User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: VelocityStack

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

VelocityStack

Arkadaşlar merhaba . Bir süredir düşündüğüm bir proje stack olayı arabama yapmak istiyorum fakat uğraşmaya değer mi biraz internetten araştırdım fark edeceği kesin ama fazla bir yorum bulamadım . Yapmış denemiş arkadaşların arabam aynı araba ile denedik şu boy hızlandı , afr x den y ye gitti gibi yorumları benim için değerli şimdiden teşekkürler. Arabam aşağıdaki resimde görüldüğü üzere vtı 76 mm lik aliminyum borulardan costum filtre kiti yaptım ve ucunda aem dry flow var. Üstüne de ısı yalıtımı yaptım. Tampondaki porta stack takıp esnek bükülebilen bir boru ile farın oraya boru çekip simotanın silindir şeklinde kazanlı filtre ile olayı tamamlamayı düşünüyorum. Bana ortalama maliyeti 400 lira gibi bir şey olacak belki de geçecek Buna değer mi ?Yapmalı mıyım ?

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Velocity stack geniş çaptan dara geçen akışkanı (bizim konumuzda havayı) hacim küçüldüğü için aynı miktar havanın girmesi için hızlandıran bir konidir.
    Bu yüzden velocity stackler itb aplikasyonlarında işe yaramaktadır.
    Siz stack koyup arkasına filtre koyacaksınız. Tamamen kapalı bir sistem yapsanız bile aradaki filtre bütün hızı kesecektir.
    Performans alanlar direk soğuk havayı alabildiği için performans almıştır, stack ile alakası yoktur.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güç felan katarmı bilmem ama sesi çok güzel oluyor

Coğrafya kaderdir

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Velocity stack geniş çaptan dara geçen akışkanı (bizim konumuzda havayı) hacim küçüldüğü için aynı miktar havanın girmesi için hızlandıran bir konidir.
    Bu yüzden velocity stackler itb aplikasyonlarında işe yaramaktadır.
    Siz stack koyup arkasına filtre koyacaksınız. Tamamen kapalı bir sistem yapsanız bile aradaki filtre bütün hızı kesecektir.
    Performans alanlar direk soğuk havayı alabildiği için performans almıştır, stack ile alakası yoktur.
    Yorumunuz için teşekkürler stackı filtresiz kullanmayı göze alamam ıtb yapmakta bütçeme uymaz bahsettiğim gibi bir sistem mi daha performanslı olur sizce yoksa aem v2 gibi filtreyi aşağıyamı almalıyım ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler