User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ford Fiesta mk7 2011 Klima Havalandırma Motoru Sorunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ford Fiesta mk7 2011 Klima Havalandırma Motoru Sorunu

Merhaba arkadaşlar
    2011 model Ford Fiesta aracımızda dijital klima yönlendirme butonları çalışmıyor, yani yüze veriyorsun mesela vermiyor sadece ön cama veriyor. Gaz pedalının üst kısmında bir parça var o yönlendiriyormuş oradan elle müdahale edince yön değişiyor fakat dijital klima panelinden kontrol edilemiyor... Bu fiesta'ların kronik problemiymiş. Konuyla ilgili çözüm sahibi olan var mı?

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yasinolmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    2011 model Ford Fiesta aracımızda dijital klima yönlendirme butonları çalışmıyor, yani yüze veriyorsun mesela vermiyor sadece ön cama veriyor. Gaz pedalının üst kısmında bir parça var o yönlendiriyormuş oradan elle müdahale edince yön değişiyor fakat dijital klima panelinden kontrol edilemiyor... Bu fiesta'ların kronik problemiymiş. Konuyla ilgili çözüm sahibi olan var mı?
    ufak bi yönlendirme parçası var plastik şeklinde. Onu internetten 15-25 tl civarlarına alıp şöfor sağ diz mesafesinde olması lazım oradan değişmesi gerekiyor. Metal yaptırıp kullananda var ancak ileride başka problem çıkartır mı metal olması bilemiyorum.

EDIT : İstanbuldaymışsınız, direk size adres vereyim, fiesta konusunda hem çok bilgilidir, hem de çok güvenilirdir. Fiyatı da çok makul şekilde halleder.

Barış Cer Beykozlu | Facebook

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufak bi yönlendirme parçası var plastik şeklinde. Onu internetten 15-25 tl civarlarına alıp şöfor sağ diz mesafesinde olması lazım oradan değişmesi gerekiyor. Metal yaptırıp kullananda var ancak ileride başka problem çıkartır mı metal olması bilemiyorum.

EDIT : İstanbuldaymışsınız, direk size adres vereyim, fiesta konusunda hem çok bilgilidir, hem de çok güvenilirdir. Fiyatı da çok makul şekilde halleder.

Barış Cer Beykozlu | Facebook

Teşekkürler kendisine yazdım Beykoz bana çok uzak ama parçayı en azından gönderebilirse falan belki kendim de takabilirim. İlginiz için tekrar teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba 2012 fiestam da benimki manuel klima yalnız aynı problem var İzmir veya Manisa çevresinde bunun tamiratını yapacak birisini tanıyo musunuz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler