User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: E36 turbo 50k bütçe proje

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Osman8910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40000 e 2.el e36 buldum m52b28 swaplı 4000 turbo desek 3000 chip desek 1600 blowoff desek nasıl olur sizce ?
    ahh ah o işler öyle olmuyor işte evdeki hesap çarşıya hiç ama hiç uymuyo kardeşim be
    onun için hayaller Paris diyoruz bizzat deneyen biri olarak bunları yazdım sakın beni yanlış anlama kardeşim benim amacım sadece gerçek olan bi durum u anlatmak istedim
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40000 e 2.el e36 buldum m52b28 swaplı 4000 turbo desek 3000 chip desek 1600 blowoff desek nasıl olur sizce ?
    ahh ah o işler öyle olmuyor işte evdeki hesap çarşıya hiç ama hiç uymuyo kardeşim be
    onun için hayaller Paris diyoruz bizzat deneyen biri olarak bunları yazdım sakın beni yanlış anlama kardeşim benim amacım sadece gerçek olan bi durum u anlatmak istedim
    bide daha yaşın çok genç şimdiden neden psikoloji ni bozmaya ugraşıyon git çıtırlar la takıl onlardan zevk almaya bak proje yapıp sanayi köşelerinde zaman öldürmek için çok erken
    PROSTOCK GARAGE

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olabilir neden olmasın hatta üstüne 1400 lira para kalıyor onlada en kalitelisinden bi lpg sistemi. bence bomba gibi bi proje olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya abi şimdi öyle diyosunda ben arabaları çıtır olarak görüyorum bizim arkadaş vardı arabası ek9 k24 dü arkadaş off şuna bak diyince ben direk arabasına sonra kızlara bakıyodum hem sanayi köşeleri daha güzel vakit geçirmek için kendi arabamla uğraşmam daha zevkli olur

morgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o listeye olmazsa olmaz wideband eklemeni rica edeciğim..
    '12 Astra H
    ///M

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keske butun setuplar bu kadar kolay yazilip kolayca yapilabilse,arkadasa butceden cok atmo nasil turbolanır diye bilgi verin,yeterli bilgisi olduktan sonra oneri sunarsiniz.
    valla hocam ''google'' diye bir site var istedigin bilgiyi resim makale vs. vs. diye ayrı ayrı bulabılıyorsun ben onları tercıh edıyorum sahsen
    kızmaca darılmaca olmasın zamanında bizlerde buyuk heveslerle buyuk kucuk projelere girmeye calıstık (cumlemız ıcın konusuyorum) ama turkıye burası ılk basta onu unutmamak lazım..

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı recep07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla hocam ''google'' diye bir site var istedigin bilgiyi resim makale vs. vs. diye ayrı ayrı bulabılıyorsun ben onları tercıh edıyorum sahsen
    kızmaca darılmaca olmasın zamanında bizlerde buyuk heveslerle buyuk kucuk projelere girmeye calıstık (cumlemız ıcın konusuyorum) ama turkıye burası ılk basta onu unutmamak lazım..
    Heves olucakki birseylere (doğru) adım atabilesin,ilkten maddi manevi gectim istediginiz aracta gercekten dogru sekilde bastan sona kitap gibi okumalisiniz,gerektiginde isin icine bile girmelisiniz.Cok gorduk eli daha wd40 gormemis sanayi kosesinde arabam bozuldu diye ağlayan bunlar hep yanlis beklentilerden meydana geliyor.Herkes icin soyluyorum ustalar acimaz araba yapiyor dersin lokum gibi para yer,sonucuda muz olarak kisiye doner.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler