User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Bakımsız 3.30ci E46 Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Markası ne olursa olsun, bakımsız, "eşşek" gibi kullanılmış bir araç sahibini asla mutlu etmez.
    Katılıyorum. Özellikle spor arabalarda ve de turbo araçlarda ayar bi kaçtı mı tamam. Geçmiş olsun. Ayar tutturabilene aşk olsun.
    Bi de çok bi kadir kıymet bilen bi millet olduğumuz için, içine etmenin sınırı yok. Ben onu gördüm.
    Sözün özü, alırken düzgününü alıp keyif sürmek en akıllıcası

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bakış açım şu şekilde bunlar mekanik parçalar. Teknik olarak arızalı parça olduğu zaman değiştirirsin düzelir. Ayar tutmaz vs gibi olaylar bana ustaların(!) marifeti olarak geliyor. Sonuçta mekanik bir makine bu. Bu yüzden bakımsız bozuk bir araç bile doğru teşhis ve müdahale ile ardı arkası kesilmeyen sorunlar açacağını düşünmüyorum. Tekrar tekrar baktım fakat 1.0 tsi lar bile almış başını gitmiş fiyat olarak böyle bir araç hala çok cezbedici geliyor

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STFR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bakış açım şu şekilde bunlar mekanik parçalar. Teknik olarak arızalı parça olduğu zaman değiştirirsin düzelir. Ayar tutmaz vs gibi olaylar bana ustaların(!) marifeti olarak geliyor. Sonuçta mekanik bir makine bu. Bu yüzden bakımsız bozuk bir araç bile doğru teşhis ve müdahale ile ardı arkası kesilmeyen sorunlar açacağını düşünmüyorum. Tekrar tekrar baktım fakat 1.0 tsi lar bile almış başını gitmiş fiyat olarak böyle bir araç hala çok cezbedici geliyor
    Bence yanlış düşünüyorsun. Örneğin dif. sıkıntın vardı ve komple değiltirdin. Sorun çözüldü. Ancak şaft, şanzıman vs. eski kalacak. Belki o esna tölerans değerleri içinde olduğundan sorun olmayacak ama 2 sıkıştırdığında elinde kalacak vs.

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek ki onlarda sorunlu. Tekrar sorunlu parçayı değiştirdiğimizde sorunsuz bir aktarma organımız olacak. Tekrar dediğime varıyor. Doğru teşhis konursa şaft ve şanzumanında bozuk olduğu ortaya çıkar. Tabi bu kadar derinlemesine sorunlu masraf açacak bir araç almama konusunda hemfikirim
    Konu STFR tarafından (29-04-2017 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler