User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Hafif Volan Yardım

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    volan sakaya gelmez . torkunu bile yanlis ayarlanip sikilirsa vay haline o arabanin . piyasada ki aftermarket volanlar cok ta pahali diil , debriyaj degisirken ekstra butce varsa iscilikten yirtmak icin alinabilinir
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki volan yaptırılıomus tornada öle bişiler duydum.. olabilirmi guvenilirmi..??
    benımkı 14.5kgda
    yapılıyo ama gercekten iyi hesaplanması gerekiyo, ic ve dıs kısmının 2 ayrı olcude incelmesi lzm.
    peugeot servisinde garantiden debriyaj degisirken bi arkıma abi senin debriyaj volana erimiş bizde volanı tasladık dediler.
    sonuc: arabada titreme, vites atınca devir degisikligi, bide devirin gelişi bile degişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aftermarket varda 1 mılyara yakın fıyatı... getırtmesı fılan dert yurt dısından..
    sıkıntılı olduğunu bılıyodum traşlama ısının... yaptırma işide zor anladığım kadarıyla...

TT_BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taşlattırıp ta riske girmeye deymez diye düşünüyorum.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aftermarket varda 1 mılyara yakın fıyatı... getırtmesı fılan dert yurt dısından..
    sıkıntılı olduğunu bılıyodum traşlama ısının... yaptırma işide zor anladığım kadarıyla...
    valla ben dun siparis ettim ama yilbasi nedeniyle carsambaya kaldi Exedy Single Plate Organic Clutch Kit ve ACT StreetLite Flywheel aldim . ikici combo $649.00 tutuyo.
    6kilo 400 gram debriyaj , 6kilo 800 gramda volan . orjinallerin kilolari hakkind bilgim yok ama tartarim cikinca . senin alman az bulundugu icin sanirim o fiyatlara gelior ?
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben dun siparis ettim ama yilbasi nedeniyle carsambaya kaldi Exedy Single Plate Organic Clutch Kit ve ACT StreetLite Flywheel aldim . ikici combo $649.00 tutuyo.
    6kilo 400 gram debriyaj , 6kilo 800 gramda volan . orjinallerin kilolari hakkind bilgim yok ama tartarim cikinca . senin alman az bulundugu icin sanirim o fiyatlara gelior ?
    evt ondan ya

mancolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hafif volanlar aracin uzerinde gordugunun neredeyse yarisi kadar olur. yani 11 kilodan 5 kiloya dusmek gibi bir farktan bahsediyoruz (rakamlar ornektir markadan markaya degisir), iste performansi o verir. Yani tornada oyle bir dusus almak soz konusu degil cunku hafif volanin alasimi/malzemesi farkli. Ise yaramayacak olan taslamanin yerine, benim verebilecegim fikir su, O motor kodunu amerikada kullanan bir otomobil var ise, onun volanini arastirmak olur... Eger oyle bir secenegin olursa amerikada cok hesapli bu tip parcalar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)