User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Antifiriz koymanın bi kurali varmidir?

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar zaten bilgilerini paylaşmış.Geçmiş olsun.Umarım dahada detaya girmeden canın yanmadan çözersin

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda çözülür..bende 106'ımda benzer yağ karıştırma durumunu yaşamıştım, yağ soğutucusunu iyi kontrol ettirmenizi öneririm..

306gti
    Misafir
    arabada dısariya sızan veya gozle gorunen ne su kacagi nede yag kacagi vardi.gittiyim bi 10 km yol e 5 de ve gazlayarak yani dur kalk yapma yok gazlarkende zorlama yok.bi bakrim bi tuhaflik var kaput icinden bi zırıltı seklinde bi ses gelmeye basladi hemen saga cektim durdum kapautu actimki motor kavrulmus ama oyle duman fln yok sadece asiri ısınmıs cok hafifde bi koku ancak kokladigin zaman anliyosun hemen durdurdum motoru ve cekici cagirip servise goturdum hic yurutmeden.radyator kapagini acmadim sıcak oldugu icin serviste actik baktikki yag su karisimi bi sıvı akmaya basladi kapaktan ustanin ilk lafi conta yakmis oldu.bende dedim bu araba conta yakmaz mumkun degil hararet yapmadi cunku.ozaman su sogutucumu dedi yag sogutucumu ondan kaynaklanan bi problem olabilir dedi.sonrasında ona baktiklarinda onun saglam oldugunu soyledi ve mecburen ust kapagi sokucez dedi bende sokun dedim.ust kapak sokuldu conta yanmamis olmasi gerektigi gibi cikti conta.ust kapagi teste gonderdi 1 gun sonra testten geldi kapak Allahtan hicbisey cikmadigi gibi kapakta saglammis hicbir parcasi zarar gormemis isidan yagsizliktan.buraya kadar hersey guzel ama tabi bosuna ust kapak test parasii 300 lira odemis olucambugunde alti sokup teste gonderecek nerde su kacagi veya yag kacagi oldunu bulmak icin.300 lirada o kapak icin test parasi + insallah bisey cıkmazda pistonlarda + bi masraf daha eklenmez.sonrasi yeni conta diger kücük contalar iscilik yagı suyu derken 1 lira ile 1.5 lira arasinda bi mamsraf bekliyorum bu zor parasiz donemimde cok kotu oldu neyse saglik olsun gelismeleri yine yazarim.cevap yazan bilgilendiren arkadaslardanda Allah razi olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)