User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
68 sonuçtan 58 ile 68 arası

Konu: Engellı aracı almak...

Ryhn
    Misafir
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla en temizi bir showroom a girip kardeşim ben böyle bir araba alıcam ne yapmam gerekiyor diyeceksin onlarda anlatacak
    Yani hala bana gidip adamların sölediklerini dinlemek resmi cıkan kanunu okumaktan iyidir mi diyorsunuz? Eger oyleyse yazık.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ryhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani hala bana gidip adamların sölediklerini dinlemek resmi cıkan kanunu okumaktan iyidir mi diyorsunuz? Eger oyleyse yazık.
    diyorum ki yeni çıkan kanunu internette bulamadım sana git dediğim yer de bu kanuna göre araba satacağına göre bunun neresi yanlış ?

akbaba78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mixercempl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abi bi si vardı engeli plaka şimdi baktımda bulamadıminternette onu mu alacan yoksa
    nan hicbise kacmiyor haa sizdensi ama sohc vtec

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboALİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    app plakayı takıcan devam usta...
    polis durdurunca napican

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer ucuza almak istiyorsan GALERİlerin senelerdir bu yolla ucuza araba aldığı yöntemi yapacaksın. BU İLLEGALDIR... Engelli bir araç alır, bir yere senetle borcu vardır, ödemeyemez elindeki arabayı haczederler ve senet sahibine ederi fiyattan istenilirse verilir. Yani şöle 150 liralık bir aracı engelliler 90 100'e alırlar ama hacz işleminde araç 150'ye sayılır. Böylece işten en karlı GALERİ çıkar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer ucuza almak istiyorsan GALERİlerin senelerdir bu yolla ucuza araba aldığı yöntemi yapacaksın. BU İLLEGALDIR... Engelli bir araç alır, bir yere senetle borcu vardır, ödemeyemez elindeki arabayı haczederler ve senet sahibine ederi fiyattan istenilirse verilir. Yani şöle 150 liralık bir aracı engelliler 90 100'e alırlar ama hacz işleminde araç 150'ye sayılır. Böylece işten en karlı GALERİ çıkar...
    Haciz de nasıl 150 ye sayılıyo onu anlamadım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok haci boyle seylere benim kafa basmaz biz legal yoldan halledelim diyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmrE-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haciz de nasıl 150 ye sayılıyo onu anlamadım?
    örnek verecek olursak engelli bir A5 aldı... Piyasa değeri 150 lira diyelim engelli bu aracı 90 100 arası alıyor ama araç haciz edilirken araç 150lira üstünden haczediliyor... Haczedilen aracıda alıcı olan Galeri sahipleri alıyor... (İLLEGAL BİR YOL)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı üstüne almaya kalktığı anda ÖTV yi verirken o galericinin suratını görmek isterdim şahsen..
    Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır. / Bayezid i Bistami

--..-.----.-..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    örnek verecek olursak engelli bir A5 aldı... Piyasa değeri 150 lira diyelim engelli bu aracı 90 100 arası alıyor ama araç haciz edilirken araç 150lira üstünden haczediliyor... Haczedilen aracıda alıcı olan Galeri sahipleri alıyor... (İLLEGAL BİR YOL)
    Yaşın kaç bilmiyorum (yazmamıssın) ama buna çocuklar güler. Bu dediğin saçma şeyi yapmak için galerici olmaya bile gerek yok ama eline bir kere bile engelli oto ruhsatı alsaydın bunları yazmazdın emin ol

Ne güzel valla 90-100 e al 150 ye okut iyimiş valla yasal değil yazıyo bide

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıklayayım;
    engelli 150 liralık bir aracı 90 liraya aldı ve senetle bir yere 90lira borcu var, ödeyemedi ve haciz geldi değil mi? Aracı 90 liraya almıştı değil mi_? Haciz işlemi sonunda 90lira nakit para verene araç veriliyor değil mi_? Yani 150 liralık bir araç en son alan kişiye 90liraya mal oluyor...
    üstünde fazla durmayacağım, ısrarda etmiyorum,ben bildiğimi söylüyorum, hatta bunu 5-6 hafta önce Nihat Sırdar'la Sivrisinek adlı Alem fmdeki eleştiri-sohbet programında bile dile getirilmişti.Dinleyenler varsa hatırlayabilirler...
    saygılar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)