olayı) Ama standart bi araçta dipgaz yapılsa dahi belli bi süre geçiyor oranın yükselmesi için.Bu o süreyi azaltıyor.200tlye kadar mevcutmuş ilanlarda.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

https://banaozel.sahibinden.com/mesa...0883/199648050
    buda son 300 dedi misal. Üst limit rakamımı eğer oluyorsa soket değiştirme maliyeti için arttırdım biraz.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat Konyalı bir videosunda BMW X1de kullandığını ve pedalın beynimiydi aracın bişeyini bozduğunu söylemişti videoya bakındım ancak bulamadım pedalbox'ın markasını vs. de hatırlamıyorum.
    123d

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı araçlarda,bu cihazın yapacağı şeyler yazılım müdahalesi ile de yapılabiliyor diye biliyorum.Aracınıza böyle bir müdahale yapılabiliyor mu onu öğrenin bence.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılımdan ziyade sıkıldın kapat , beğenmedin çıkart olayı daha kullanışlı şuan benim için.Tek merak ettiğim markalar arası tercih edilebilir bi fark varmı , ve her box universal mı?soket değişimiyle takılabiliyormu?

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gaza dibine dibine bas bence 300 lira cebinde kalır Ahmet yada @Maxi abi daha bilgi sahibidir dogrusunu o söyler
    1881 - 193

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaptığı iş pedala basmada olan gecikmeyi kaldırmak, detaylı incelemedim bende
    biliyorsunuz o gecikmenin amacı öncelikle yakıt ekonomisi sağlamak
    pedalla anlamsız oynayan ayakları engellemek fakat aracın geç tepki vermeside insanı uyuz eder
    bir ara yapayım dedim sonra vazgeçtim, sonra gene yapayım dedim tekrar vazgeçtim öyle kaldı yani
    iyi gene makul fiyatlara inmiş, neydi o ilk çıktığındaki rakamlar abooo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen o geç tepki verme olayını ortadan kaldırmak istiyorum bende.Aracın kasasına göre gücü yeterli araçlar için gerek yok belki ama mercedsin tepkiler biraz fazla odaklı.Peki sıfırı yerine herhanhi bi markanın herhangi bi ürününü alsak soketleri mercedese çevirsek olur mu?iç yapı universal mi? @Maxi

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzenimin aracinda 2 hafta kadar kullanip söktük. DSG aracta vuruntulu degisim yaptiriyordu..

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen o geç tepki verme olayını ortadan kaldırmak istiyorum bende.Aracın kasasına göre gücü yeterli araçlar için gerek yok belki ama mercedsin tepkiler biraz fazla odaklı.Peki sıfırı yerine herhanhi bi markanın herhangi bi ürününü alsak soketleri mercedese çevirsek olur mu?iç yapı universal mi? @Maxi
    bence yapı aynı değildir çünkü her aracın gaz kelebeği değerleri farklı olabilir
    zaten soketlerde bir birine uymayacaktır.

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 5 senedir manuel vites tüm arabalarımda kullandım. Dizel deki uyuzlukları, lag ları geç dolma muhabbetlerini büyük ölçüde bitiriyor. Dizelde Benzinliye yakın tepkiler elde ediyorsunuz.

Öyle alıştım ki, yokluğu eksiklik gibi geliyor. Yakın zamanda Passat a da almayı planlıyorum.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pedalbox - Almanya Uretimi Gaz Tepkime Cihazı

1261 TL VERİLMEYE değer mi sizce _?

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sosyal medyada sıkça reklamına rastladığım vgt vakum gücü teknolojisini biraz araştırdım +1k tl fiyatını görünce direkt kapadım

yıllar önce odak dynamic ücretsiz test imkanı veriyordu arkadaşın astrada deneme yapmıştık dedikleri kadar da vardı, stok hale dönünce sanki araçta arıza varmış çekiş düşmüş gibi hissediyor insan, fakat bana göre fiyatlar hala çok yüksek
    Ne mutlu Türküm diyene

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pedalcip denemiştim. Yalandan fazla gaza basıyor. Sen 1 basıyorsun o 3 veriyor.
    Opel için bir arkadaş var onun pedal adaptörü var 100 tl onu aldım memnunum gerçekten geçikmeyi azalttı

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selamlar, hortlatıyorum konuyu. Aracımız FD6, otomatik . Honda grubunda çok tavsiye eden oldu. Araç atmo olduğu için tepkileri biraz yavaş geliyor. Şu ara satma gibi bir düşüncemiz olmadığından, bu parçadan taksak mı diye düşündük. Kullanan, yorum yapabilecek var mı? Bi zararı felan olur mu araca, yakıta vs..
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, hortlatıyorum konuyu. Aracımız FD6, otomatik . Honda grubunda çok tavsiye eden oldu. Araç atmo olduğu için tepkileri biraz yavaş geliyor. Şu ara satma gibi bir düşüncemiz olmadığından, bu parçadan taksak mı diye düşündük. Kullanan, yorum yapabilecek var mı? Bi zararı felan olur mu araca, yakıta vs..
    musluğu düşün, birisi küresel yani çevirmeli, maks. su akışı için baya bir çeviriyorsun, bir de kaldırmalı musluk, hemen maks. su akışı ama ayarı zor... sonuç aynı akış değişmiyor gaza yarım basınca araba hopluyor, reklamlardaki gibi 'ovvvv!' diyorsun ama sorası aynı... çk tercih eden var mı bilmiyorum ama bana mantıklı gelmiyor...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gaza %50 basıyorsun gaz kelebeğini %50 değil %75 açıyor.
    %75 basıyorsun, %100 açıyor
    Eeee sonra
    %80 basıyorsun zaten %100 açık
    %90 basıyorsun zaten %100 açık
    vs vsvs
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler