User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Astra J 1.4T chip

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra J 1.4T chip

Herkese merhaba iyi bayramlar.

2013 model astra HB 1.4T manuel araç sahibiyim. aracım şuan 75k km de ve lpg kullanıyorum. aracımı genel olarak sakin kullanırım arasıra yada ortada bir tahrik durumu olduğunda gazlıyorum. . aslında performans olarak aracımdan çok şikayetçi değilim. ummadığım araca karşı ummadık bir sonuç elde etmedim ancak bir çok yerde chip tunnig hakkında yazılanlar neden daha fazlası olmasın diye düşündürdü beni.

bir kaç firmayla görüştüm soft yazılımla 165-170hp gibi değerler elde edilebileceğini söylüyorlar. zaten bende daha fazlasını istemiyorum ama bu konu hakkında aklıma takılan bir kaç soru var.

aracımla yıllık 25-30k km yol yapıyorum. çok yol yaptığımdan aracımın motor yada turbosuna zarar verir mi.
    bazı araçların kara duman attığını görüyorum benim aracımda da böyle bir problem oluşur mu.
    chip araç kullanırken uzun süre yüksek hızda gitmek motora zarar verir mi.

değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve aleykumselam
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsedilen güçlerde sıkıntısız gezersin

Duman atma işi dizellere has bi durum benzinli de ciddi zengin karışım da gitmen lazim ki stage 1 de dp da varken duman görmezsin

Tek dikkat etmen gereken yağ değişimini normalden daha önce değiştir ve gazlarken motor sıcaklığını kontrol et soğutmadan kapatma arabayı

Astrada fan 105-110 derece arası çalışır yazılım sonrası motor buralarda daha çok vakit geçiremeye başlayacağı için soğutma hususuna dikkat etmek lazım

Normal kullanımda sorun olmaz ama üst üste sürekli sıkıştırırsan sicakligida kontrol et

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler