User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Mİnİ cooper s r56 bakim malİyetlerİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mİnİ cooper s r56 bakim malİyetlerİ

Arkadaşlar herkese merhaba r56 mini cooper s aldım 2009 model. Araç şuan 102 binde, 97500'de bi bakım yapılmış ama sadece yağ filtresi ve motor yağı değişmiş araca ağır bakım yapılmamış. Sormak istediğim bi kaç soru var yardımcı olursanız çok sevinirim. Araçta triger zinciri kaç binde değişir ve bu araçlar kaç binde ağır bakıma giriyor benim şuan araca yaptırmam gerekenler nedir bi yardımcı olursanız çok sevinirim. Araçta yağ yakma problemi yok sadece şanzıman geçişlerinde vuruntu yapıyor dedi eksper onunda çözümü şanzıman yağı ve filtresi değişmesi gerekirmiş. Yağ filtre değişimi cüzi miktarlar önemli değil ama triger zinciri korkutuyor ne kadardır maliyeti araştırdım biraz ama somut bi sonuca ulaşamadım. Aracımda önlerde coilover arkalar soğuk press orijinale çevirmeyi düşünüyorum yayları satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa iletişime geçebilir. Aracın bakımı hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Haftaya aracı özel servise götüreceğim ama sürprizle karşılaşmak istemiyorum fiyatları bilerek gitmek istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

1.6 THP motora sahip olduğu için http://www.techturkey.com/forum/gene...fiye-yard.html bu konudan gerekli incelemeleri yapabilirsiniz. İlk sayfada triger değişiminde değişmesi gereken parçalar tek tek yazılmış durumda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler